Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) burgatshow


burgatshow
veterán

Uncsi, uncsi, szürke vagy... :o

(#2) VoDaFoNe válasza burgatshow (#1) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

neméppen :P inkább realista

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#3) Tüzi

Hajam az stimmel, a lovam sajnos nem fekete színű, hanem honda hrc :( ezt buktam :O :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#4) GrandeP válasza Tüzi (#3) üzenetére


GrandeP
őstag

Hajam az stimmel, a lovam sajnos nem fekete színű, hanem honda hrc :( ezt buktam

A honda hrc az mióta szín? :DDD Nekem szőke a szeme, kék a hajam és lófarkam van... ja és a kocsim is fekete... mi kell még? :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5) burgatshow válasza VoDaFoNe (#2) üzenetére


burgatshow
veterán

Nesze:

Te cuki, cuki vagyol, szeretnek is a nagyok... lá-lá-lá-lá-lá-lá....

Tündi-bündi az írás... :DD

[ Szerkesztve ]

(#6) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

elég furán fejezed ki magad, h szerelmes vagy belém... :B
De tudod jól, már a múltkor is mondtam, h NAGYON fiatal vagy hozzám... :O

Amúgy meg, ebbena korban, ilyeneket kijelenteni, leírni... :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#7) Tüzi válasza GrandeP (#4) üzenetére

fehér-kék-piros ;)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#8) rauschie


rauschie
senior tag

Igazából ebben a korban (kicsivel vagyok csak idősebb) talán azt a legnehezebb elhinnünk, hogy mennyit fogunk még változni....sokat, láttam, látom, hidd el :B

[ Szerkesztve ]

(#9) VoDaFoNe válasza rauschie (#8) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

én elhiszem, mindenki ezt mondja. Csak egyszerűen nem vagyok házasság rajongó. Most sokkal több nyűg van vele. Ha egyszer elmúlik a szerelem, akkor jönnek a tárgyalások. Meg minden szent nyűg. Nekem csak egy élettárs kell olyankor nem kell bíróságra menni ha szakítunk :(
Bolond: tenagyonbolondvagy:DDD
Thom: na nemmondok semmit :(((

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#10) kicsitomi88 válasza VoDaFoNe (#9) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Volt mar Neked hosszu kapcsolatod? Vagy egyaltalan kapcsolatod? :)

90 87.5 87.8 87.5

(#11) bolondember válasza kicsitomi88 (#10) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

szerinted?! :U

@Vodi: eztmostmiért?! :Y

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12) kicsitomi88 válasza bolondember (#11) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Naiv vok, na :)

Az lenne a fura ha nem ezt gondolna, Voda, gratulalok, egeszseges vagy ;]

90 87.5 87.8 87.5

(#13) 7


7
addikt

Höhö. Másik pólus, nyehnyerehe... arany középút híve vagyok, legalábbis akkor, ha én jelölöm ki azt a közepet. :P

(#14) ladybug


ladybug
őstag

Szerintem a hason korú lányok, mint te (és még akinek nem jött össze, akár 30 éves fejjel is) erről álmodozik. Hadd álmodozzon. Álmodozni lehet, és jó is. Meg kell is a lelkünknek, hogy időnként egy álomvilágba meneküljünk. De párunkat a realitás mezején kell keresni. És előre szólok, nem lesz tökéletes. Nem lesz szőke herceg, fehér lovon. Sem fekete, fekete lovon.

Első pillanatra igen, de aztán ez-az, amaz majd napvilágra kerül. Illetve nem is kerül, mert ott lesz végig, csak szépen lassan a rózsaszín köd mögül a realitás is látszani fog. Tele lesz hibával, és néha legszívesebben megpofoznád vagy leordítanád a fejét. De aztán kidühöngöd magad, és rájössz, hogy a maga összes hibájával együtt nem találhattál volna jobb társat magadnak.

A házassággal mér ráérsz. Álmodozz róla. De hidd el nekem, hogy nem kell akkora feneket keríteni neki, mert a kis csinnadrattával megrendezett esküvő is éppen olyan mély nyomot hagy benned, mint az ezer fős lakodalom.

Menj, tanulj, utazz, kísérletezz, de okosan tedd. ;)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#15) VoDaFoNe válasza 7 (#13) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

aranyközépút -> együttélés :) élettársi viszony (szerintem)
kicsitomi88: volt. 9 hónap
Bolond: ááá nem is tooom
Ladybug: értelek, csak tudod én ilyenekről sose álmodoztam :( (utazás jáájjjdejóóakarom!!)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#16) ladybug válasza VoDaFoNe (#15) üzenetére


ladybug
őstag

Ebben nincs semmi rossz. Fiatal vagy még.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#17) rarri


rarri
senior tag

Örülök, hogy nem vagy átlagos , és biztos vagyok benne, hogy nagyobb eséllyel találod majd meg a társad, az Utat, mint társaid többsége.Add mindíg magadat, láss, érezz, tapasztalj, szeresd a változást, legyél mindíg boldog. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#18) 7 válasza VoDaFoNe (#15) üzenetére


7
addikt

De ugye akivel együtt élsz, azt nem fogod rúgdosni? ;]

(#19) Kazimír


Kazimír
őstag

"A fekete lovag mindig győz!"? :DDD

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#20) 7 válasza Kazimír (#19) üzenetére


7
addikt

Az az áldott Gyalog galopp... :D

(#21) bolondember válasza VoDaFoNe (#15) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

majd ha felnősz, akkor másképp fogod látni az egészet... :U

Mondjuk 10 év múlva, h betöltöd a huszat, látni fogod mennyi kis csacskaságot összehordtál itt gyerekfejjel! :K (mondjuk, a hóhér is gyerekfejjel kezdte a pályafutását... :U )

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22) peterszky válasza Kazimír (#19) üzenetére


peterszky
őstag

"Na jó, egyezünk ki döntetlenben" :DDD :DDD

What else you gonna do on a Saturday?

(#23) ladybug válasza Kazimír (#19) üzenetére


ladybug
őstag

Nem mindig. Nézzél több és másfajta mesét is, vagy olvass. :D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#24) Kazimír válasza ladybug (#23) üzenetére


Kazimír
őstag

Akárhányszor megnéztem a filmet, eddig még mindig azt mondta.. :K Én hiszek John Cleese-nek :D

[ Szerkesztve ]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#25) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

A házasság értelme egyszerű: összetartja a párt a hullámvölgy alján is... és van folytatás, valamint a gyerek sem szív. Ha ezt valaki belátja és nő, akkor rá fog jönni, hogy egyszer meg fog házasodni, mert minden nő akar gyereket, előbb vagy utóbb ;)

All Black...

(#26) Crystalheart válasza ladybug (#14) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Nem lesz szőke herceg, fehér lovon. Sem fekete, fekete lovon."

Lehet barna, pej lovon is. :P Huszárnak pont jó. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.