Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kickass


Kickass
őstag

csak előfizetőknek? kártyásoknak nem jár a 10 mega?

(#2) Viktor0610 válasza Kickass (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miután a feltöltőkártyás ügyfél is előfizető (előre fizető előfizető :D ), szerintem erre a szegmensre is vonatkozik az akció.

(Mi lenne, ha elküldenéd az üzenetet a regisztrációhoz? ;) Egyből kiderülne, igazam van-e.)

Samsung Galaxy A54

(#3) Kickass válasza Viktor0610 (#2) üzenetére


Kickass
őstag

megtörtént

'Tisztelt Ügyfelünk! Az Ön egyenlege nem éri el a GPRSWAP szolgáltatás bekapcsolásához szükséges minimum limitet mely 300Ft.' :DDD

már csak azt nem értem ha ingyér van akkor minek kell pénznek lenni a kártyámon :F

[ Szerkesztve ]

(#4) FireLord válasza Kickass (#3) üzenetére


FireLord
aktív tag

Mert nem vagy VIP ügyfél Bogyókám :D

(#5) Finder


Finder
csendes tag

Hehh... A kiemelt ügyfelek is szívhatnak:
Tisztelt Ügyfelünk! Elöfizetésével a GPRSWAP szolgáltatás nem elérhető. További információért kérjük hívja Ügyfélszolgálatunkat a 1788-as számon

De kiemeltnek érzem most magam :D

[ Szerkesztve ]

(#6) Ferenc.v


Ferenc.v
tag

Biztos jó a cikkben szereplő infó?

Az akció részeként a Vodafone ügyfelei 10 MB GPRS adatforgalmat kapnak díjmentesen, amely kizárólag belföldi WAP adatforgalomra vonatkozik, és 2008. szeptember 30-ig használható fel. Az akcióban való részvételhez a 1270-es számra küldött díjmentes SMS-en keresztül lehetséges regisztrálni (a kód: WAP10), legkésőbb 2008. szeptember 28. 24:00 óráig.

A kód elküldése után ezt a válaszüzenetet kaptam a 1270-ről:

Tisztelt Ügyfelünk! A GPRSWAP szolgáltatást előfizetésére bekapcsoltuk. Az első használat előtt kapcsolja ki és be a telefont. Vodafone

Magyarul a havidíjas WAP-ot rendeltem meg a WAP10 kóddal.
Az ügyfélszolgálat azt mondta, hogy nincs ilyen akció, nem is tudnak ilyesmiről. Volt, de az lejárt.

Kissé félrevezető a cikk, 600 forintom bánja.

(#7) Viktor0610 válasza Ferenc.v (#6) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megnézted az egyenleged, biztos levonásra került a 600 forint?

Samsung Galaxy A54

(#8) Ferenc.v válasza Viktor0610 (#7) üzenetére


Ferenc.v
tag

Az ügyfélszolgálatos mondta, hogy mivel megrendeltem, ezért felszámolták a szolgáltatás díját. Előfizetéses tarifacsomagom van.

(#9) dddd4


dddd4
tag

Hú basszamag! Megrendeltem és én is ugyan azt az üzenetet kaptam! ezt mindenképpen (mármint a 600ft-ot) havidíjon fölül mérik vagy ha belefér a keretbe, akkor nem kell külön fizetni? Egyébként honnan vettétek a hírt :F ?

[ Szerkesztve ]

(#10) Polacheck válasza dddd4 (#9) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

A szolgáltató hivatalos sajtóközleményében kaptuk. Megjelent több helyen is, úgyhogy szerintem nyugodtan lehet reklamálni a Vodánál.

less qq more pewpew!

(#11) Ferenc.v válasza Polacheck (#10) üzenetére


Ferenc.v
tag

De honnan szedtétek ezt?

A szolgáltató hivatalos sajtóközleményei itt találhatóak:

[link]

Jelenleg az előbbi oldalon az alábbi hivatalos sajtóközlemények találhatóak:

Sajtóközlemények
A Vodafone Magyarország legfrissebb sajtóközleményei
2008-08-28 NÉGY ÁLOM VALÓSULHAT MEG A „TÖBBET ÉRSZ” PROGRAM SEGÍTSÉGÉVEL.
2008-08-25 ÁRVERÉS: LICITÁLJ ÉS SZEREZZ MEG EGY FÉRFI VAGY NŐI VÍZIPÓLÓS OLIMPIAI RELIKVIÁT!
2008-08-22 SZÁRÍTÓKÖTÉL, RUHACSIPESZ, ÚSZÓNADRÁG, ÚSZÓSAPKA...
2008-08-18 25 MILLIÓ FORINT FOGYATÉKKAL ÉLŐ FIATALOK SPORT ÉS REKREÁCIÓS TERÁPIÁJÁNAK TÁMOGATÁSÁRA

Biztos, hogy a szolgáltató hibázott, vagy a netes hírportálok másolják egymást?
Vagy ez egy belső infó volt rossz dátummal?

(#12) Polacheck válasza Ferenc.v (#11) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

A sajtóközleményeket sosem azonnal rakják ki a honlapra, kell egy kis átfutás neki. A szolgáltató hivatalos úton küldte most is, ahogy szokta.

less qq more pewpew!

(#13) Polacheck válasza Polacheck (#12) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Kipróbáltam egy nálam lévő előfizetéses telefonnal. Nekem megjött az üzenet, hogy a 10 MB ingyenes wapomat aktiválták.

less qq more pewpew!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.