Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) burgatshow


burgatshow
veterán

Flickr-re keress rá és rájössz, hogy miért nem akarják őket kommentelni... :DDD ;]

(#2) VoDaFoNe válasza burgatshow (#1) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

:P tudsz róla hogy gonosz vagy?:D

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#3) 7


7
addikt

Egyezik az izlesunk. :)

(#4) The DJ


The DJ
addikt

Nekem is van egy hihetetlenül nagy gyűjteményem ilyen és ehhez hasonló képekből. Meglátom, megtetszik, megfog benne valami és tudom, hogy ez kell nekem :) Ha pedig van időm akkor általában a deviantart.com-on szoktam keresgélni.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#5) 7 válasza The DJ (#4) üzenetére


7
addikt

Regebben en is pont ugyanezt csinaltam, aztan felhagytam vele. Eljutottam addig, hogy ami fontos, azt ugyis megtalalom. Azok a kepek, amikre erdemes emlekezni, megmaradnak a fejemben. :K

(#6) Crystalheart válasza 7 (#5) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Ha az ember láthatná.. hacsak.. egy pillanatra..."

...akkor én személy szerint azt mondanám, "ehh, ki az aki leül egy ilyen guanóval borított padra?" :P

(#7) 7 válasza Crystalheart (#6) üzenetére


7
addikt

Es ezt miert nekem cimezted? :P

(#8) Crystalheart válasza 7 (#7) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Pár pixellel jobbra tévedt a kezem, azé' :D

(#9) 7 válasza Crystalheart (#8) üzenetére


7
addikt

Huncut egy kezed van ;]

(#10) VoDaFoNe válasza The DJ (#4) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

ezek is deviantart-róll vannak :)

Yetike: Yeaaah :D

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#11) Dany007


Dany007
veterán

hmm szép képek vannak még az SXC-n, igaz nem olyan művészi mint a deviant art, de itt legalább minden nagy felbontású! Hasonló még a morguefile.com is. Sxc-n szimpla regisztráció után lehet tölteni ingyen. Nincs spam vagy hasonló. A morgue-n meg simán rarban szedi le a képeket.

[ Szerkesztve ]

(#12) Kazimír


Kazimír
őstag

Az ilyen naplementében/napfelkeltében az aranyhídon éppen átúszó/átevezó kacsák/csónakázók/akárkik nagyon giccsesek tudnak lenni. :K

élőben persze más..különösen a kedvesünkkel a karjainkban.. nos olyankor fogékony vagyok az ilyen giccsekre :D

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#13) poffsoft válasza VoDaFoNe (#10) üzenetére


poffsoft
addikt

Én több olyan emberkét ismerek, aki képes heteken-hónapokon keresztül leragadni fotoportálokon, és évek óta csinálja. Bár az ő érdeklődéso köre annyira beszűkült e téren, hogy nem mernék példákat linkelni ide :o /meg úgyis moderálnák/
De én csodálom érte, ennyi erőforrást belefeccölni a virtuális b...ba
....

Amúgy igen, igényes, érdekes galériákon igencsak le lehet ragadni...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.