Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amanoba


amanoba
őstag

az effoton és más nyári fesztiválokon is! :C
a soundon pl jol jöttek vna egyszer-kétszer, ugyanis ott csak samsung töltöállomás volt.. :U

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2) Dave™


Dave™
nagyúr

:P

<sponsored by Vodafone>

(#3) kopaszkukac


kopaszkukac
tag

igen, ez valóban jó ötlet volt, éltem is a lehetőséggel.....legalábbis félig :D

úgy jártam hogy vittem töltőt, csak a kocsiban maradt, amit jó messze, haveromnál raktam le. de hát úgyis van sok töltőjük - gondoltam én - odavittem a telefonom (sharp gx-29) amit kizárólag vodafone-nál lehet kapni, és amikor megmutattam a lánykának, csak nézett hogy ez mi :DDD

a nokiámat viszont gond nélkül fel tudták tölteni (még jó, hogy vittem a céges telefont :D)

(#4) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

vodára teszek de az EFOTT hatalmas volt!!
kicsit off, nem? :D

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#5) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

De azért egy apróság:
egy barátom GX17 készüléke fél napig nem jutott töltőhőz.. Gondolom nagy volt a kereslet, de azért meglep hogy nem tudta tölteni, pont ezt a tipust

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#6) Bocha válasza ZoZa™ (#4) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A koncertek valóban jók voltak, de szerintem elég szervezetlen volt maga az esemény. Bár lehet, hogy nekem nagyok az elvárásaim. :)

[ Szerkesztve ]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#7) ZoZa™ válasza Bocha (#6) üzenetére


ZoZa™
senior tag

off a dolog emiatt nem is akartam kitérni erre. Én az információs sátornál bejelentettem, hogy a tájékoztatás hiányában kellett "elköltöznöm" éjjel, viharban..

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.