Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) ViZion válasza Dany007 (#7) üzenetére


ViZion
félisten

Volt, amikor én is lefagytam... megbeszélésre megyünk BP-re, kellene névjegykártya.
OK, adatok, név, valami elképzelés?
Uhh, hát most megyünk, nincs valamitek készen?
... ... ... ... ...

Boroscímke megrendelés:
méretek, fajták, egyéb adatok, mint évjárat, alkohol, termőhely, etc?
Nem kellenek, csak egy alap kell, a fajtát meg a többit majd ráírom...
Húúúúba'meg. Mondtam, hogy akkor etikett címkét keresnek, papírboltban lehet venni ;]

Volt, akivel kolléganő már egy órája szívott, mert névjegykártyára kellett volna valami virág. De nem rajzolt, nem illusztráció, hanem kép, vagy nem is, lehet ilyen logó-szerű...stb... kétségbeesve nézett rám, mondom az ügyfélnek (fiatal nő, anyukájával, szal. előbb lesz arab-izraeli megbékélés díszvacsorán toros káposzta vörösborral, mint hogy ezek döntsenek...): szerinted van ma olyan kép az interneten ami megfelelne? Ha megtaláltad küld el a címünkre és használjuk.

Aki megölt egy mondattal: gazdag, ám rendes ügyfél (van sok ilyen is szerencsére, csak azért emeltem ki, hogy gazdag, egyébként nincs jelentősége), 4×4 extreme offroadhoz szeretett volna logót az autóra, kereste a neten, de csak iránymutatónak talált, nem volt meg az igazi. Tervezzek.
Megterveztem, itt-ott módosítás, tetszik?
Igen. Jó lett. De áruld már el hol találtad, én áttúrtam a netet, de nem láttam ezt.

Ez volt, persze autó dekorral együtt ilyen instant meló:

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.