Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) ViZion válasza Lenry (#2) üzenetére


ViZion
félisten

Apukád asztalos? :R Akkor jó, majd keresem ha lesz valami. Illetve mindig van valami, mert ez ilyen, ha nincs egyben egy vagon pénz, akkor ez ember építkezik, meg új bútort csináltat egész életében.
Nem is tudom ha kőgazdag lennék biztos megölne az unalom :D
Egyel lejjebb nézted a gépem? Vizezve, meg kicsit gányolva, de már nem hangos.

mrlt: lehet már írtam is, egyik ismerős hívott, hogy választott laptopot: bizony a bordó Acert, mert az "deszép". Mondtam, h kicsit majd módosítunk (munkára vette a gépet, vicc, hogy külső alapján, de hát ilyenek a nők). +15000 Ft-ért i5 Lenovo lett, nem bordó, de mondtam ha ez kell én átfestem. Nemrég találkoztam vele, frissítés, ilyesmik voltak de bő egy év alatt nem volt gondja. Jó a bordó Acer is, de napi munkára nem egy kategória a TP-vel, vagy egy jó Lenovo, Dell géppel.

bambano, wetomi: hát én nem tehetem meg, boltnál bedolgozok, szal. ez is a munkám... Persze vannak akik minden apróságért kihívnának, ezért én is morogni szoktam. Meg pl. nem megy X oldal, nem tud belépni... És én mit csináljak azzal? Ma is voltam egy helyen, nem tudta a felhasználó nevét és a jelszavat a számlázó progihoz :D Szerencséjére a program supportnál mondták, hogy az adatbázis név a felhasználónév, a jelszót meg próbáljuk üresen... és sikerült :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.