Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#175) bacus válasza Hieronymus (#174) üzenetére


bacus
őstag

Na most gondold el ugyanezt, csak ledöntött motorkerékpárral..., ahol egy hirtelen, erős fékezésnél még az is benne van, hogy elesel, sőt utána még a motor simán el is kaszálhatja a gyalogost, ezek után pedig jön a gyilkossági kísérlet vádja... rémálom.

Nyisziati: ez továbbra is lesz és volt ! kb 10 évvel ezelőtt állok a piros lámpánál az irodám előtt (tehát jól ismert volt számomra a hely), majd hátulról nagy sebességgel nekem ütközött egy suzuki swift. Én kiszálltam, megnéztem, mikor telefonáltam a helyszínelőkért már azt a választ kaptam, hogy jönnek. (a suzukis hívta a haverokat, a helyszínelő Csepelről jött a 13.kerületbe, ahonnan a helyi rendőrség 2 perc lett volna).. aki közölte, hogy én vagyok 100%-ban a hibás, helytelen sávváltás, elsőbbség meg nem adás, stb.
Nekem ez volt az első NAGY (de nem az utolsó) csalódásom a rendőrségben. Én 1 percet biztos, de lehet többet álltam a lámpánál... a suzukisnak lejárt az orvosi a jogsin, de semmi nem számított, azt alig tudtam elérni, hogy ne vonják be a jogsim fél évre... Elmentem ügyvédhez, voltak fényképeim, azt mondta, hogy 100% ban sosem fogják megváltoztatni a helyszínelést utólag, viszont egy több éves procedúra, az én károm nem térítik akkor sem, ha 50-50% -t sikerül kiharcolni.

De bár csak ez az egy szar lenne hazánkban...

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.