Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Én vodás vagyok de még egyszer nem volt a telefonom 4G hálózaton... Pedig HTC-m van.

(#2) Kékes525


Kékes525
félisten

Sajnos Szegeden a Telekom esetében S6-on a 4G 1-2 vonalnyi az adótorony közelében is.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3) kengyel válasza F_Gergely (#1) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nálam meg Pesten belül szinte mindenhol van . Szépen halad a Vodafone, csak így tovább .

kengyel

(#4) anulu válasza F_Gergely (#1) üzenetére


anulu
félisten

nekem i6-tal stabilan 4G.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) Czementhy válasza F_Gergely (#1) üzenetére


Czementhy
csendes tag

Hívd fel az ügyfélszolgálatot és kérdezz rá. Nekem is így lett. Ha jól tudom a Vodánál a készülék alapján megy a 4G szolgáltatás (és nem előfizetés szerint).

(#6) domos válasza F_Gergely (#1) üzenetére


domos
senior tag

Nem minden HTC 4G képes.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#7) Csapoati válasza Czementhy (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Flottasoknak sem nagyon volt 4G tudtommal, nekem nyaron engedelyeztek maguktol.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) balazs1022


balazs1022
őstag

Nekem egyszer működött a 4g mikor adták a nyári 3gb-ot. Akkor jött is 1 sms, hogy beállítódik a telefonom és h újra kell indítani. Azóta újraraktam a telefont és megint nincs 4g. Pedig már frissítettem a APN beállításokat is. meg kértem új konfigurációs sms-t is de semmi.

Azért próbáljátok meg ti is!
Ezen az oldalon kérhetik a saját telefonotokra a konfigurációt

Ha meg nem megy akkor cs..ssze meg a vodafone. Már minden más szolgáltatónál 4g van, ráadásul a havidíjon is emeltek.. :(((

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#9) samu74 válasza Czementhy (#5) üzenetére


samu74
addikt

Előfizetés alapján megy.Asszem a Go + csomagtól aktív a 4G.

-----------

(#10) akosxyz válasza samu74 (#9) üzenetére


akosxyz
senior tag

Go+-ban tuti aktív :) Igaz a mostani telefonom nem 4G képes,de az előző az volt és akkor is Go+-os voltam :)

(#11) Janaboy


Janaboy
veterán

Nekünk most aktiválták vagyis aktiválták volna és akkor mondta az ügyfélszolgálat, hogy az 1 gb alatti csomagokra nem aktiválják..nekem véletlenül megcsinálták, de az üzletin belül a többire már nem akarták :)

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#12) F_Gergely válasza domos (#6) üzenetére


F_Gergely
őstag

4G-s a telefonom, 2 GB adatopcióval.

(#13) Janaboy válasza F_Gergely (#12) üzenetére


Janaboy
veterán

Hívd az üsz-t és kérd hogy aktiválják be..

Janaboy

(#14) F_Gergely válasza Janaboy (#13) üzenetére


F_Gergely
őstag

köszi sikerült :R

(#15) Janaboy válasza F_Gergely (#14) üzenetére


Janaboy
veterán

Nincs mit, ez gyors volt :P :C

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#16) Jeanne d'Arc

Dicseretes, talan egyszer elhagyom majd magentaekat

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#17) ollie válasza F_Gergely (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez a kijelentés kb olyan, mint a "még egyszer sem voltam nővel, pedig heteró vagyok". ;]

***

(#18) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Dícséretes, de én jobban örülnék ingyen wifinek a metróban. :D

Live-Die-Respawn

(#19) F_Gergely válasza ollie (#17) üzenetére


F_Gergely
őstag

na igen, de én is eddig úgy tudtam hogy csak bizonyos tarifacsomagokkal rendelkezők, jogosultak 4G használatára.

(#20) dredd17


dredd17
tag

Én annak is örülnék, ha munka közben lenne minden településen térerő! 😈

(#21) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Nekem szinte mindig 4G-n megy a lumia 625 (Pesten). Néha csak H+ :DDD

(#22) Dominó85 válasza balazs1022 (#8) üzenetére


Dominó85
veterán

Sajnáljuk. Nincs elérhető beállítás.

Sajnáljuk. A telefon nem tud beállítást fogadni.
Check the standard values here

Lenovo K50-t5

Vicc baszki. :DDD

* Péter - 06302461862 *

(#23) Csapoati válasza Dominó85 (#22) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nincs benne 800-as LTE, az lesz ott a gond szerintem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) balazs1022


balazs1022
őstag

Nekem meg nem kuldi el az sms-t :(((
Hivtam oket is de csak geppel tudtam eddig beszelni...

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#25) Dominó85 válasza Csapoati (#23) üzenetére


Dominó85
veterán

Azzal én tisztában vagyok, de a másik két magyar sávot tudja. És tudtommal a metróban 2100Mhz a sáv, nem 800. ;) Amúgy meg untig elég a 3G nekem. De ma amúgyis megyek dolgozni a Bocskaira, meglássuk lesz-e 4G. :C

* Péter - 06302461862 *

(#26) Csapoati válasza Dominó85 (#25) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én úgy tudtam, hogy Budapesten mindenhol 2600-as a Voda LTE-je, de Dél-Pesten nuku 4G ezen a frekin, a 800-at meg az én telefonom se tudja sajnos. Mondjuk engem annyira nem izgat, a HSDPA+ bőven elég a böngészéshez, streamelni meg letöltögetni nem szoktam útközben.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27) turbulencia8 válasza Rodi 4.80 (#21) üzenetére


turbulencia8
őstag

4G-n nem tudsz telefonalni, ugyhogy ez a megfogalmazas igy pontatlan.

(#28) janeszgol válasza turbulencia8 (#27) üzenetére


janeszgol
félisten

Már fél éve lehet.

(#29) turbulencia8 válasza janeszgol (#28) üzenetére


turbulencia8
őstag

A Telekomnal is? Az en telom pl. mindig atvalt 3G-re hivas alatt.

(#30) kali válasza turbulencia8 (#29) üzenetére


kali
legenda

a volte lenne az, az egyik hazai szolgáltató már tesztelgeti - jövőre készül hivatalosan bevezetni -, de volte képes készülék kell hozzá, illetve más feltételeknek is meg kell felelni.

janeszgol; ez sem igaz így általánosságban kijelentve, legalábbis hazánkban.

[ Szerkesztve ]

(#31) turbulencia8 válasza kali (#30) üzenetére


turbulencia8
őstag

Errol most hallok eloszor.

(#32) orion1025


orion1025
őstag

Má' megint pest.... Inkább gyúrnátok a falvak közötti légüres terekre, ahol órákig kell térerőt vadászni, nem ám a négy gét....

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#33) Csapoati válasza orion1025 (#32) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hol élnek többen (szigorúan gazdasági szempontból nézem a dolgot)?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#34) orion1025 válasza Csapoati (#33) üzenetére


orion1025
őstag

Az egy dolog, csak leszarják a nagyobb városokat is, minden a nem is nevezem semminek pest körül forog... Eddig is unalmas volt, ezután is az lesz.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#35) #13110016


#13110016
törölt tag

Vodás vagyok, de egy vicc kb. a hálózatuk. Ha LTE-t bekapcsolom a térerő kettesen van. Volt, hogy mellettem volt a telefon és kaptam az sms-eket a nem fogadott hívásokról. Ja, és Pesten élek. Így meg kell elégednem a 3G-vel. Sim meg kb 2 hónapos.

(#36) turbulencia8 válasza #13110016 (#35) üzenetére


turbulencia8
őstag

A Telekom se jobb, blackberry.net APN-nel eldobálja a BB-szolgáltatást, a Vodánál ilyen gond nincs pl.

(#37) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Pont ezeket kerülöm. Se Woda, se Pest, se Metró.

(#38) Genesistibi


Genesistibi
tag

Zsír!!

Engem meg vas megyében (Szombathely mellett) folyton eldob a hálózat... :C

(#39) moleculez válasza Fejvadi (#37) üzenetére


moleculez
veterán

😁😁

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#40) akosxyz válasza #13110016 (#35) üzenetére


akosxyz
senior tag

A telefonnal nem lehet gond?

(#41) Louro


Louro
őstag

Az egész 4G és a jövőbeni 5G egy bullshit. Youtube-huszároknak és torrentfreak-eknek való, akiknek korlátlan a netjük telefonra is.

Böngészésre, online rádióra - miközben van fm rádió is a telefonon - bőven elegendő a 3G is. Csak egy újabb érv, hogy telefonokat cseréljenek az emberek.

Metrón végignézve a telefonokat vagy Facebook vagy Messenger vagy Viber vagy szimpla böngészés megy. Lehet háttérben Youtube vagy webrádió, de akkor sincs leterhelve annyira, hogy 1000Mb/s sebességgel száguldjanak az emberek.

Na meg 4G mellé akkor arányosan az adatmennyiség is nőhetne.
Természetesen hasraütésesen - de szorgalmasabbak számolhatnak - míg 3G-vel 4GB anyag 1 óra, addig 4G-vel fél óra. (Viszonylag jó lefedettség mellett. Ez most nem a lefedettségről szóló cikk.)

Mess with the best / Die like the rest

(#42) h3lios


h3lios
addikt

Azoknak akiknek nem megy a 4G, lehet hogy SIM csere kell, mert a régi kártyákon nem működik a dolog. Sok esetben új telóban van már, csak vágatva volt, ezért el is felejtkezik róla az ember. :D Főleg nyár elején sok kártyát cseréltünk emiatt az ügyfeleknek.

B-tag: H3lios#2825

(#43) Dominó85 válasza h3lios (#42) üzenetére


Dominó85
veterán

4 hetes Voda kártya (direkt 4G-s) és sehol egy nyamvadt LTE vagy 4G jelzés. A Voda egy szánalmas és hazug szolgáltató.

* Péter - 06302461862 *

(#44) #35193216


#35193216
törölt tag

A sima GSM hálózatukat mikor fogják elfogadható lefedettségűre fejleszteni? Mert én úgy 5 éve pont emiatt hagytam ott őket.

(#45) ollie válasza Louro (#41) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Messze van a bullshittől. Egyrészt a 4G kevésbé eszi az akkut a 3G-hez képest, másrészt vannak helyek Magyarországon, ahol 2G és 4G van, de 3G nincs. Na, utóbbi helyeken nagyon nem mindegy, hogy 2G-n kell-e netezned, vagy a telód képes a B20-ra. A 3G hálózatot már nem fogják fejleszteni, sőt, valszeg inkább vissza fog fejlődni idővel, mert a 4G-re fognak elsősorban koncentrálni a szolgáltatók.

***

(#46) draco31


draco31
veterán

Én még mindig a 3G-re várok.....

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#47) viktorhu válasza F_Gergely (#1) üzenetére


viktorhu
veterán

Budapesten nagyon szépen megy a Vodán a 4G, és vidéken is csomó helyen 3G van, ahol másnál max edge megy - jól jött nekik a 900 MHz-es WCDMA. Nemrég váltottam T-ről, és egyelőre örülök, hogy megtettem :)

(#48) Louro válasza ollie (#45) üzenetére


Louro
őstag

Akkut nem az viszi el szerintem( ! ). Inkább a nagy kijelző, max fényerőn. Ott kellene fejlődni.

Mire a 4G elterjed, úgyis jön az 5G és így tovább. Az én szememben az örök körforgás. Internet esetén se vágyok a gigabites sebességre. Legyen betonstabil 10-15 Mbit/s és nem szitkozódok. Nem torrenthuszárkodok és inkább letöltöm azt, amit hallgatni ( ! ) szeretnék és nem stream-elem Youtube-ról.

De tényleg nem szeretnék flame-elni, mert ezt több helyen is megvitattuk. Az internet kihasználtságát, hogy az emberek mennyire használják ésszel a netet.

A tiniknek az kell, hogy legyen mindenhol térerő az intsagram, twitter, fb, messenger miatt. Idősebbeknek szintén FB és hírportálok. Szóval amiben fejlődni kellene az ahogy előttem is írták, az a lefedettség. Hiába a 98,4%, ha a lefedett helyen vadászni kell az erőt még Obiwan-nak is.

Mess with the best / Die like the rest

(#49) Dominó85 válasza viktorhu (#47) üzenetére


Dominó85
veterán

Nekem egyszer sem mutatott még 4G-t a teló. Igaz a800Mhz-et nem, de a többi sávot tudja FDD-n. Szóval ezt akkor hiszem el, ha látom. 4-es metrónál dolgozok, elvileg ma reggel 8-tól a teljes vonalon van 2600Mhz-es 4G. Aham... hol? Csak mert Keleti és Újbuda központ között sehol se. És direkt megkértem pár kollégát, hogy ő is nézze meg... Humbug, kamuzós és nagyon gyerek cipellőben jár a 4G ebben az országban. A mai napig úgy hirdeti a Voda a 3G-jét/ hogy 900 és 2100Mhz-en az ország 99,1% le van fedve... Vettem észre az elmúlt X évben, ja bocs mégsem vettem észre. :C :))

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#50) ollie válasza Dominó85 (#49) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gyanítom, hogy az előfizetésedben nincs bekapcsolva a 4G, mert Budapesten kéne lennie nálad 4G-nek.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.