Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hyperman25


hyperman25
tag

Ennyit ennyiért korrekt.

(#2) Csapoati válasza hyperman25 (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sot, inkabb szuper a Galaxy Y-ok meg Pocket Neok utan.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) 8th


8th
addikt

Vártam már a tesztet. :R

Kíváncsi vagyok mikor találnak ide a károgó trollok, hogy kevés a ram, vacak a kijelző még vacakabb a kamera stb... :P .

(#4) Steve1207 válasza hyperman25 (#1) üzenetére


Steve1207
veterán

Jaja. Olyan érzés kapott el, mint anno a V845 esetében, ez is a konkurensekhez képest kb akkora dobás szolgáltatói részről (bár a megjelenéskor az ára alacsonyabb volt picit, úgy bb lenne :) )

.

(#5) bollokcs80 válasza 8th (#3) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Igazából csak az a bajom vele, hogy kevés a RAM, vacak a kijelző még vacakabb a kamera stb. :D :DD (Bocs, magas labda volt. :) )

Ennyiért teljesen korrekt, ha azt nézem tavaly év elején hasonló tudású Alcatelemet 50 lepedőért vettem függetlenül (abban azt hiszem 6577 volt és 4.0.4-es droid). :DDD

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#6) halkow


halkow
őstag

15k nál többet nem ér .
kellett volna még bele egy 5mp af, ledes kamera, 3 v. több színű állapot jelző ,és kicsit kompaktabb vékonyabb ház

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#7) hyperman25 válasza 8th (#3) üzenetére


hyperman25
tag

Mondjuk a kamera az tényleg vacak. Általában nem szoktam érteni, hogy miért húzzák le a MA-sok a kamerákat, de itt teljesen jogos. Persze ennyiért...

(#8) kerjani


kerjani
aktív tag

Egy újab MTK procis ipari hulladék. :((

Ha a Voda Smart III-ból indulunk, ami SOHA nem kapott főverzió frissítést (4.1.2-n van még mindig), ez sem kecsegtet sok jóval. Soha többet nem veszek ilyen procival szerelt cuccot. A driverek hiánya miatt még főzött rom sincs.

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#9) LantosBerry8


LantosBerry8
senior tag

A JIAYU F1sokkal jobb vétel:
-dual sim
-autofocusos ledvillanós 5mp kamera
-led értesítő
-2400ma AKSI
-sokkal elegánsabb megjelenés

És 20k alatt van az ára!

(#10) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ennyiert boven jo. A bovli samuk ellen fenyevekkel

@LantosBerry8: MAGYARorszagon kaphato, szervizhatterrel rendelkezo kinalatbol ez a legjobb, nem a Jiayu..

JoskaPista Neni nem ismeri a Dzsiadzsut

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) LantosBerry8 válasza Graphics (#10) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Ettől függetlenül sokkal jobb vétel

(#12) Zsolto


Zsolto
őstag

Bog, ez a cím zseniális :DD

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#13) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Itthon, ennyiért jó cucc, az más kérdés, hogy én bottal sem piszkálnám meg. :D
De a random arcoknak inkább ez, mint egy Galaxy Pocket Neo jellegű borzalom.

Most ide kínai vasakat kár felhozni, mert tény, hogy 12 ezerért kapod ugyanezt 4,7"-es kijelzővel, 8 megapixeles kamerával, de aki ezt választja, azt mit sem tud a kínai cuccokról. :D

[ Szerkesztve ]

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#14) nbg


nbg
senior tag

Eloszor azt hittem ez egy Defy vizallo funkcio nelkul...

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#15) duo


duo
őstag

azért az alapon 327Mb szabad ram elég jó. szerette, volna ha ennyi marad az 50+ ezres xperia U -ban anno, de ott az ICS kiherélve 200Mb körül állt induláskor és ugy elfogyott még kb. 100Mb hogy írd és mondd az asztalon volt a teló.

Jb-vel még rosszabb volt a helyzet, vagy kb olyan.
a novathor csipszet miatt meg teljesértékű CM-ek sem készültek el. valami gyíkja mindnek volt.

szóval ennyiért nem rossz ez tényleg.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#16) Graphics válasza LantosBerry8 (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tudom, ajanlanam is, de hazai szempontokat kell nezni :)

Nem mobil-geek szemszogbol

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) DS39 válasza Graphics (#16) üzenetére


DS39
nagyúr

nézőpont kérdése. szerintem így 2014 derekán egy fillért nem szabad kiadni fél giga ramos androidos eszközért. szóval az említett Kínából rendelhető cucc igaz veri ezt, de számomra az is csak az aksija miatt kiemelhető, napi használatban az appoknál azzal is szívni fog a felhasználója a kevés ram miatt. (bármennyibe is került)

(#18) Graphics válasza DS39 (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Alapszintű felsznalonak bőven jo az is. Nem mindig a sajat szokasainkbol kell kiindulni.

Van aki két alkalmazast tesz ra. Es ennyi

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) Steve1207 válasza kerjani (#8) üzenetére


Steve1207
veterán

A 2x ennyibe kerülő telók se kapnak frissítést sűrűn, még az is a belépő kategória kb, úgyhogy ha ilyenek az elvárások szerintem rossz a választás és a mérce.

(#18) Duliee: így van, viszont várom az ajnározókat, akik minden flanccal telepakolják és aztán szidkozódnak. De ez mindig is így volt a "vegyük meg, mert android és olcsó" kategóriában és elvárják a felsőbb szinteket. Még azok is belassulnak a sok vacaktól...

[ Szerkesztve ]

.

(#20) MuzikJunkie válasza Graphics (#18) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

+1... decemberben nagyon sok ZTE V889S-t adtam el, főleg 40+ arcok vették és fú ez milyen gyors, meg így imádom, úgy imádom stb... ilyeneket jeleztek vissza, pedig az majdnem koppra ez, sőt Pont ugyanennyit tud. :K

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#21) helixP válasza DS39 (#17) üzenetére


helixP
nagyúr

Ez nem igaz. Bog is leírta, hogy elég az 512, persze ne futtass rajta Real Racing 435372-et.

(#22) Graphics válasza MuzikJunkie (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nálam Lenovo A516 volt slager. Sejthető kik vették. Panasz semmi.

Ez a hardver jo.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) Fredo78


Fredo78
aktív tag

A Voda oldalán én feltötőkártyás kivitelben 25.990-ért látom.

[ Szerkesztve ]

(#24) MuzikJunkie válasza Fredo78 (#23) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Ha feltöltöd 3000 forinttal, akkor kapsz 6000 forint kedvezményt a készülék árából.

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#25) ollie válasza LantosBerry8 (#9) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És az kapható itthon, ill. tudod itt érvényesíteni a garanciát? Mert ha nem, jobb, ha nem is hozod fel példaként.

(#2) Csapoati: a Pocket Neoról ne is beszéljünk. 240x320-as felbontás! Nem normális, aki kitalálta, hogy 2014-ben ilyen felbontású okostelefon legyen. És még tök alap dolgok is hiányoznak belőle, mint pl. a közelségszenzor...

[ Szerkesztve ]

***

(#26) Csapoati válasza kerjani (#8) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkora plusz lenne a 4.4 ennek a telefonnak? Nem hinnem. Az energiagazdalkodasa meg kimondottan jo ennek a SoC-nak az uzemido alapjan. A fozott romok pedig saccra kb az emberek 10%-at erdeklik.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27) Earl_Muttley válasza LantosBerry8 (#9) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Jiayubol az F1 az 50 dollar korul kaphato, ha nem kell a 3G, ha kell akkor egy S Advance tudasu telefon (F1W) lesz a mienk 70 dollarert.
Annyiba meg itthon nagyon normalis telefont nem lehet kapni itthon. De abban igaza van hogy akinek kell az itthoni gari es hasonlok, inkabb vesz egy ilyet vagy egy Pocket Neot.

Viszont nekem ezert a penzert a vaku az egyetlen banatom...

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#28) Graphics válasza Earl_Muttley (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

70+trefa+1500pezeta inkabb

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) Prevent


Prevent
aktív tag

Bog:

A 4. Oldalról a főcím: Multimédia, adatátvitel

lemaradt az összegzés!

Szerintem jobb vétel mint a Telenoros Smart Touch Mini 22-ért :)
A Pocket Neoknál meg főleg jobb.

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#30) Navorski4


Navorski4
újonc

És ez vajon minek a mini változata? Mikor fog megjelenni a nagy verzió? Nekem Smart III-asom van és érdekelne, hogy annak mi lesz az utódja, elivleg ennek a kis mininek a nagy változata kéne, hogy legyen nem?

(#31) Graphics válasza Navorski4 (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem nem minek a Minije.. Ez a neve. Felette mar Alcatel neven keresd

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) foxymaci


foxymaci
senior tag

Ez ennyiért tökéletes telefon simán mehetett volna rá az ajánlott plecsni :)

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#33) #22743424


#22743424
törölt tag

Ez ennyi pénzért nagyon jó kis cucc. Első telónak kiváló, Vodafone Smart 4G én ezt várom már az itthoni boltokban nagyon.[link]

(#34) Earl_Muttley válasza Graphics (#28) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Haverom vette aliexpressen 68 dollarert, fekete szinben, free shippinggel. ( Afa az szerencse kerdese de ebbol nem szeretnek flamet, van aki megussza,van aki nem)

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#35) DS39 válasza helixP (#21) üzenetére


DS39
nagyúr

ha nem lenne marketing a cikkekben, nem is lenne cikk, sőt maga a Mobilarena sem létezne.
a valóság az hogy egy böngésző, egy zenelejátszó és egy gmail app egy idejű futtatásához már kevés ennyi ram. (hogy úgy váltogass köztük hogy ne töltődjenek folyton újra, ami baromi idegölő) és azt hiszem hogy teljesen alap felhasználást írtam most, nem hiperszuper játékot és köztudottan sokat zabáló FB appot. (bár sokaknak utóbbi az alapfelhasználás)

aki két app-ot telepít, meg max Opera Mini (hírolvasásra) és levelezés (klienssel) megy rajta, annak egy feature kell igazából.

(#36) Prevent válasza DS39 (#35) üzenetére


Prevent
aktív tag

Te jó ég mennyit szívtam azzal, hogy adtam fel HA-ra egy hirdetést, kaptam egy SMS-t vagy felhívtak telefonon miután leraktam a telefonbeszélgetést lépnék vissza a böngészőbe és újratölti az oldalt :(((
Sőt még 768 Mb Rammal is gyakran előfordult bár ott csak minden második esetben :P

Én azt mondom minimum 1 Gb RAM vagy 2 úgy teljes mértékben használható. Ennek mivel ilyen jó a ramkezelése szerintem mehetett volna a 768.

A kijelző ebben az árban nagy PIROSPONT mivel hasonló árban nemhogy 480x800 de még 320x480 se nagyon van.

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#37) DS39 válasza Prevent (#36) üzenetére


DS39
nagyúr

igen a kijelzőre nem lehet panasz :K

egyébként most hogy a Windows Phone ingyenes lett a gyártók számára, azt várom, hogy megjelennek hasonló 15-20k-s áron ilyen szolgáltatói WP-s telók is. a hw tulajdonképpen maradhat ugyanez, és akkor a felhasználók egy tényleg élhető rendszert kapnak remek áron.

[ Szerkesztve ]

(#38) Showhai válasza Prevent (#36) üzenetére


Showhai
tag

szerk.:
na ez nem feltétlenül neked lett volna válasz, sry :B

ez a "félgigadobjukki" szemlélet kezd elharapózni...

Személyes, múlt heti tapasztalat:
Nálam vendégeskedett egy tablet (RK3066-2x1.5Ghz, 1 GB ram, 1024x768 display), aminek a nevét nem reklámozom, de egy európai supporttal megvert kínai cucc volt. Szívszaggató halálhörgéseket produkált netezésnél, 720p videóknál, és a google streetviewnél be is térdelt, reset kellett neki. De előtte azért lejátszott egy látványos diavetítést. (igen, volt factory reset, a szoftver szögegyszerű JB, semmi extra)
Ezzel szemben a GTA:SA ment rajta mint a szél :F

Bementem a Vodához, mondom megnézem ezt a celebtelefont. Villámteszteltem a pórázra kötött készüléket a következőkkel: röpke net, 720p felvétel/lejátszás, streetview, pdf olvasás, menü sebesség, valami sandboxos kávbojos játék, kb a GTA:SA hardverigényével. Pattogott rendesen, gyors volt, a streetview pölö istenien ment. Ellenben a kávboj szaggatott (512 ram meg a Mali MP1 miatt gondolom).

Optimalizáció sokat számít szvsz, és nem trollkodni akarok. A voda cuccok nagy százalékban szoftveresen összeszedettek. Ez nem Tesco-mobil, ott mindegy, hogy egy AKAI hanszolópré sokkolót adnak el, vagy telefont. Azért egy ekkorka cég nem mer nagyot kockáztatni, főleg a Smart Mini érintőhibái miatt. Én szvsz ha mamut lennék (cég, nem őskori állat), adnék annyit magamra, hogy nem veszítek igen nagy vevőszámot egy f0s készülék miatt, mert a vásárló nem tesz különbséget. Voda-Voda.
Ennyi előnnyel indul a készülék a kínai felhozatallal szemben, ha nem vesszük a gari/ár/support tényezőket.

[ Szerkesztve ]

Duoble Chekc Everytihng

(#39) Mokó válasza Zsolto (#12) üzenetére


Mokó
aktív tag

+1 ezért néztem be valaki "átérzi-e",mint én :C

(#40) Firehani válasza duo (#15) üzenetére


Firehani
csendes tag


A 339 az a lefoglalt memória, nem? Szóval az említett 327 is gondolom ua. Akkor itt is csak 100MB (130) marad szabadon, ami reális is. A régi Samsung W-vel is ugyanaz volt amit írtál. 200 MB ha mindent kilőttem, de utána szépen lecsökkent 100-ra. Ha túl sok minden volt felrakva, akkor 50MB. De ilyenkor már a névjegyzék, SMS-ek megnyitása is néha kínos 5-10 másodperc volt. Utána meg a launcher újratöltése....

[ Szerkesztve ]

(#41) Csapoati válasza Firehani (#40) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Még így is biztos több free RAM marad ezen a telón, mint a nevesebb gyártókéin, amik tele vannak pakolva egyedi felülettel, meg minden kutyafülével.

#33: Hűha, ez elég komolynak tűnik.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#43) ollie válasza #20749568 (#42) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A különbség csak annyi, hogy az S3 miniben jobb a proci, a gpu, több a ram és jobb a kijelző. Amúgy ja, majdnem ugyanaz, végül is csak a lényeges dolgokban más. :)

***

(#44) Csapoati válasza ollie (#43) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A proci gyengébb, a gpu ugyanaz, de a kijelző és a RAM mindenképp jobb/több az S3 Mininél. A lényeg itt az, hogy 2 év alatt a nagyjából hasonló hardver lekúszott a felső középkategóriából az alsóba. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#46) duo válasza Firehani (#40) üzenetére


duo
őstag

Jogos a képet nem néztem, akkor viszont elírták a cikkben, idézem:
"Egyébként itt jól látszik, hogy elég takarékos a felület, a fél gigányi memóriából 327 MB van szabadon, ha nem fut semmi a háttérben, ez azért elég ahhoz, hogy egy közepes játék ne terhelje szét a rendszert túlságosan."

Ez alapján írtam amit írtam.

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#47) Biluxzsolt


Biluxzsolt
aktív tag

Sziasztok!

Ugyanannyiért ez vagy a Smart 3 ?

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#49) Sir Ny


Sir Ny
senior tag

a recombu tesztje (link) tobbszor is kiemeli a rossz akkuidot ("Terrible battery life", "You’ll make it through the day if you’re lucky, but only if you play with the phone sparingly. Try streaming video, and the phone will die in a measly three and a half hours.").
Talan kapott azota egy gyors frissitest, vagy Mo.-n nagyobb akkuval forgalmazzak a telefont? Bar, ha cserelheto az akksi, talan mindegy.

Mikor lesz akkuido benchmark? Mondjuk videonezes, azt meg egyszeru is kivitelezni. Viszonylag egyseges fenyeron.

Hogy ON is legyek: ha lenne elolapi kameraja, jo lenne wifi-n keresztul skype-olni, mar vennem is. Bar lehet hogy igy is elcsabulok.

-

(#50) Daffni2 válasza #22743424 (#33) üzenetére


Daffni2
addikt

Mi a fenének várod annyira?

A Vodafone nem üzemeltet 4G hálózatot.

Cserébe viszont mindenhol van tisztességes 3G, sok helyen közel akkora sebességgel,mint a szuper 4G azon a néhány helyen ahol van megfelelő jel erősség.

"Aki ad,az nyer"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.