Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ádyz


ádyz
addikt

Van copyright, szóval óvatosan! ;]

Recept powered by voda. :R

(#2) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

kipróbálom majd :C

when the sun shines, we'll shine together

(#3) ádyz válasza mexicanraven (#2) üzenetére


ádyz
addikt

Zsömlével nagyon finom. :K

(#4) mexicanraven válasza ádyz (#3) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Akkor Vodafone féle kifőzdére fel! :DDD

when the sun shines, we'll shine together

(#5) Thunderzolee

Na, ezt kipróbáljuk.. :C

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Áh, téliszalámis sajt... :D Te jó ég, sosem volnék képes olyat enni. :P

(#7) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Tecsós hamburger jutna róla eszembe először, de annál sokkal jobb. :C

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#8) mephi666 válasza Crystalheart (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

van némelyikben füst-aroma is :DD amúgy megnéztem hétvégén a megetetett társadalom c. dokumentumfilmet és kicsit elvette a kedvem a mekis kajáktól... szépen kevergette a fickó mindenféle mesterséges sz@rból a különböző "ízeket" és azt kóstolgatták...

házilag én inkább a következő "hamburgert" ajánlom... kicsit drágább és lassabban készül, de van benne hús :) lehet kapni mirelit formában különböző húspogácsákat, amik ár/érték arányban 100szor jobbak, mint a mekisek... kell hozzá még kis trappista sajt, lilahagyma, savanyú uborka, mustár, kecsap... franciakiflit szoktam használni... húspogácsát átsütöm serpenyőben, aztán bele a kiflibe... rárakok mindent, amit felsoroltam (extrának lehet bele tenni még majdnem akármit, ami a hűtőben van... szalonna/kolbász/olíva/pepperoni/stb) aztán mikróban kicsit adok még neki, hogy olvadjon a sajt :) finom és laktató szokott lenni... mellesleg szerintem sokkal egészségesebb, mint a mekis/bk-s hamburgerek...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) Borify Péter válasza Crystalheart (#6) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

nah ezzel én is így vagyok:)

(#10) twollah válasza mephi666 (#8) üzenetére


twollah
nagyúr

En szeretem ezeket a muszarokat.

Veszelyesen kell elni.

(#11) copin


copin
őstag

Hús nélkül? Mondjuk ez már tényleg nagyon gyors kaja.

(#12) #72042496 válasza mephi666 (#8) üzenetére


#72042496
törölt tag

Neked melyik húspogácsa jött be? Amit én vettem, az mind ehetetlen volt, pedig Jules is megmondta, hogy a hamburger "nélkülözhetetlen az egészséges reggelihez". :DDD

(#13) NoLF válasza #72042496 (#12) üzenetére


NoLF
addikt

"mmm, ez tényleg jóízű burger!"

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#14) mephi666 válasza #72042496 (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

azthiszem délhús-ost vettem többször, az kimondottan ízlett... de most még van vagy fél kiló teszkós is a fagyóban... az is ehető... :) (más nem volt épp készleten és az összetevőket végigolvasva nem találtam benne semmi kiemelkedően sz@rt, azért vettem ilyet) a megetetett társadalom után szabadon pedig: "mindig van egy kis sz@r a húsban" :))

hamburgeresekre visszatérve: egyszer a környékünkön betévedtem egy kis kocsmába, ahol lehet hamburgert kapni... fel is buzdultam, mert ahol falun laktam 22évig, ott kimondottan jó volt a helyben készített hambi... ez a hely kb 10m2 volt összesen és minden négyzetméterre jutott 1-1 60fölötti masszív alkesz... a pultos nő is szerintem 70körül járt... bevállaltam egy hambijukat... kár volt...:( kb 20percig csinálta azt a szerencsétlen burgert... közben felderítettem a helyet... vastagon állt mindenütt a por... a pulton 1-2éves szórólapok és újságok hevertek... (untam magam és általában olvasással töltöm el ilyen helyen az időt...) mintha a múltba csöppentem volna, amikor beléptem az ajtón... elvitelre kértem, otthon estem csak neki (2percre lakunk kb) jobban is tettem, mert majdnem ki is rókáztam... a zsemle mállott minden irányba... emellett minden alkotóelemnek volt valami érdekes utóíze, ami nem kellett volna... az ízek harmóniájáról meg aztán tényleg nem lehet beszélni :( ezek után csak megbízható helyen veszek burgert...

Jules meg jól mondta: tényleg nagyon jó a hamburger, ha jól van elkészítve jó alapanyagokból... van benne a zöldségektől kezdve a vörös húson át minden... :) olyan univerzális, gyors étel szerintem, mint a jó hotdog, gyros, vagy a pizza... ezek is jól elkészítve szerintem egészségesek is...

#13: big kahuna burger? :) meg hogy is volt? "hollandiában a mekdonálcban is lehet sört kapni" (csak úgy az avatarodról ugrott be...) :))

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) NoLF válasza mephi666 (#14) üzenetére


NoLF
addikt

"in Paris, you can buy a beer at Mc Donald's!"

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16) mephi666 válasza NoLF (#15) üzenetére


mephi666
nagyúr

:B meg kell újra néznem... jah, tényleg, európai vakáción volt... nem csak hollandiában :)

a "royal witch cheese..." megmaradt viszont nagyon :) meg még rengeteg beszólás... a ponyvaregény egy a kevés olyan film közül, aminek szerintem iszonyú jó lett a magyar szinkronja, mert inkább tettek a filmhez az eltalált hangokkal és szövegekkel :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) #72042496 válasza mephi666 (#14) üzenetére


#72042496
törölt tag

Köszi, kipróbálom őket. "Marathon gyorfagyasztott hamburger szelet" figyel a fagyasztóm alján, azt kerülje el mindenki. Szerintem pocsék.

A gyrost, pizzát és tarsait én is szeretem, most is épppen egy tuningolt Ristorante csúszik lefelé. Hogy egészséges-e, azt passzolom. Elsősorban finom legyen. :)

Jaja, Big Kahuna. Hatalmas ez a film, szinte minden mondata idézhető. Azóta nyilvános helyen nem is iszunk, csak Sprite-ot. Tudod hogy van, ötdolláros koktélra már nem futja. :D
Megvan DVD-n, láttam vagy hatszor, de mindig magyarul. Pedig angolul (ill. eredeti nyelven) szeretem nézni a filmeket, de a Ponyvaregénynél fergeteges a szinkron. Lö Bigmek.

[ Szerkesztve ]

(#18) mephi666 válasza #72042496 (#17) üzenetére


mephi666
nagyúr

tényleg újra kell néznem a filmet :)) Travolta talán vaníliás kólát kért, Uma Thurman pedig olyan 5dolláros/fontos shake-et :) aztán a monológja a tükör előtt: "visszamész... megiszod az italod... jó éjszakát kívánsz... aztán otthon kivered és kész..." :)

a "puskát kellett volna hozni ehhez a melóhoz" mondat jópárszor elhangzott zh-k előtt a suliban :)

pizzát mi inkább házilag szoktunk készíteni mindenestől... nagyon ritkán tuningolunk félkészet :) saját készítéssel kicsit macerásabb, de abban tényleg tudom, mik vannak... viszont a mirelit sem olyan rossz... talán a discovery-n láttam nemrég egy műsort, hogy készítik... nem rettentem el tőle :) csak az zavar, ha vendéglőben az 1. falatnál megállapítom, hogy "mirelitre építettek" :( ezzel eléggé le lehet írni pár helyet...

a sprite kapcsán meg az jutott eszembe, hogy van olcsó nőitató ital: feles sárgadinnyevodka+2.5dl sprite... elég édes és a nők oda vannak érte... :) (mármint a környezetemben oda voltak...)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#19) #72042496 válasza mephi666 (#18) üzenetére


#72042496
törölt tag

Egyszer angolon szóláncot játszottunk, s haversrácnak z-vel kellett mondania valamit. Erre mit szól?
"Zed's dead baby, Zed's dead." :D

Tanárnéni szegény csak nézett értetlenül.

A házi tészta tényleg sokkal finomabb, csak idő kell hozzá. A Ph!-n is van egy tuti recept, korábban meg is sütöttük, s különösen jól sikerült. :K

Az italt kipróbálom. ;]
Cimborámék egy jóval költséghatékonyabb megoldással próbálkoztak. Szórakozóhelyen a másik asztalnál ülő két csajnak kértek fehérborból fröccsöt. Pezsgőspohárban. Elég komoly fejet vágtak, mikor belekóstoltak. :D

[ Szerkesztve ]

(#20) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

de ez most az én kajás topicom.. :(((

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#21) malwy


malwy
senior tag

1. Éhes lettem.
2. Husiii kőő.
3. Ilyen sajtot még látni se láttam. ;)

(#22) Crystalheart válasza mephi666 (#8) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát én főleg azért mondtam, mert vegetáriánus vagyok, és a húsra emlékeztető dolgokat alapból utálom (még a füstölt szagot/aromát is, és a saját sajntunkat sem bírom megenni, ha barbacue fűszerkeveréket tesz bele anyám... :D)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.