Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Kici, óccó, szok óccó..Nekem a múltkori vodás teló jobban tetszett. A power led meg akkor mégsem annyira power. De akinek telefonálni kell arra jó lesz..

[ Szerkesztve ]

(#2) kaller1


kaller1
veterán

N+1-edik ultralowend szutyok....A vodának inkább ahhoz lenne esze, hogy a zte blade-et, vagy hasonló típust rendeljen a cégtől, ne csak állandóan az ilyen eldobható kategóriásakat.. :U

.::> <::.

(#3) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Szoftver rugalmassága, bővíthetősége 1 1 pont :))

<< Heimdal >>

(#4) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Amúgy ez a telefon már több mint 1 éve forgalomban van.
Hogy-hogy csak most tesztelitek???
Faterom is vett egyet a sim kártya miatt. még régebben azóta ott rohad a szekrényben az én 1xx-emmel eggyütt

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#5) helixP


helixP
nagyúr

A mezei vásárló pedig szívesen vásárol meg például egy Vodafone névvel fémjelzett telefont, mint hogy a számára ismeretlen ZTE terméket emelje le a polcról;

Azért ez ma már nem feltétlenül van így ;)

(#6) amanoba


amanoba
őstag

nekem külsőre bejön, tetszik a színösszeállítás, viszont nagyjából ennyi az összes pozitív gondolalatom ezzel kapcsolatban.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#7) sdd2


sdd2
veterán

Szerintem ez arra jó, hogy ha olyan helyre mész ahová nem szívesen vinnél egy több 10k-es mobilt oda megveszed ezt pár ezresér és utána felrakod a polcra (Ha még meg lesz :DDD ).Szerintem senki nem szeretné elvinni a drága telefonját hogy elhaggya,elopják,stb.Ez erre jó.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#8) CurrentValue


CurrentValue
tag

246ot használok, korrekt kinézet , 1hetes aksi...

Néha véletlen kikapcsolom, de ennyi. Tökéletes, és már rádió is van.

(#9) Lasy válasza CurrentValue (#8) üzenetére


Lasy
veterán

motorola v3 is 1 hetet bír...

+36702778032

(#10) Matula bácsi


Matula bácsi
csendes tag

26mhertzes proci.... xDD :)) :DD

A lábonlőtt kecske mekeg ha futógépre helyezik ^^

(#11) PierNight


PierNight
aktív tag

150 perces beszélgetési idő? csodás.. :U

(#12) sdd2 válasza PierNight (#11) üzenetére


sdd2
veterán

Ez az. :DD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#13) CurrentValue válasza Lasy (#9) üzenetére


CurrentValue
tag

motorola V3 nem kerül 3000Ft-ba (főleg ami szép állapotú).
Nem mondtam hogy nem jó más, nekem jó alternatíva volt.

(#14) dedike válasza helixP (#5) üzenetére


dedike
addikt

...mivel volt egy szolgáltató, aki felvállalta a ZTE nevet... ;]

dr.Kind:

Egyébként büntetésben vagy? ;]
(...hogy egy ennyire remek készüléket sikerült kimarkolnod... :DDD )

Jó szerencsét!

(#15) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Erre is van kereslet, nem kell mindenkinek a 120K-s HTC meg a 150K-s szifon. Bulifonnak, nagypapának-nagymamának, műhelybe/építkezésre a mesterembernek tökéletes. Olcsó, lehet rajta telefonálni, pont.

[ Szerkesztve ]

(#16) dr. Kind válasza dedike (#14) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

Nem, sajnos egész januárban csak ilyesmi telefonokat kaptunk, néhány kivételtől eltekintve :)

(#17) bugizozi válasza ^Clown (#15) üzenetére


bugizozi
őstag

+1 :K

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#18) JanFe


JanFe
aktív tag

Telefonali, SMS-t irni lehet vele. Van akinek ennyire van szuksege :)
Akinek kell radio annak ott a Vodafone 246

[ Szerkesztve ]

"There is nothing permanent except change"

(#19) Napfénysüti válasza ^Clown (#15) üzenetére

Bőven van. Például egy köművesnek jó lehet mert ezt aztán nem kell sajnálni ha esetleg ráesik a tégla. :D

Més que un club!

(#20) fixedgear


fixedgear
tag

másod telefonnak használom
tökéletes simán kibír 5napot töltés nélkül

LG Optimus 2X P990

(#21) daninet


daninet
veterán

Azért durva, hogy egyetlen fícsör a power led lámpa, és még ebben is elvérzik. :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#22) Adamul válasza CurrentValue (#8) üzenetére


Adamul
tag

És 2990 volt 500ftos lebeszélhetőséggel... Jobb vételnek tűnik! ;)

(#23) bartucc válasza Adamul (#22) üzenetére


bartucc
addikt

Akkor már inkább az általad említett lehetőség, volt Motorola nagoyn olcsó pénzért, és még aránylag jól is nézett ki. Ez nem éri meg az árát, 2 ezerét inkább valami használt megbízható. (ami bírja is egy hétig minimum!)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#24) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Nagyon de nagyon bután néz ki ez a mobil.
Az a pici - lőrésszerű - kijelző azokkal a bumfordi, optikailag is feltuningolt híváskezelő és navigáló billentyűkkel...

Randa lett szegényke. Az ultralowend körben is ritkán látok ilyen csúf modellt.

A tudása pont annyi, mint amennyinek kell lennie ebben a kategóriában. A POWER led megmosolyogtató.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#25) CurrentValue válasza bartucc (#23) üzenetére


CurrentValue
tag

ugyan, nekem volt V3asom a nyáron, ez volt a terv, megbizható nagy nevet, olcson megvenni és boldogan használni amig meg nem halok.
De hülyeség, egy használt telefon, föleg alső szegmensből, soha nem lesz megbizható. Anyám első tulaja volt több nokia 6xxx szériának (pl 6230, 6233, 6310i) Mind tönkre mentek, pedig egyik se gagyi, és ráadásul ő a tokban hordós vigyázós fajta. Akkor egy idegen használt telefontol hogy vársz el többet?

Ez a telefon (246) abszolút vállalható, a power led használható, a telefonkönyv nagy, partira menet az fm rádió jó. Akkor miért vessződjek egy használt telefonnal?

(#26) Teszla_


Teszla_
senior tag

Ez a telefon 2009 júniusában jelent meg, érdekes, hogy most van róla teszt. Amúgy lehet kapni a telefont 2990Ft-ért, de csak a Tescoban. A Vodánál már szerintem nem lesz, van helyette a 246 és a 248.
Anyámnak is ilyen telefonja van már szinte a megjelenése óta, 65 óra beszélgetés van benne és még mindig 1 hetet bír az akksi. A gombok kemény, szépen karcolódó műanyagból vannak, nem pedig gumiból. A menü igaz, hogy gyors, de olyan brutálisan szellemképes az egész, hogy eléggé figyelni kell, hogy melyik menüponton áll az ember :)

(#27) CurrentValue válasza Teszla_ (#26) üzenetére


CurrentValue
tag

be kell kalibrálni:D gondolom szemüvegeseknek találták ki:D de homályoistani és elesiteni is lehet a képet

(#28) misirulez


misirulez
senior tag

"Mivel a telefon hozzám minden tartozéka nélkül, egy paprzacskóban érkezett hozzám"

(#29) bartucc válasza CurrentValue (#25) üzenetére


bartucc
addikt

Nem kell kifejezetten nagy névre gondolni, ismerőstől valami már nem használt, jót. Ha nincs, akkor persze egy ilyen ideális lehet, de nem 5-6 ezerért, főleg nem 10 ezer körül, amennyiért sokszor vesztegetik. :(

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#30) total90 válasza Retekegér (#3) üzenetére


total90
veterán

Nagyon jó, na :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#31) tschyllagh


tschyllagh
tag

Hááát, ennyiért inkább egy használt Nokia. Vagy egy pár éves, raktáron maradt, de zsír új készülék gsm boltban...

Samsung Galaxy Nexus 4.2.2

(#32) xdx@


xdx@
aktív tag

Olyan aranyos az a 26 Mhzes processzor :)) , tudom ehhez az MTK-hoz ilyen formában elég.

(#33) Ricardo


Ricardo
félisten

Vicces kütyü :D
Tuti nem vennék ilyet. Akkor inkább egy jó állapotú retro telefon.

[ Szerkesztve ]

(#34) johny dragon


johny dragon
aktív tag

Alsósoknak, nagyiknak, fizikai munkásoknak tökéletes! Nexis S teszt mikor lesz?

Xperia mini pro 4.0.4

(#35) PH-User válasza RepeatSector (#4) üzenetére


PH-User
addikt

Együtt. ;)

Ahogy olvastam, több a nem, mint az igen az utolsó lapon. :DDD
Inkább vennék még most is egy SE T230-at, mint ezt a szutykot. :(

A teszt pedig hozza a megszokott színvonalt. :R

A beszélgetési időn még gyúrhattak volna egy kicsit, ha telefonálásra van szánva.

[ Szerkesztve ]

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#36) Bocha válasza Retekegér (#3) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Biztos "1-1" akart lenni. :D Javítottam, köszi! :R

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#37) mindthecrap


mindthecrap
aktív tag

nekem van egy ilyen vagy két éve, hol első hol másod telónak, most éppen a magán kártyám van benne. a power leddel nincs semmi baj, csak sokszor csálén szerelik be és nem világít rendesen. én már világítottam vele szerelésnél harmadrendű út mellett, vagy ha hajnalban nem akarsz villanyt oltani mert a másik még alszik. a kijelzőnél távolabbi és fókuszáltabb fénye van.

az ébresztőre meg a holtak is felébrednének, és kikapcsolva is ébreszt. akkor is nyomja egy 10mp-ig az ébresztőt, ha hetek óta le van merülve és ki van kapcsolva.

ami engem megőrjített, hogy sms-nél előbb van a vessző aztán a pont, volt már vagy 20 telefonom de ilyet még nem láttam.

olyan cérna vagyok, akit anyám százszor tűvé tett

(#38) mindthecrap


mindthecrap
aktív tag

ami még nem elhanyagolható, az a nagyon egyszerű, könnyű, kompakt kialakítás. nem egy két centi vastag amorf szappantartó. vagy ott vannak a 9-10ezer forintos nokiák pl 1616, amit ha odaütögetsz a tenyeredhez két percig rezonál benne az alaplap... és a telefon térfogatának fele levegő. az ám a minőségérzet.

olyan cérna vagyok, akit anyám százszor tűvé tett

(#39) mindthecrap válasza PH-User (#35) üzenetére


mindthecrap
aktív tag

szerintem ezek a telefonok inkább készenlétre vannak szánva, és hozzák is az 1 hetet minimum. nagyanyámnak van egy samu 1080, 1 év alatt 3 perc(!) beszélgetés került bele. de nekünk és neki is jobb így, ha van nála telefon amikor elutazik vidékre vagy akárcsak bevásárolni. 9-10 naponta szokta tölteni, ha már nagyon visít a telefon, néha meg napokig a töltőn marad, dehát erre való.

olyan cérna vagyok, akit anyám százszor tűvé tett

(#40) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Voda hozza a szokásos gyatra szintjét.....Ebből az eldobható szemétből van már elég a piacon.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#41) mindthecrap válasza domperke (#40) üzenetére


mindthecrap
aktív tag

az ilyen eldobható szemét kommentekből van már elég a fórumon. tudom, ha lenne benne WLAN meg AF akkor kéne.

olyan cérna vagyok, akit anyám százszor tűvé tett

(#42) Tomate


Tomate
veterán

"lassanabban merül a telep," kis elgépelés a konklúziónál.

(#43) parkr válasza Tomate (#42) üzenetére


parkr
őstag

mindennapos dolog

(#44) Tomate válasza parkr (#43) üzenetére


Tomate
veterán

komolyan mondod? Azt hittem, hogy most kitüntetnek lovagkereszttel. Csupán felhívtam rá a szerző figyelmét, hogy tudja javítani.

(#45) Redneck


Redneck
veterán

Nem kell lehurrogni ezeket a kis telefonokat. Telefonál, sms-t ír, slussz. Én most bekkeltem ki 2,5 vagy 3 hónapot egy Huawei 248al. 5 napot lazán bírt, ha éjszakára kikapcsoltam akkor 1 hét is megvolt a kis mütyűrnek. A cégesem is 2630-as de a célnak bőven megfelel :)

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#46) CurrentValue válasza bartucc (#29) üzenetére


CurrentValue
tag

ez a telefon konkrétan 2000Ft itt a forumon, amugy pedig 3000Ft bármelyik tescoba. Van akvivalens minden gyártónál....

(#47) johny dragon válasza mindthecrap (#41) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Azt kéne megértened, h a low-end telefonok funkcionalitása évek óta változatlan, és ez sokakat már irritál. Pl. mibe kerülne azoknál a mobiloknál, ahol van elemlámpa és kamera is, az elemlámpát a kamera mellé tenni? Persze, ez a kategória legalja, itt tényleg bőven elég ennyi. Csakhogy: ilyen telefonokból nem kell kismillió darab, elég gyártónként egy. A Voda meg forgalmazhatna e helyett pl. ZTE Blade-et Vodafon 900 (hasból mondtam vmit) néven.
Egyébként nekem még WLAN-nal se kéne (ekkora kijelzőn netezni mazochizmus).

Xperia mini pro 4.0.4

(#48) mindthecrap válasza johny dragon (#47) üzenetére


mindthecrap
aktív tag

miért kéne a low-end funkcionalitásának változnia? amibe már van kamera, vagy rádió az már nem low-end attól hogy olcsó.

olyan cérna vagyok, akit anyám százszor tűvé tett

(#49) Joe.36


Joe.36
addikt

Nekem nem igazán jön be

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#50) dr. Kind válasza Tomate (#42) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

köszi, javítom :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.