Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#190) bacus válasza nyisziati (#189) üzenetére


bacus
őstag

Nem nézem a videóit, így amit írtam az nem rá vonatkozott, lehet, hogy ő nem szólogatott be, nem is érdekel egyébként. Ő szórakoztatni akar, így el tudom képzelni, hogy kiszínezi a videóit, stb, persze nem állítom, hogy igen. (Ismerek olyat akit állandóan megbüntetnek, és hallottam is már ahogy elmesélte mi történt vele, saját maga mondta, hogy így sértegette a rendőrt, csak azt nem értem, hogy min csodálkozik?)

Egyébként rákeresve, konkrétan Ausztriára:

"Ausztriában más a helyzet.
Az országban ugyanis a törvény konkrétan tiltja a fedélzeti kamerák használatát. Ez azt jelenti, hogy ha a kamera üzemebe van helyezve, a sofőr felelősségre vonható és büntethető miatta." Azaz azt kell mondani, hogy nincs üzemben, nem ment a kamera!

Egy másik oldalon azt olvastam, hogy a FOLYAMATOS és ÁLLANDÓan üzemelő a tilos.

A yt pedig tele van Ausztriában készült motoros felvételekkel, ha tilos, ha nem, akkor is működnek, használják. Ebben a cikkben pl 10e eurós büntetést írnak elsőre. Szerintem ezt még egy ismert (értsd: pénzt kereső vlogger) is megérzi.., visszaesőként pedig 25000 euró a büntetés, ami azért azt kell mondjam, hogy már sok embert "megnyomorítana".

"A rendőrök pedig tájékoztatták, hogy jogszabályba ütközik a közterületi felvétel készítése, ennyi." Azért érdekes, hogy turistaként fényképezhetek, kamerázhatok, pl gyalogosként, de ha beülök az autóba már ki kell kapcsolni? Betegek ezek a szabályok..

[ Szerkesztve ]

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.