Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) szablya


szablya
tag

Egy paci és egy csacsi :) :C

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#3) Lauda válasza egresi70 (#1) üzenetére


Lauda
félisten

Tenyleg szep kis paci. :DDD

(#4) Mobi28 válasza Lauda (#3) üzenetére


Mobi28
tag

Ezt a poént én akartam lelőni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#5) VoDaFoNe válasza Lauda (#3) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

annyira tudtam.:)
egyébként tényleg gyönyörű.
és imádom.<33333

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#6) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

[link] bocs, de kezd kicsit annak tűnni.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7) Lauda válasza VoDaFoNe (#5) üzenetére


Lauda
félisten

;)

Mobi28 :P

(#8) VoDaFoNe válasza gamerkiller (#6) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

csak azért mert kirugdostalak az msn-emből mert annyira rámszálltál ez a bosszú?
Húúú úristen.
megkérdezem a többieket hogy mennyire zavarja őket? azért kérlek nézd már meg milyen gyakran írok BLOG bejegyzéseket.. 1-2 havonta?

mellesleg ha nem tetszik nem kell látogatni. annyiszor volt már ez téma. ez direkt BLOG-ba van. az ÉN magánszférám

és ha egoista vagyok akkor mivan? ez van kész. csak megmutatok pár képet mert tetszenek.
ennyi. nem tetszik, nem kell nézni.

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#9) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Újabban más fajta topikokat látogatok! ;]
Lehet itt röhögni is! :))

(#10) Lauda válasza VoDaFoNe (#8) üzenetére


Lauda
félisten

Mutasd csak oket! :K

(#11) szablya válasza VoDaFoNe (#8) üzenetére


szablya
tag

Ne szívd fel magad. Szerintem egyáltalán nem egoizmus, és igen, ez a te blogod :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#12) gamerkiller válasza VoDaFoNe (#8) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Rád szálltam? Ugyan már.. Túl sok mesét nézel..:)
Bosszú lenne? Nem.. Nem is tudtam hogy "kirugdostál.." Gondolhatod mennyire érdekel.
Kicsinyes lenne ez a történet ahogy te leírtad és ez nem vall rám.

Nem ismerlek, nem tudom milyen vagy így nem is mondhatok semmi többet. Első utáni benyomás. Csak azért mondom mert naptárad van/lesz, linkeled össze vissza a tényleg jobbnál jobb képeket.

Most jön a kérdés. Miért teszed? Válaszoljak? Aztán lehet nem így van, de én így látom. Mert tudod mik lesznek a hozzászólások. Sok ember csorgatja a nyálát milyen jó meg milyen szép meg milyen aranyos lányka vagy te.. Neked ez tetszik. Tetszik az hogy bókolnak, elismerik a szépséged.

Félre ne érts. Nem feltétlen csak rád mondom ezt. A szép lányok nagy átlagára igaz amit most leírtam.

Ez a te blogod. Tessék csak. Ez meg az én véleményem volt.
De: Szép lovacska. Peace & Love!

Ps: Tudom hogy most sokan egyetértenek, de inkább megmaradnak a háttérben.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#13) Napfénysüti

Legjobb szerintem a 3. kép :K
Hogy hívják a lovadat?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#14) szablya válasza gamerkiller (#12) üzenetére


szablya
tag

Én például azért írok a blogomba, mert együttérzést, vigaszt vagy tanácsot szeretnék.

VoDa egy szép lány, természetes, hogy mindenki megdicséri, de nem hiszem, hogy csak merő hiúságból rakná fel magáról képet. Megmutat valamit magából, nekünk. És nem azért, hogy megdicsérjük. Semmi kivetnivalót nem látok ebben.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#15) gamerkiller válasza szablya (#14) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Én sem mondtam sehol hogy hagyja abba. Na de mind1. Nem ér annyit az egész.

Én Kérek Elnézést. További szép estét. (véleményem attól még ON)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#16) _Voyage_ válasza gamerkiller (#12) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:K

Egyetértek. Minden szavaddal.

Ugyanúgy, mint szablya is. 2-3 írásban elment, most már emo-izmusnak nevezném, amit csinál. :K

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#17) gamerkiller válasza _Voyage_ (#16) üzenetére


gamerkiller
senior tag

:R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#18) Dany007 válasza gamerkiller (#12) üzenetére


Dany007
veterán

Ezzel én is egyetértek. :R
Nem bántásból és semmi közöm sincs hozzá. De ez tényleg egoizmus.
Először naptár a saját képekből, aztán képeslap :) A következő vajon mi lesz? Egyedi háttérkép amit minden nyálcsorgató letölthet és kirakhatja a desktopra full HD-ben? :)
Szóval ez nekem elég fura.

Ettől függetlenül, ami még furcsább nekem, hogy manapság a fiatalok nagyrésze elfelejti, vagy csak egyszerűen nem tudja, hogy az egoizmus = önimádás, önmagasztalás egy rossz tulajdonság. Viszont furcsa mód divattá vált. Divattá vált, hogy 'én egoista vagyok és vállalom'. Közben meg röhej az egész. Kíváncsi leszek, a taplóság, önzőség, irigység, és egyéb rossz emberi tulajdonságok mikor válnak divattá.

(#19) Lauda


Lauda
félisten

Ha nagyon akarjatok en is rakok fel magamrol kepet, egy loval. :Y :DDD

(#20) whiz válasza gamerkiller (#12) üzenetére


whiz
aktív tag

Az első gondolatom nekem is ez volt (mármint, hogy kezd egy kicsit sok lenni a jóból), csak nem akartam ideírni, mert végülis nem sok közöm van hozzá, meg azért tényleg nem naponta tesz ki képeket, hogy nézzétek húdeszép vagyok...

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#21) brownus


brownus
veterán

savanyú a szőlő srácok? a párok képei meg ph fényképalbum topikok nem zavarnak benneteket??

3. képre voksolnék

(#22) Dany007 válasza brownus (#21) üzenetére


Dany007
veterán

Nem, szerintem itt messze nem erről van szó. Csak ahogy mások is írták már, kicsit sok lett az egoizmusból, a magamutogatásból, hogy nézzétek ilyen szép vagyok, olyan szép vagyok (amit senki se kérdőjelez meg:) ), de ez még mindig hagyján, csak aztán jön a naptárt készítek saját magamról, meg képeslapot, meg lassan jön az egész falas poszter, esetleg bögre, egéralátét... :W
Ez így nem más, mint magamutogatás, önimádás, és önajnározás, minél többen írják le, hogy ilyen meg olyan szép vagyok stb. stb stb...
És persze nekünk ehhez semmi közünk, pusztán a véleményünket mondjuk el, amit viszont szabad. És ahogy látom nem vagyunk vele egyedül. :)

Btw, a múltkori naptáras témában feltettem egy kérdés, teljesen normális, amire persze semmi választ nem kaptam. Mivel a képek kiválasztásánál nem mind1, hogy kinek szánja az ember. Pasijának, b.nőnek vagy hasonló. És persze feltettem a kérdés, hogy esetleg saját magának? Persze no válasz, mivel szerintem még az se volt eldöntve hogy milyen célja legyen az egésznek. Csak legyen egy 'kiadvány', amin Ő szerepel és pózol... :U
Elnézést a postért, nem bántó szándékkal írtam, hanem inkább értetlenkedő szándékkal.

(#23) puttputt válasza Dany007 (#22) üzenetére


puttputt
őstag

Egyértelműen a 3-as.

Annyiban egyetértek, hogy visszás lehet. Holott, nem baj az, ha egy nő szépnek látja magát.
Főleg, ha valóban az. Márpedig az. Minden nő vágyik a dicséretre valamilyen szinten, s az, hogy nem "bugyingós" fotókat tett ki magáról, már imponáló.
Pedig az is bevonzana "pár embert".
Ezek művészképek.
Némileg még illeszkednek is az amúgy IT-s portál arculatába (szvsz.).
A naptárat tényleg jó lenne már intézni, de "művésznő" (nem az! :DDD ) nélkül nem merünk belevágni. Megvárjuk az alkalmas időt. A jóváhagyását, válogatását, ezt-azt.
Az a naptár is ki fog "ríni" a sorból, nem az a tipikus... :U
Tényleg egy nőt ábrázol. Olyat, akin látszik, hogy bár szépnek szereti látni magát, mégsem az számára a fő szempont, életcél.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#24) Lauda


Lauda
félisten

Nem ertem miert bantjatok VoDaFoNe-t. Ez az o blogja, nem kotelezo olvasni. :)

(#25) Kolondrum


Kolondrum
félisten

:DD

(#26) keIdor válasza Lauda (#24) üzenetére


keIdor
titán

#21: Az hát...

Egyetértek. Semmit sem kötelező megnézni.

#12: Hát pedig igencsak ajnároztad néhány hónapja Vodafone-t... szerintem meg nincs igazad, bocs...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#27) CséZé


CséZé
őstag

"Üdvözlet a Logoutról!"

ez lesz ráírva? :U

(#28) Lauda válasza CséZé (#27) üzenetére


Lauda
félisten

Inkabb ez: udvozlet gamerkillernek! :DDD :))

(#29) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

nem tudom, egyáltalán nem magamutogatásból rakom fel a képeket.
imádok fotózni és próbálok pár művészi képet felrakni. (bár ezeket nem én csináltam)
felrakhattam volna az egész albumot de nem volt kedvem.

képeslaptéma: csak úgy mondtam, hogy pár olyan képeslapszerű de nem akartam azt csinálni. (a blogjaim szavai általában csak úgy jönnek ahogy ez is csak eszembejutott)
naptár: édesanyámnak akartam egy naptárat készíteni mert nagyon szeretne pár képet rólam..

Nem az én lovam, bár már anno felajánlották. Bár most elvileg vele fogok versenyezni (díjló).
Willyam. Imádom. Bár leestem róla, megrepedt két csontom a kezemben ezért bukott a TKD Európa Bajnokság.

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#30) stangli


stangli
senior tag

Vicces visszaolvasva, hogy egyesek mit meg nem engednek maguknak :U Amíg fel nem tűnt a Művésznő4, addig VoDaFoNe volt körberajongva, amivel nem is volt problémám, most sincs, azzal sincs hogy most más nő neműek vannak körberajongva, hisz oly kevés nő nemű van köztünk. De az egy picit gusztustalan, hogy visszasírjátok, mert úgy-e volt ilyen is, majd hip hip hurrá, hogy visszajött, újra itt, majd ismét nyáladztok a képeiért, repetát követeltek éstb... most egy pár esélytelenek nyugalmával induló versenyző leugatja azokat a képeket, amit a saját blogjába tölt fel. Hát ritka egy ízlésvilágú emberek vagytok Ti.

U.i. Nem sűrűn szoktam véleményt formálni de néha kifordul a belem egyesek önbizalmán. Miért is csodálkozom :F az internet elterjedése és a sávszélesség gyorsasága megváltoztatta az ifjak önbizalmát... meg amúgy is tudjuk face to face már nyuszi póz a menő.

Már elhangzott sok ezerszer, ha valami, vagy valaki nem tetszik, akkor ne írj, meg se nyisd azt az oldalt...

Peace & Good Night

(#31) _Voyage_ válasza stangli (#30) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Nem tudom, ki hogy van vele, de én alapból egyikőükért sem rajongok, cseppet sem, az viszont annál inkább zavar, hogy attól, hogy Ők lányok, Övék a fórum is, pedig az egyik csak most csöppent ide, a másik ugyan rég itt van, de eddig kb minden egyes postja, commentje úgy tűnt számomra, mintha magas lovon ülne. Jelen esetben akár szó szerint is. :U

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#32) VoDaFoNe válasza _Voyage_ (#31) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

hát Willy drága magas. 186cm szal igen.:)

most egyébként tényleg nem tudom mi probléma van. 3 lovasképpel amiről az se mondható el hogy bikiniben spárgázok a lovon vagy valami... :D

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#33) _Voyage_ válasza VoDaFoNe (#32) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Nekem az tűnik nagyon furcsának, ahogy commentelsz, nem feltétlen a blogbejegyzések(bár tényleg egora utal, hogy kb a 90% csak a saját képeidről szól...), hanem az a lekezelő hangnem a hozzászólásaidban. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#34) tibi666 válasza _Voyage_ (#33) üzenetére


tibi666
senior tag

tipikus 21. századi emancipált nő (lány), semmi extra, ez a normális manapság.

(#35) Kolondrum válasza tibi666 (#34) üzenetére


Kolondrum
félisten

A hozzászólásod utolsó felével nem értek egyet. Nagyon nem!! Nekem nem! :R

(#36) zH. válasza tibi666 (#34) üzenetére


zH.
senior tag

jah ,de arra való a myvip. :DDD nekem is van ott rengeteg képem és ott lehet viszonyítani is.
egyébként nincs bajom a bejegyzéssel ,de ha már szóbajött ez-az én is reagálok.

just be

(#37) gamerkiller válasza keIdor (#26) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Szerintem félreértesz. Én most sem utálom, nem is gondolok rá rossz érzéssel ha postolt.. Sőt.. Szép leányzó, és az ember 10 ujját megnyalná érte, hogy maga mellett tudhassa.. A véleményem ugyan úgy ott van, nem változott csöppet sem. (De úgy látom nem vagyok egyedül aki így látja a dolgokat..) Megpróbáltam megbeszélni vele MSN-en, nem akar beszélni róla..

A hsz-ed azon részével hogy pár hónapja miket mondtam teljesen egyetértek. Csak tudod azóta olvastam a hozzászólásait, figyeltem hogy válaszol és rájöttem hogy az a bizonyos magasan van.

Hát igen.. A szőlő savanyú, az igazság meg fáj...

Voda: Miattam abba ne hagyd.. Jöjjenek csak a képek... Én ígérem nem fogok hozzájuk szólni.

Amúgy: Leülök magamtól is..

Téma OFF & Read Only. Peace & Love.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#38) tibi666 válasza Kolondrum (#35) üzenetére


tibi666
senior tag

mert, te férfi vagy. :DDD
de a nők java részénél ez a módi manapság.

(#39) Kolondrum válasza tibi666 (#38) üzenetére


Kolondrum
félisten

ez a normális manapság! A hideg kiver ettől!

(#40) keIdor válasza gamerkiller (#37) üzenetére


keIdor
titán

Az most mindegy, hogy ki ül magas lovon meg ki nem. Csak azzal nem értettem egyet Veled, hogy azt mondtad nem szálltál rá. Persze tudom nem szó szerint kell érteni, de biztosan van benne igazság...

_Voyage_: Hát lehet sokaknál így van, de engem speciel hidegen hagy.:) Én se rajongok értük, de szerintem túlzás, hogy "övék a fórum"... Vodafone-t ritkán látom itt ahhoz, hogy ebben egyetértsek veled. A másik csaj kicsit más tészta, de alapvetően vele sincs bajom... kicsit túlbuzgó, de csak 17 éves, majd kinövi, már ha ez gond egyáltalán, mert engem nem zavar. (persze lehet csak azért, mert nem olvasom az írásait...)
Lényeg, hogy szerintem kicsit túlreagáljátok ezt...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#41) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

őszinte leszek.

azért vagyok flegma, mert minden bejegyzésembe beleköt valaki holott mindig el van mondva hogy ez blog. nem címlap. ebből van elegem.
olvasgatok fórumokat, cikkeket, és nincs egy olyan cikk a magyar neten ahol ne kötnének bele valamibe. és itt is ezt érzem.

miért van az, hogy az a pár ember akikkel nagyon jóban vagyok a ph!-n soha nem szólnak egy rossz szót sem?
elismerem hogy bunkón és öntelten válaszoltam csak tényleg nem értem hogy 3 képen ahol LÓVAL vagyok mi ezen a magamutogatás.
igen, vannak rólam képek logouton. címlaposak? nem. saját blogban? igen.

viszont nem értem, hogy mivel vagyok rosszabb mint a csöpögős szerelmes fájdalmas címlapos storyk amik már szinte mindig ugyan arról szólnak, el sem olvasom őket -> nem is kommentálom.

ha minden héten vagy majdnem naponta raknék föl magamról képet azt mondom oké, magamutogató kis cafka vagyok, de így azért visszanéztem a blogot..... az utóbbi képeim vagy konzervatívak voltak, vagy lovasok.

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#42) Sir Riccio válasza VoDaFoNe (#41) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Szép estét kívánok mindenkinek!

Szerintem nincs semmi baj azzal, hogy képeket teszel fel magadról, én is tehetnék, a lehetőség mindenki számára adott, bár tény, hogy kevésbé nyújtok szívmelengető látványt mint a blog tulajdonosa, ez a fentieken még nem változtat.

A nők szeretnek tetszeni, és ezzel nincs is semmi baj, amíg egy egészséges határon belül teszik ezt, de ettől a határtól te bőven messze vagy, akik a határt átlépik azok úgyis valamelyik fikablogon kötnek ki idővel.

Nyálcsorgatás? Lehet, szólok is a takarítónőnek, hogy törölje fel. :) Szerintem jó ez, én például az általam készített fotókat pakolászom a blogomra, mégis sokan látogatják, persze még többen nem. :R

szerk: Ha valamit címlapra engednek, neadj' Isten kiemelnek annak valószínűleg azért oka is van, én is kaptam a Zöld szemű szörny c. írásomért hideget meleget, mert többen nvidia tesztnek/hírnek nézték, bár korábbi sötétebb hangvételű és jövőképű publikációimért is megszóltak már, de nem érdekelt, örülök ha valakinek tetszik/imponál amit csinálok, de elsősorban azért írok mert jól esik. Ha a moderátorok címlapra engedik, oda való, ha pedig valaki a személyes blogjába publikál bármit, az az Ő dolga, amíg szabályt nem sért senkinek semmi köze hozzá, akinek nem tetszik nem nézi. Én így látom.

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#43) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Azért elképesztő mennyire túltárgyaltátok a dolgot. Meg az is, hogy egyesek mennyire túlreagálták és gondolták az egészet. Pl nők - övék a fórum meg hasonló hajmeresztő dolgok - elképesztő.
Szerintem sokan unatkozhatnak nagyon.
(Ha nem jött volna le egyértelműen - én nem látom, hogy bármi baj lenne ezekkel a bejegyzésekkel, igaz, én nem vagyok talán annyira logoutos a PH-n belül, mint ti, de azárt passzívan gyakran jelen vagyok)

(#44) Mobi28 válasza VoDaFoNe (#32) üzenetére


Mobi28
tag

"most egyébként tényleg nem tudom mi probléma van. 3 lovasképpel amiről az se mondható el hogy bikiniben spárgázok a lovon vagy valami."

Hát ha férfi logikával gondolkozom pont ez, hogy nem bikiniben spárgázol egy lovon. :D . Ha így lenne akkor hamar elhalkulnának az "elégedetlenkedők".

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.