Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) madstunt


madstunt
addikt

Inkább nem veszem el a többiek kenyerét akik mindjárt jönnek és majd mondják/írják hogy húúúúúúúúúúúúúúúúúúú.:DDD

Így én csak ennyit hogy húúú mecsoda combok:)

(#2) Psychonaut válasza madstunt (#1) üzenetére


Psychonaut
addikt

Húúúúúúúú...

...de jó is a tequila. :P

(#3) eastsider


eastsider
nagyúr

T|-|om milyen mexikói maffiozo XD

(#4) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

nyeheehhe. :)
köfönőm :B

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#5) 14adam


14adam
addikt

Milyen volt a víz?Mert akkor mi is leugornánk a haverokkal,csak nemtudom,hogy milyen hideg vagy meleg :U Amugy megkell hagyni,tényleg csinos vagy :)

(#6) Fecogame


Fecogame
veterán

Nájsz :DD :C

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Alárírás..:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#8) Samus


Samus
addikt

Señora, Tequila por favor sola. Gracias.
:))

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) VoDaFoNe válasza 14adam (#5) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

ez nem most volt.. még régebben mikor volt az az istentelen nagy zuhi.
kösz mindenkinek..

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#10) mephi666 válasza eastsider (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

jaja... simán el tudnám képzelni, hogy valami délamerikai szappanopera válogatására készül épp :DD

...a tequila amúgy finom :) de rég ittam már sajnos... :( (válság van)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) Móci


Móci
addikt

Szerintem a cikk íróján jobban áll a kalap. :R
Tequila jó, bár eddig csak silvert ittam, pont a válságban (elvertünk egy üdülési csekket).
Nincs valakinek? Meg egy kis só, citrom.. Bár magában is jöhet. ;)

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#12) mephi666 válasza Móci (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

én is csak silver-t ittam ;) gold+fahéj+narancs? azt valahogy nem így szokás?

én ilyenből vettem 1 üveggel (bal oldali) 1éve... isteni volt :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) Móci válasza mephi666 (#12) üzenetére


Móci
addikt

Jól tudod, az úgy a jó! :K
Elhiszem, hogy jó lehetett... ha netán veszel még, szólj, segítek elpusztítani. Idén gondolkodtam, hogy születésnapomra veszek egy üveg jófajta whiskeyt, de lehet, hogy tequila lesz belőle. Még meglátom. :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#14) VoDaFoNe válasza Móci (#13) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

én tequilás vagyok, silveres.

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#15) Psychonaut válasza Móci (#13) üzenetére


Psychonaut
addikt

Maradjunk a Jack Daniel'snél. :U :))

SZERK:
tequila silver - citrommal és sóval
tequila gold - fahéjjal és naranccsal.

[ Szerkesztve ]

(#16) blokad


blokad
senior tag

szerelmes lettem

(#17) eastsider válasza mephi666 (#10) üzenetére


eastsider
nagyúr

ja elmehetne totál overdózba vagy mi, aminek olyna jó a zenéje:D

a tekilát jobban szeretem, mitn a viszkikólát, ami nagy szó. már legalább 1 éve ittam :(
pedig nyamm, só, citrom tekííláá sijerráááá <3 bár a lidlis se rossz, csak kicsit erős

nekem a szökés mexikói jelenetei jutottak eszembe. amúgy meg, mitn valami rajzfilmfigura :D
T|-|omot senki nem dicséri :O milyen munka ez :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18) madstunt válasza Psychonaut (#2) üzenetére


madstunt
addikt

Na megmondtam én:D

És hogy ne csak offoljak:
Én tequila helyett maradok a ginnél :D Nekem am is nem tetszik ha egy ital előkészülete annyi vagy több mint amennyi alatt megiszom :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19) VoDaFoNe válasza madstunt (#18) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

gintonic... bulikon én mindig azt iszok . *.*

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#20) mephi666 válasza VoDaFoNe (#19) üzenetére


mephi666
nagyúr

hány éves is vagy? ;) khm-khm-khmm ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21) eastsider válasza madstunt (#18) üzenetére


eastsider
nagyúr

az a 2mp megéri szeritnem, amíg "előkészíted" :))

(#22) VoDaFoNe válasza mephi666 (#20) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

hehehehehhehe:D

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#23) Psychonaut válasza VoDaFoNe (#19) üzenetére


Psychonaut
addikt

Elrontani azt a jó tiszta gint... :P

(#24) madstunt válasza Psychonaut (#23) üzenetére


madstunt
addikt

Jaja nem kő' azt é'rontani,pláne nem tonikkal

(#25) VoDaFoNe válasza Psychonaut (#23) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

neizéljetek már.. a jó whiskyt sem szabad elrontani kólával...

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#26) Psychonaut válasza VoDaFoNe (#25) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ki mondta, hogy rontsuk el kólával? :))
Én semmi jónak nem vagyok/lennék elrontója Vodika. :P
Szabad így hívni valakit, ha csak 20 nappal vagyok kb idősebb nála? ;]

[ Szerkesztve ]

(#27) eastsider válasza VoDaFoNe (#25) üzenetére


eastsider
nagyúr

meg a jó kólet se wiszkivel mi? ;]
mindegyik szar azér kell elrontani :D

(#28) Móci válasza VoDaFoNe (#25) üzenetére


Móci
addikt

Az biztos! Kólával soha, hatalmas bűn az!
A gin tonicot én is nagyon szeretem, bár mostanság nem ittam. Na majd bepótolom...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#29) mephi666 válasza Móci (#28) üzenetére


mephi666
nagyúr

van ilyen mondás, hogy: "aki a bort kólával keveri, az más aljasságra is képes lehet" :) és ez igaz... whiskey-vel hasonló a helyzet... egyébként a kóla az, amivel a legtöbb italt hígíthatják: pl. sör/bor/konyak/rum/whiskey... én inkább tisztán szeretek mindent... de piszkosul :DD a vodkát is inkább magában iszogatom... pedig abból a komolyabbak olyanok, hogy lenyomom, aztán végigfut a hideg tőle a hátamon :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30) Móci válasza mephi666 (#29) üzenetére


Móci
addikt

Nekem már rég nem futkos a hideg a hátamon a felesektől. ;]
Hát igen, az italt butító ember az már gonosztevő.
Jelenleg azért szurkolok, hogy a kb.110 liter sárgabarack cefre szépen dolgozzon, s szeptemberben tudjunk koccintani a jó kis házi pálinkánkkal.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#31) mephi666 válasza Móci (#30) üzenetére


mephi666
nagyúr

az szép mennyiség :DD nekem csak a jó vodkától futkos a hideg a hátamon... nem mondom egyébként, hogy kellemetlen... :) pálinkától nem szokott ilyen lenni... se a jégertől... általában ebből a "trióból" választok... kísérőt meg soha nem ittam még... nem bírtam soha azokat, akik miután bedobták a felest, azzal a mozdulattal nyomatták is rá az üdítőt... :( úgy vagyok vele, hogy ha iszok: normálisat iszok, amire felesleges inni, mert csak elrontom az utóízt... sz@rt meg minek igyak? csak azért, hogy berúgjak? annak nincs értelme... ha iszok, akkor az élvezet miatt teszem azt :) kispálék is megénekelték: "nyalni csak úgy lehet, ha élvezzük az ízeket..." igaz, más téma, de a lényeg ugyanaz... a kísérő nálam max. a következő feles... vagy a 2feles közötti sör :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#32) Móci válasza mephi666 (#31) üzenetére


Móci
addikt

Én is így vagyok a felessel. Az ízéért, s értelmes mennyiségben. Persze régebben ment össze minden, lett is belőle róka, de berúgás is. :D
De most inkább már kulturáltan fogyasztok, s néha, ha eljutok étterembe, szívesen kipróbálok egy-két különlegesebb pálinkát.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#33) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

tequila tequila

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#34) mephi666


mephi666
nagyúr

akkor egy kis tequila sunrise :)) (nem vagyok oda egyébként a rappért annyira)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#35) puttputt válasza Móci (#28) üzenetére


puttputt
őstag

"Két kóla viszkivel?" :D
"Vodkafone-Alkohol(ic) Edisön..." /nem is rossz... már csak meg kéne tervezni a designt és mehet is bele a nedű...:))
Amúgy, egy korfui hajókiránduláson tette kötelezővé a hajóskapitány az ott utazók számára (számunkra) a mértéktelen Tequila és Ouzo ivászatot... - akkor még csak 10 év körül lehettem, úgyhogy engem azért kihagytak a "jóból". :DDD ; viszont egy amerikai fickó szabályosan belefordult (lefordult), hátast dobott az égszínkék vízbe, majd rögtön kijózanodott, amint 4-5 szintén kapatos utastárs utána vetette magát, akik azt hitték, hogy ez a "poén része". :) Szóval, vannak kalandok... :U

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#36) BITBOYS válasza mephi666 (#34) üzenetére


BITBOYS
addikt

jóóó kis jéger+sör:[link] :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#37) madstunt


madstunt
addikt

Fú a keveréseekből a legjobb az a hubisör:D

A kobránerbor meg szar dolog nagyon.Egyszer ittam egy egész estén keresztül,annak az lett a vége hogy a szép 5610-emet ellopták :O :((( :((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.