Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Felkeltetted az érdeklődésemet. :K

"A pultban lévő 2 mosogatóképből az egyik nem üzemelt"
Javítani kéne.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Na erre lehet mondani, hogy Abszurdisztan Hotel! En is dolgoztam szallodaban par honapot, igaz nem otthon, hanem Londonban; kulon kantin meg dohanyzo volt a dolgozoknak. Mas kerdes, hogy a fonkok g@#*k voltak, ugyhogy egy szep napon ugy leptem le, hogy veletlenul a szekrenyembe zartam a raktarkulcsot meg a csipogomat.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#3) Vakegérke válasza atidzsiforc (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem a tulaj nem magyar. Fogadunk?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Иван válasza Vakegérke (#3) üzenetére


Иван
őstag

Mintha nem lenne tökmindegy. Minden népnél vannak parasztok. :U

Amúgy a kérdés az, hogy jól megy-e a szálloda szekere. Mert ha megy a biznic, addig nem fog változni semmi, mert minek?

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#5) Vakegérke válasza Иван (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sajnos megteheti a tulaj, hogy extra feladatokat sóz a személyzet nyakába. Vagy megcsinálják, vagy munka nélkül maradnak. Elmegy egy dolgozó? Sok más pályázik a helyére.

Az viszont ganéság, hogy a fölösleges kaját szemétbe dobják ahelyett, hogy a személyzet megehetné. Az meg már milyen dolog, hogy nincs kajaidő?

Az meg a parasztság netovábbja, hogy a tulaj füstölve vonul végig birodalmán, holott tilos a dohányzás.

Létezik egyáltalán olyan, hogy Munkavédelmi Felügyelőség, Szakszervezet? Elvben igen. Gyakorlatilag azt kívánom az alkalmazottaknak, hogy hasonló körülmények közt dolgozzanak nyugdíjas korukig.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) atidzsiforc válasza Vakegérke (#3) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Az dubai volt, mondjuk mivel szallodalanc, nem surun jart arra. Nem is vele volt bajom, hanem az en reszlegem fejeseivel.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#7) truba


truba
tag

Hát ez szomorú, de nem vagyok meglepve. És még mennyi ilyen van. :(

(#8) Raucher válasza Vakegérke (#5) üzenetére


Raucher
tag

[VoDaFoNe:] Ezek után rendszeressé vált a recepciónál a nyomtatók rendszeres patronkifogyása avagy nem működése.

A patronkifogyás nálam is rendszeressé vált, és igen, néha nem működik. Ilyenkor a tartalék tinta is kifogyott.

(#5) Vakegérke: Sajnos megteheti a tulaj, hogy extra feladatokat sóz a személyzet nyakába.
Ennek egy szintig természetesnek kell lennie. Egyetlen gépet elindítani meghatározott időben, az tud, akinek akkor éppen nincs más munkája. Gondolom nem jelent megerőltető feladatot.

Az viszont ganéság, hogy a fölösleges kaját szemétbe dobják ahelyett, hogy a személyzet megehetné.
Annak látszik, de nem az.
Én egy ideig dolgoztam hasonló környezetben.
Hatalmas problémává nőtte ki magát, hogy az ételeknek története kezdett lenni. Egy részük már akkor kidobásra/evésre/hazahordásra volt ítélve, amikor még el sem készült.

Nyilván van ennek emberbarátibb megoldása, mint a teljes tiltás. Mindenki kap egy meghatározott méretű adagot, az előre meghatározott ételből. A többi, ha felesleg, megy a szemétbe. (Esetleg az ingyenes szociális ellátórendszerbe. Bár már ez is necces lehet.)

Minden munkahelyen előfordul olyan alkalmazott, aki felrúgja megbeszélt és hallgatólagos egyességeket. Ezért szigorodnak (és egyszerűsítődnek le) a szabályok.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#9) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Te most sziporkázol? [link] :))

(#10) Иван válasza Vakegérke (#5) üzenetére


Иван
őstag

A megoldás az lenne, ha lenne menüjük és azt kapná minden ott dolgozó. Nővérem dolgozott pár szállodában, mindenhol így volt megoldva. Nem utolsó sorban egy rakat pénzt is megspórolt. Na meg időt.

"Szakszervezet"

Erről mindig eszembe jutt Maggie Thatcher, mikor mondta, hogy a szakszervezetek kényszerítették térdre a brit birodalmat. (They [the trade unions] are bringing this country to its knees!) :DDD /OFF]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#11) Lauda


Lauda
félisten

(nevet és címet nem fogok írni, és kérem akinek elmondtam ne írja le).

Na ez jo, 10 masodperc sem kellett ahhoz, hogy kideritsem, melyik hotelrol van szo. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.