Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Vladi válasza VladimirR (#1) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Teljesen igazad van abban amit írsz. Bár ez inkább az emberi oldala a kérdésnek.
A lehetőségek adottak - sőt tálcán kínáltak - ha valaki nem kíván élni velük az ő dolga.
Hogy windows esetén milyen lehetőségek vannak én nem tudom biztosan és különösebben nem is érdekel.

Én is látom azokat a folyamatokat amit említesz. Valóban sokan állnak úgy neki, hogy legyen kényelmes. Ezért én az utóbbi időben már azon az állásponton vagyok, hogy otthoni desktopon ne is terjedjen! max 1%. Ha valaki mégis használni akarja, igenis legyen tisztában az alap kérdésekkel.
Másrészről meg sok helyen ahol megoldott a hozzáértő támogatás, ott igen is terjedjen! Ilyen helyek: közintézmények, üzleti világ, államigazgatás, iskolák stb.
Mert itt lehetőség van rá, hogy hozzáértő emberek használják is a lehetőségeket.

5. Fedórán már régóta használom. Igazából sok gond nincs vele. Lehet, hogy a mezei felhasználó nem is találkozik vele, csak telepítésnél. Ez egy viszonylag egyszerűsített változat.

Úgyhogy lényegében a lehetőségek adottak. Használni nem kötelező. Én álláspontom szerint aki mégis linuxozni akar, az tanulja meg az alapokat.
Ez egyébként nem sok ismeret*, ráadásul a tanulás mindíg a hasznára van az embernek.

*Még egy bölcsész is képes megtanulni. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.