Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pohár


pohár
félisten

K-I-T-A-R-T-Á-S :))

Az irodalom fogalmazás az nem nehéz, nekem sose volt bajom a magyarral szerencsére :N
Ha kell segítség dobj egy privit :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2) Crystalheart válasza pohár (#1) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Vigyázz, mert mindjárt rád is licitálnak néhányan ;] (Én mint író csak azért nem, mert egyéb íróskodásaim akadtak :P)

(#3) pohár válasza Crystalheart (#2) üzenetére


pohár
félisten

Ó te szerény ;] :P

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4) Ice!?


Ice!?
őstag

Az angollal nekem is ki van a f..
Óráról órára kell ~ kétszázasával tanulni az értelmetlennél értelmetlenebb szavakat is.:(

(#5) VoDaFoNe válasza Ice!? (#4) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

ez csak egy tantágy... vendéglátás, angolul... plusz van ugye az angol óra, plusz föci, dettó angolul plusz idegenvezetés... jó az nem de ott is tanulunk angolul...

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#6) gamerkiller válasza VoDaFoNe (#5) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Minek is tanulsz te? Hál isten nekem már nincsenek reál tantárgyaim.. :U

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7) jorden06 válasza gamerkiller (#6) üzenetére


jorden06
senior tag

ezek nem humán tantárgyak? :U

(#8) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Aludj egyet. :)

(#9) Ice!? válasza VoDaFoNe (#5) üzenetére


Ice!?
őstag

Hát az se rossz.. Télleg nem irigyellek. Nekem szerencsére ennyire nem szörnyű.
Na mindegy, kitartás!:K

(#10) gamerkiller válasza jorden06 (#7) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ja tényleg.. Igazad van, bocs..:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#11) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

ma már csak fizika meg orosz várrám.. meg levelezés ha megkapom az anyagot... :((( :((( :((

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.