Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) mephi666 válasza Crystalheart (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

van némelyikben füst-aroma is :DD amúgy megnéztem hétvégén a megetetett társadalom c. dokumentumfilmet és kicsit elvette a kedvem a mekis kajáktól... szépen kevergette a fickó mindenféle mesterséges sz@rból a különböző "ízeket" és azt kóstolgatták...

házilag én inkább a következő "hamburgert" ajánlom... kicsit drágább és lassabban készül, de van benne hús :) lehet kapni mirelit formában különböző húspogácsákat, amik ár/érték arányban 100szor jobbak, mint a mekisek... kell hozzá még kis trappista sajt, lilahagyma, savanyú uborka, mustár, kecsap... franciakiflit szoktam használni... húspogácsát átsütöm serpenyőben, aztán bele a kiflibe... rárakok mindent, amit felsoroltam (extrának lehet bele tenni még majdnem akármit, ami a hűtőben van... szalonna/kolbász/olíva/pepperoni/stb) aztán mikróban kicsit adok még neki, hogy olvadjon a sajt :) finom és laktató szokott lenni... mellesleg szerintem sokkal egészségesebb, mint a mekis/bk-s hamburgerek...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.