Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Nem (de!) lett volna jobb, egyszerűbb valami galériát összehozni ahol nagyíthatók a képek, ide meg csak 1-2-t betenni kedvcsinálónak?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2) VoDaFoNe válasza Winner_hun (#1) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

jólvanna. holnap majd megcsinálom azt is. :'(

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#3) Иван


Иван
őstag

Ezeknek a többsége fel van építve a Victoria Museumba ;]

Igen, Rómát én is megnézném egyszer. Bár egyszer nyaralásunk alkalmával arramenet útbaejtettük, de még nagyon pici voltam és nem értékeltem annyira (vagy inkább nem úgy értkeltem), ahogy ma tenném. :N

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4) Neil Watts


Neil Watts
veterán

A Forum Romanum-os képet megkaphatnám nagyban? :B

Üdv. core2

(#5) Eastman


Eastman
őstag

Tetszenek a képeid. Ha nem tanultál fotózni akkor jól ráérzel.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ne vedd magadra, de utállak. :B

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Ha már galéria: Én a helyedben valami hasonló úton indulnék el. :)

[link]

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#8) lsebestyen válasza Eastman (#5) üzenetére


lsebestyen
addikt

+1, tényleg nagyon jó képek :K

(#9) Eastman válasza lsebestyen (#8) üzenetére


Eastman
őstag

Igen, több képen is a téma szépen 3/8 - 5/8-ra igazítva. :)

Vodi, ha ezt nem tanultad, csak „zsigerből”, a szépérzéked szerint látod, láttatod így, akkor fotóznod kell! Képezd magad és legyél profi!

...több lábon kell állni manapság...

Szerk:

Az „árnyékkettéosztásos” és az „optikaicslódásosos” nagyon tetszik.

...és látszik, hogy aki pl. a „mosolyt” fotózta, az is nézett már egyszer-kétszer fényképezőgép keresőjébe. ;)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#10) VoDaFoNe válasza Eastman (#9) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

nem tanultam. :) tippeket kaptam még vagy ezer éve de a valóban csak zsigerből jön. :)
nagyon kedves tőletek amúgy köszönöm! :B

jó lenne képzésre menni de se gépem nincs (ez is a nagynénémé amit kölcsönkértem, Londonra Winner gépét vittem, Prágába az egyik barátomét) szóval azt is kéne venni meg most egy kurzusra sincs sajnos felesleges. :)
de jó lenne egyszer. :

core: [link]

[ Szerkesztve ]

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#11) Eastman válasza VoDaFoNe (#10) üzenetére


Eastman
őstag

Nagy kincs ám, ha valaki meglátja a dolgokat. ...és arra tanul rá. Ismerek több fotóst aki csak tanulta, de nem látja. Nem élnek a képei. ...sose' fognak.

Milyen gépet használtál? Mi a pontos típusa? Nagynénit meg tudnád kérdezni? ...a'szem valami program is kiírja, de nincs most előttem.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#12) Neil Watts válasza VoDaFoNe (#10) üzenetére


Neil Watts
veterán

Nagyon proik a képek, s köszönöm :K :R

Eastman: Nekem sikerült kiderítenem... :)

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#13) VoDaFoNe válasza Eastman (#11) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

Lumix DMC-FZ38 :)
core2: szívesen. majd feldobok még majd albumba más képeket is, majd válogathatsz. :)

[ Szerkesztve ]

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#14) Neil Watts válasza VoDaFoNe (#13) üzenetére


Neil Watts
veterán

Benne van a kép EXIF adataiban ;)

Amúgy pl. ha tetszik a fenti galéria amit linkeltem, akkor azt letöltöd, átírogatod, felrakod a szerverre, s már megy is. :)

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#15) VoDaFoNe válasza Neil Watts (#14) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

nem tetszik, hogy úgy rángatja a képet jobbra balra az egérrel.

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#16) Eastman válasza VoDaFoNe (#15) üzenetére


Eastman
őstag

Nem vagyok otthon a fotóblogokban - fogalmam sincs, hogy Neked megfelelő lenne-e -, de itt pl. látszik, hogy ki használja ugyan azt a típust, és ki mit tud kihozni a gépből. Inspiráló néha.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#17) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Ja vagy elszomorít, h mennyivel jobb képet tudnak lőni az adott géppel :DDD

(#18) Neil Watts válasza VoDaFoNe (#15) üzenetére


Neil Watts
veterán

Akkor pl. Juicebox? :)

Üdv. core2

(#19) Eastman válasza lsebestyen (#17) üzenetére


Eastman
őstag

Vagy. :D

...a technika adott.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.