Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Davidoff91


Davidoff91
aktív tag

Gondolom ez a kijelző valami vicc lehet csak....Jézus ez a valóság....:DD

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#2) frenetik


frenetik
tag

már bocsánat, de minek ilyet tesztelni? :D

(#3) Bog válasza frenetik (#2) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mert lehet kapni, netán?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#4) Zsolto


Zsolto
őstag

Nem szoktam beletörölni a lábam a low-end telókba, de mikor megláttam az első képet a kinyitott készülékről, majdnem leestem a székről :D Ez ma már kártya mellé ingyen adott készüléknél is kevés szerintem.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

huh, 5év fegyház aki rábólintott erre a telefonra :D

(#6) r4z válasza hemaka (#5) üzenetére


r4z
nagyúr

Nem csak neki, a belső formatervezőnek is :D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#7) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Kb 1,5-2 éve volt akcióban 3 ezer forint körül, karöltve a 331-el. Azóta nem hallottam róla :DDD

Z Fold 4

(#8) JanFe


JanFe
aktív tag

Alap telefonnak megjar.. Egy nagyobb kijelzot azert tehettek volna bele. :)

"There is nothing permanent except change"

(#9) nord_


nord_
veterán

Kiváló cím! :C

(#10) Probber


Probber
őstag

Koncertekre bevethető, eszméletlen csúnya telefon. Durva a "kijelző" fizikai mérete. ;]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#11) helixP válasza Zsolto (#4) üzenetére


helixP
nagyúr

Teljesen egyetértek. Ez leírhatatlan :D

(#12) fahrii


fahrii
őstag

Hogy vagytok képesek ennyi szemetet letesztelni? :N

(#13) RapUGround


RapUGround
tag

Nincs ezzel baj. A kijelző a gyatra, nem más. De ez telefon és a szerepét betölti. Én nem is vennék ennél jobbat, minek? A telefon az telefon, nem kamera, nem tv, nem valami multimédiás központ. Most komolyan ez egy telefon egy telefon árán. Itt nem kérik el a sok felesleges extra magas árát, amit még megspékelnek egy márka névvel aminek szintén megkérik az árát.
Egy az biztos, hogy ezzel is megoldom a sürgős telefonálásokat és nem kerül 30-40-50 rongyba. :D

(#14) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Két vagy három éve lehetett kapni azt hiszem ezt két ezerért, a 228ast pedig 2500ért a vodánál, úgy, hogy abból 500 lebeszélhető volt.
A poén kedvéért vettem egyet egyet, mert sosem lehet tudni mikor kell egy működő cserekészülék.

Azt kell, hogy mondjam, hogy amíg a 227 egy nagyon gagyi, törékeny telefon érzetét adja, kis kijelzővel, addig a 228 már strapabíróbbnak tűnik sokkal.

Teszteltem is, a 227 hamar megadta magát, míg a 228 vígan működik ma is, meg se kottyantak neki azok a dolgok, amiket csináltam vele.

A 228 még ki is néz valahogy, olyannyira, hogy abszolút nem éreztem gáznak elővenni és használni, amikor a desire-m szervizben volt.

És az akkumulátor idő!
Több, mint 9órás beszélgetési idő (teszteltem), illetve a készenléti idő is egy hét körül volt valósan.

Hogy ezek a telók mire jók?
Pl: amikor a rendes telód szervizben van, vagy ha nem kell a csicsa, csak az, hogy működőképes legyen és sokáig bírja..

Mert azért valljuk be, nem mindenkinek vannak 10-20-100ezer forintjai telefonra.

Bár ahogy elnézem itt a kommenteket, csak pénzben dúskáló újgazdagok vannak a fórumon, akik az ilyet már értékelni se tudják, és rögtön megy a fújozás.. :(((

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15) rudymester


rudymester
senior tag

Az a kijelző, ááááááá kiégeti a szemem. Borzalmas. Ezt a kategóriát jellemzően az idősebb korosztály veszi, aki esetleg már kevésbé látnak jól. Nekik ez a kijelző büntetés!

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#16) amanoba


amanoba
őstag

én sem látom az igazi célközönségét a telónak...egyáltalán minek bele színes kijelző??

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#17) dfdfdf válasza Zirowe (#14) üzenetére


dfdfdf
őstag

Egyet kell értem az utolsó mondatoddal. Amiben nincs alma vagy "ződ" robot az mind szar itt....
Ez a telefon kiváló árban van. Lehet vele mindent csinálni amit páréve egy telefonnal lehetett, igen volt idő amikor a telefont telefonálni használták ....

(#18) nord_ válasza Zirowe (#14) üzenetére


nord_
veterán

Amikor - kábé ötévente egyszer - elromlik a telefonom, akkor a szolgáltató ad cserekészüléket a javítás idejére.

Amúgy - ha figyelmesen olvasod - nem az olcsó telefonokkal van a probléma, hanem kalapszar kijelzővel. Ennek fényében igazán elegáns dolog a többi kommentelőt leszólni... (Biztos, hogy az az újgazdag, az szórja eszetlenül a pénzt, aki nem vesz póttelefont magának, hanem az, aki a poén kedvéért ilyenre is kiad pénzt? :P )

Olcsó telefon miért egyenlő olvashatatlan kijelzővel? Vagy manapság már csak okádék színes lcd-t vehetnek olcsón a gyártók, minden helyzetben jól olvasható monokrómot nem?

(#19) hohoo


hohoo
senior tag

Ez LOL. Ilyen van náluk de zte blade az bezzeg nincs...

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#20) k850


k850
addikt

Nem is olyan csúnya, ;) 10 évvel ez előtt, nagyon menő lett volna, a kijelző az tényleg furcsa, de úgy tudom ebben a kategóriában a telefonálás a lényeg, nem a facebook.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#21) idkfaiddqd


idkfaiddqd
tag

k850:
szerintem 10 évvel ezelőtt verekedtünk volna egy ilyen telóért :DD

[ Szerkesztve ]

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#22) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

:W

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23) hunmyke


hunmyke
aktív tag

Komolyan mondom, 2x is megnéztem, hogy 2011-et írunk-e... :)

"A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

(#24) zeg


zeg
senior tag

Ocsmány egy gusztustalan állat ez, inkább szedem elő az ezeréves Samsung X-480-at, mint ezt a szutykot tenném.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#25) Silentfrog válasza RapUGround (#13) üzenetére


Silentfrog
veterán

A Telenornál láttam valami Motorola telefont ott meg 1500 forint volt amiből 500 pénz lebeszélheztő.
Ha csak telefon kell az mégjobb,ráadásul vékony is volt.
Manapság tényleg csak annak nincs telfonja aki nem akar. Szinte egy hajléktalan is megengedheti magának ezeket.

(#26) Mr.Csizmás válasza Silentfrog (#25) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mot F3 volt, nem?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27) Alexios


Alexios
veterán

Androiddal jobb lenne :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28) Silentfrog válasza Mr.Csizmás (#26) üzenetére


Silentfrog
veterán

De igen azt hiszem az volt.
Ráadásul a Sparba 2000 pénzért függetlent is láttam nemrég.

(#29) macilaci78 válasza Mr.Csizmás (#26) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azt a telefonomat imádtam! :DDD Az az akkus üzemidő! Semmi fagyás, jól olvasható kijelző... ;]
És tuti nem kevertem el senkijével sem! Mos egy LG GD 102 van, telefonálni, sms-t írni-olvasni ezzel is lehet, sört nyitni már nem.

Visszatérve ehhez a telefonhoz. Nem kell félni a ramaty kijelzőtől, amíg a kábel a nyitható fedélnél el nem használódik. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#30) Akos96


Akos96
senior tag

Azért ez a kijelző nagyon durva.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#31) Chosen


Chosen
addikt

Borzalmas az egész, mintha 2002-őt írnánk :(

(#32) janes74


janes74
senior tag

Telefonálásra megfelelő,de sms-t már nem szívesen írnék rajta. :N

(#33) Mr.Csizmás válasza macilaci78 (#29) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

egy időben szemeztem vele, lehet beszerzek egyet tartaléktelefonnak

teccikes telefon

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Aztabetyármindenit.
Fennhangon kicsúszott belőlem egy nagy "Jáááj" amikor a kijelzőmön görgetésekor feltűnt eme szörnyeteg kijelzője...

Ezt a telefont én a tulaj helyében soha nem nyitnám ki a lakásomon kívül. Soha. Borzasztóan ronda. Még a Vodafone 236-ot is übereli...

SMS írásnál ennél a ZTE mobilnál sem lehet a gépből elővarázsolni a balra dőlő ékezetese betűket?

Csakmert az 547i-nél ezzel hergelem magam. Vagy ékezetek nélkül írok (hosszú ékezetek persze) vagy meg kell elégednem a csökkentett karakterszámmal...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#35) Duree


Duree
veterán

Azért ennek is megvan vagy meglesz a vevököre.Nem mindeki akar csillogó villogó,rohadt drága mobilt magának

duree54

(#36) mrlujoak válasza Duree (#35) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nemtom, nálam még mindig a SE J230i viszi a pálmát az ultralowend kategóriában.

Cirka 4 évvel ezelőtt volt 5000 forint (Vitamax kártyás csomagban 2006 végén 2007 elején), nagyon jól néz ki, természetesen tartalék telefonnak, bulitelefonnak ideális.

Akkor 4 darabot vettem belőle. A szülőknél még mindig ez a mobil megy, anyunak piros és fehér előlappal, apunak a gyári kékkel.
Mind a mai napig nem akarják lecserélni...
Nekem is van egy kék még itthon - most pl. kölcsönben van - a negyediket meg elcseréltem anno egy Moto F3-ra. Nagyon buli volt az a telefon is :)

Meg lehet oldani, hogy egy ultra lowend telefon is jól nézzen ki...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#37) Chosen válasza mrlujoak (#36) üzenetére


Chosen
addikt

Ultra lowendben nálam ez viszi a pálmát, van is egy itthon [link]

(#38) Mr.Csizmás válasza mrlujoak (#36) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha már lowkodunk, a J230 stílusos, de az F3 is egy faintos design a minimaltechno stílussal. :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39) Napfénysüti válasza mrlujoak (#36) üzenetére

Öcsémnek is van ilyen. Jó készülékek voltak. :K

Més que un club!

(#40) Zirowe válasza nord_ (#18) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nekem nem szolgáltatós telefonjaim vannak, ezért szervizeléskor nem kapok csere telefont.
De mondjuk ha péntek este romlik el a telefon, akkor is jól jön, ha van egy ilyen kétezer forintos cucc a fiókodban.

Mellesleg a nagyapám is egy 227est használ, és eddig még nem volt gondja a kijelző olvashatóságával (80fölött van).

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#41) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

A kijelző büntet :) Viszont nem sajnálja az ember, ha kiesik a zsebéből, és átmegy rajta a busz.

(#42) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Túl okos telefon és jajj színes>>> Hozzáteszem, nálam a telefon (Nokia 6310), csak telefonálásra van, meg hogy mutassa az időt. egy PH-s HSZ-ből.

mrlujoak! Tesómnak SE J300 van, nem működőtt odavágta a falnak majd utána még nagy hóba is bele****ta. Nem is ér többet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43) mrlujoak válasza Kolondrum (#42) üzenetére


mrlujoak
veterán

Atyaég... Derég láttam a sörnyitós J300i-t...
Ha jól emlékszem, az még a 2005 előtti, Ericsson csatis SE. (mint a K300i)...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#44) gybazsi


gybazsi
senior tag

Sztem nem rossz ez a teló, de jobb lenne egy monokróm kijelzővel. A színesnek itt úgysincs sok értelme, a monokrómnak pedig azért vannak előnyei ezzel szemben.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#45) tschyllagh


tschyllagh
tag

Az a világóra büntet :D

Samsung Galaxy Nexus 4.2.2

(#46) Kolondrum válasza mrlujoak (#43) üzenetére


Kolondrum
félisten

Éveket állt mert nem telefonos stílusú gyerek, lényegében olyan fél éve megy, de már rossz. Hát a hó óta éjjel eszébe jut hangokat adni és magától felvillanni. :DDD

(#47) plus44


plus44
veterán

Azt hittem egy tetszettet minimum kap.:DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#48) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Nem tudom miért csak a belső kinézetet szidjátok, mert szerintem kívülről is elég elfuserált...

valami

(#49) mrlujoak válasza Quasi_modo (#48) üzenetére


mrlujoak
veterán

Rúgj seggbe, és hívj Judy-nak, de nekem a külső nagyon bejön.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#50) r4z válasza mrlujoak (#49) üzenetére


r4z
nagyúr

Engem elölről a mintázatot tekintve a W300i-re emlékeztet.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.