Hirdetés

2017. október 20., péntek

Gyorskeresés

(#1) ELACielvtárs

ELACielvtárs
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ismerős a helyzet...
Néha magam is úgy vagyok, mint te ebben a cikkben, néha úgy érzem, mintha magamban beszélnénk és kihallatszik :K
de ilyenek az emberek. nem az Ön készülékében van a hiba :P

¯\_(ツ)_/¯ ● 'Attól nem félek, hogy elkárhozok.... mert isten bizony, hogy ateista vagyok ....' ™ by Nemir Ombe ● "Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá..." by Esterházy Péter

(#2) Met

Met
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

A kész munka két fajta lehet:

1. Neked is tetszik és az ügyfélnek is.

2. Neked nem tetszik de az ügyfélnek igen.

Az elsővel nincs gond, a másodikat próbálhatod elkerülni azzal hogy terelgeted az ügyfelet hogy "mit akarjon", ha sikerül akkor az első variáció lép életbe ha nem akkor a második.
Végül is az ügyfél legyen elégedett Neked "csak" a pénze kell az elvégzett munkáért, Te max. nem adod hozzá a nevedet. :)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3) ELACielvtárs válasza Met (#2) üzenetére

ELACielvtárs
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

jogos, igaz ez a mondás...
Cégünk három félképpen tud dolgozni:
jól, gyorsan olcsón. Ön ebből kettőt választhat :DD

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ● 'Attól nem félek, hogy elkárhozok.... mert isten bizony, hogy ateista vagyok ....' ™ by Nemir Ombe ● "Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá..." by Esterházy Péter

(#4) bambano

bambano
(Jómunkásember)

nem süket ez, csak tudja, hogy kifutott a határidőből és elkapja az első szembejövőt.

igazán hülyék

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#5) ViZion válasza bambano (#4) üzenetére

ViZion
(PH! félisten)

Jah, lelkes olvasójuk vagyok, megnyugtat... :DDD

Tetszett neki, durván sokat is fizetett, dupláját, mint amit kértem... Mondta is, hogy neki ennyit megér, hogy valaki foglalkozott vele hétvégén, ilyen határidőre. Szal. nem hülye ember, korrekt is, csak én nem érzem azt, hogy kész a munka, ill. tudom, hogy lehetett volna jobb is... Mindegy, nem egy országos reklámkampány, vagy ilyesmi, szal. később is módosítható, ha neki mégsem tetszene valami.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6) M.Úr

M.Úr
(lelkes újonc)

De nincs időm, nem csinálok ilyesmit... Nem is hallja meg.

Látod, mégis neki lett igaza. Lett időd és meg is csináltad :DD

(#7) ELACielvtárs válasza M.Úr (#6) üzenetére

ELACielvtárs
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

ott a pont :C
de a Mester ilyen nagy lelkű Úriember féleség ;]

(#8) Mirr Murr válasza ELACielvtárs (#7) üzenetére

Mirr Murr
(PH! félisten)

Nincsen nagylelkűbb a The Strain Mesterénél. :D

(#9) ELACielvtárs válasza Mirr Murr (#8) üzenetére

ELACielvtárs
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

ha te mondod, bizonyára így van :R
a Mester a The Big Boss, csak meg ne hallja, mert még elhiszi ;]

(#10) Mirr Murr válasza ELACielvtárs (#9) üzenetére

Mirr Murr
(PH! félisten)

Akkor nem szóltam semmit. :R

Egyébként Az én vezérem bensőmből vezérel!. :)

(#11) ViZion

ViZion
(PH! félisten)

Nah, srácok :D
Elég a feltétel nélküli rajongásból, ehhez túl szerény vagyok :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#12) ELACielvtárs válasza ViZion (#11) üzenetére

ELACielvtárs
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Uram, itt senki sem rajong vagy rajongó, szerény személyed iránt...!
ezek a tények :P

[ Szerkesztve ]

(#13) Steve1207

Steve1207
(őstag)

Az ügyfelek gyakran jönnek ezzel, hogy "sürgős nagyon, holnap elutazunk és jó lenne azonnal!" kb azért, mert előtte lusták vele foglalkozni... Mennyiszer hallottam én is ezt, csak nevetek rajta :D Sőt a legjobb az, amikor olyan dolgot kellene javítani, ami alapból drága és egy helyettesítő termék már kijönne az árából, de nem, mert neki az övét kell megjavítani! Furcsák :)

Mi tartja össze a családot Butters? A jól szervezett spájz? Pontosan!

(#14) Cerebellum

Cerebellum
(őstag)

Igen, tudom, ez egy régi post.

Az ilyen ügyfélen lehet mosolyogni, meg bele lehet menni a játékába, de - csak a tévedések elkerülése végett - nevezzük nevén az ügyfelet: erőszakos köcsög. A második mondat után mondtam volna, hogy vagy hívjon vissza, ha megjavult a hallása, vagy ott nála megcsinálom, 20.000.- Ft + ÁFA / óra + kiszállás díjért, és szerződünk.

Ha csak egy KICSIT is belemész a játékba, vesztettél.

A harmonika nem hangszer. A harmonika egy életforma.

(#15) ViZion válasza Cerebellum (#14) üzenetére

ViZion
(PH! félisten)

Régi, de figyelek ;]
Jah, tanulok a hibákból, már más területen dolgozom, igazán nem is tudják, h mit, így frankó ürügy lett bármire. Szerintem hétvégi családi összejövetelt is ki tudnám dumálni ezzel, de még nem próbáltam :U
Köszi, h benéztél :R

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.