Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Nagyon csinosak vagytok mindketten, jó ilyen fiatal hölgyeket látnom. Már most várom a nyári képeket. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2) lorcsi


lorcsi
veterán

unatkozhatsz egy picit :)
a képek nagyon jók

(#3) Pukkancs


Pukkancs
tag

Hú ezzel nagyon lefárasztottál

(#4) 7


7
addikt

Havercsajodnak egész kellemes a kabátja. Olyan elegántosan hosszú. Csak snowboardhoz/síeléshez nem jó :)

(#5) tildy válasza 7 (#4) üzenetére


tildy
nagyúr

Olyan van nekem is.
Ráadásul kapucnival. Néha játszok benne "én vagyok a halál"-osat :DDD

Madárkás képa kedvenc :B :K

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6) 7 válasza tildy (#5) üzenetére


7
addikt

Halál akkor voltam, amikor valamelyik táborban középiskolában magam köré tekertem egy olyan pokrócot, ami olyan helyzetben a vállamtól majdnem a földig ért (2-3 cm híján), és úgy mászkáltam a kinti hidegben :D

[ Szerkesztve ]

(#7) faevike29


faevike29
tag

Szia
Nekem tetszettek a képek, sztem foglalkozhatnál a fotózással hobbi szintnél komolyabban is, 2-3 kép simán nagyon frankó.
Nagyon szép helyek vannak felétek, jó volt "körbesétálni" nálatok. :)

(#8) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Furcsa, hogy ott mennyi hó van, itt nálunk pedig már lassan eltűnik, meg nem is igen volt. Amugy sztem nagyon szép a havas táj és az erdő is.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#9) bmx powa


bmx powa
tag

tetszenek a képek, és jó látni hogy egy korombeli csaj nem csak tükörben fülölről tud sminkespózolós képeket csinálni, hanem rendes, szép tájképeket :)
ajánlom ezt a számot az írás mellé: [link]

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#10) Jégkokó válasza bmx powa (#9) üzenetére


Jégkokó
veterán

Sose értettem, hogy mi a jó aban, hogy ugy fotózzák magukat.Hiszen tudvalevő, hogy a felülről fotózás torzít, igy hülyén fog kinézni az egész kép.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#11) peterszky válasza Jégkokó (#10) üzenetére


peterszky
őstag

Lehet, hogy az ilyen egyéneknél ez pozitív hatást vált ki (a kinézetre persze:DDD)

[ Szerkesztve ]

What else you gonna do on a Saturday?

(#12) 7 válasza Jégkokó (#10) üzenetére


7
addikt

Felülről fotónál óhatatlanul benne lesz a cici, ami "szegszy" (levédve általam :D), és akkor az húdejócsajmár.

(#13) djtoomi válasza Jégkokó (#8) üzenetére


djtoomi
addikt

Hát még ahhoz képest nem is azok a részeket fotózták ahol sok a hó,szal itt még viszonylag kevés hó van. :K
(Ha Gödöllőt mutogatod egy két fontosabb épületet is tegyél bele,de a sulit NE!,az rossz fényt vet egész Gödöllőre...)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#14) RAM válasza Pukkancs (#3) üzenetére


RAM
őstag

:DD

Csak tisztán

(#15) twollah válasza tildy (#5) üzenetére


twollah
nagyúr

Csak ne sotet utcasarkon kaszaval acsorogj, mert akkor a hatas frenetikus lenne.

(#16) Xantomas


Xantomas
őstag

Holnap akartam kiugrani pár képet lőni Gödölőn. :)

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#17) Peat;) válasza djtoomi (#13) üzenetére


Peat;)
veterán

több suli is van, egyetem elölről még egész csinos...belülről már gázabb, minden értelemben :(((

(#18) tbs


tbs
addikt

Hö! Igen jó képek..! Mondoménhogy... Amiken Te vagy rajta, azt sétapartner lőtte..? Ősem fakabát a dologhoz. :DDD

Respekt. :R

(#19) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

mindenkihez:

az egyetemet újítják belülről, az is le lesz fotózva, köszönöm az elismerő szavakat, a barátnőmnek nem ilyen hosszú kabátja van, kb akkora mint az enyém csak szoknya van rajta, a fotózást már többen mondták :)) hát ki tudja :)

tbs: :DDD

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#20) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Vohóó, mennyi seritalt elfogyasztottunk anno az életfa mögött a pataknál :D
6 évet húztam le a kettőkettesben, úgy hiányzik hogy csak csuda..
Most úgy alakult, hogy újra odaköt a munka, jövőre pedig oda is költözök :K
Szeretem Gödöllőt, kicsit nagyvárosos kicsit vidékies, amolyan arany középút.

Tessék elsétálni az Erzsébet parkba, az is szép ilyenkor, legalábbis hajnalban tetszetős mikor arra baktatok. Úristen, ott is mennyit ittunk :DDD

Jó képek, jó hogy még szabadon bolondozhatsz..jó lenne gyereknek lenni :)

szió

[ Szerkesztve ]

(#21) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Remélem tetszett nektek Gödöllő!

Tetszett, legjobban az Erzsébet-park:K:R

Folytatás mikorra várható?:D;)

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#22) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Magam is szeretem Gödöllőt, bár nem sokat jártam életemben arra. Igaz, Vác valahogy közelebb áll a szívemhez, fílingesebb a belváros, erről persze Gödöllő nem tehet :DDD

Gödöllő nagyon nagy előnye a Grassalkovich-kastély és az azt körülvevő parkok. Ez viszont egyben hátrányára is vált a XX. században, sajnos, ugyanis az addig be nem épített, üresebb részekre a komcsizmusban "elegáns" panelokat húztak :| Tehát gyakorlatilag a kastély mellé. Éppen ezért belváros, mint olyan, csak igen kis méretben van, az is újonnan épülgetett. Kicsit lehangoló. Szerencsére a kastély pompája és a parkok szépsége és hangulata ellensúlyozni tudja mindezt, és reménykedem, hogy még életemben lebontják a panelokat is. :)

Ui.: Amúgy Vác külvárosa is ocsmány. (Van olyan magyar város, aminek a külvárosa nem az legalább részben? :F) Ráadásul a legszebb épülete sem olyan szép, mint a Királyi Kastély Gödöllőn. :)

(#23) lsebestyen


lsebestyen
addikt

kár, hogy nem jók már a képek :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.