Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csibe1


csibe1
addikt

Mindig akadnak "jócsávók" az aprón.
Nem ártana már egy nagyobb reform,meg szigorítás is a hirdetésfeladással kapcsolatban.
Nemrég is belefutottam jópár egy éve feladott hirdetésbe,a feladó azóta se lépett be.
Nem értem miért nem törlik az ilyeneket;a hirdetést és a feladót is. :F

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#2) ViZion válasza csibe1 (#1) üzenetére


ViZion
félisten

Igen, elvileg lesz majd átalakítás, meg nagy reform, de addig is lehetne jobb. :R
Mondjuk én szoktam írogatni az aprós modi fórumba, amikor rászánom magam, meg írok a tulajoknak is, ha rossz helyre rakták.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#3) beefjeez válasza ViZion (#2) üzenetére


beefjeez
senior tag

Sajnos sok esetben ha szólsz, vagy tanácsolsz, hogy egy szakadt p4 komplettet ne 30-40ért vesztegeljen, anyázás a vége... :(((

(#4) ViZion válasza beefjeez (#3) üzenetére


ViZion
félisten

Hát nem is az árazád ami zavaró, ilyen hmm... "szerencselovagok" mindig voltak, aki körülnéz az azért nem szalad bele ilyenbe / illetve jót mosolyog, halad tovább :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Az utánvét is jópofa....úgy vettem észre mindenkinél csak addig lehetőség amíg be nem szopja, én csak 3 ezret buktam vele.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#6) ViZion válasza Cthulhu Dawn (#5) üzenetére


ViZion
félisten

Az is szép.
Nekem csak egyszer jött vissza cucc, meggondolta magát... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7) lapa


lapa
veterán

"Elmebetegek vannak itt, vigyázat!!!"

pszt, az egész bolygó ilyen. csak csendben.

(#8) po1son


po1son
addikt

Szerintem, azért kicsit eltúlzod a dolgot... Aprón 40-ért már gémer számítógépet lehet venni... :))

;]

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#9) hoffman_


hoffman_
nagyúr

komolytalan. minek túráztatod magad? 3 privát után kiderül, hogy ki a link, ki a sz*rarc, és ki a korrekt. nekem még soha nem volt bajom itteni biznisszel, mindenki, akitől vettem, nagyon-nagyon korrekt volt, és velem is elégedettek voltak. mi kellett ehhez? semmi. semmi extra. megbeszéltük, megcsináltuk. telefonszám megad, azonnal, telefon felvesz, azonnal, ennyi.

az más kérdés, hogy a rangom miatt kvázi +100 trust xp-m van, és rögtön írják, hogy utalnak, meg persze, meg ráér, úgyse versz át, hisz régi motoros vagy, stb. ez nekem tök jó, csak a mai napig nem tudom megérteni teljesen.

ja, és phmegbízhatóságot nézem azonnal, ha valaki érdeklődik, ez a 0. lépés.

szvsz. a HA jelenlegi formájában rohadt jól működik, én nagyon szeretem.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#10) ViZion válasza hoffman_ (#9) üzenetére


ViZion
félisten

Szeretem én is az aprót, olyankor is "kotorászom", amikor nincs $$$ vagy nincs tervbe HW vétel. Ettől függetlenül egy alapos takarítás és csinosítás ráférne. Ennek egy részét mi felhasználók is elvégezhetjük. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#11) föccer válasza po1son (#8) üzenetére


föccer
nagyúr

Komoly igazság. :K :DDD

Az apró már most is jó. A hirdetőkkel van a baj. No para, a sebes közeljövőben nagyon sok minden meg fog változni. Lesz hivatalos értékelési rendszer, lesz automatikus lejárati ideje a hirdetéseknek, lesz "hajlandó vagyok postázni" lehetőség és maximum 3 várost lehet megadni, mint átvételi pont.

És mindemellett persze még sok minden. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#12) hoffman_ válasza föccer (#11) üzenetére


hoffman_
nagyúr

én nagyon nem várom :(

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#13) ViZion válasza föccer (#11) üzenetére


ViZion
félisten

:R
Mind nagyon várjuk!

Esetleg legyen két marha nagy gomb (piros és kék) ELADNÁM és VENNÉK feliratokkal, hogy biztosan lássák a jóemberek :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14) föccer válasza ViZion (#13) üzenetére


föccer
nagyúr

Ekkora lesz, ez megfelel? Ha nem, sem hinném, hogy változtatnak rajta. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#15) ViZion válasza föccer (#14) üzenetére


ViZion
félisten

Nekem eddig is megfelelt, de sok usernek probléma volt :)
Biztosan jó lesz, ha meg nem, akkor úgyis szólunk ;] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16) föccer válasza ViZion (#15) üzenetére


föccer
nagyúr

Vér nem válik vízzé, a kutyából nem lesz szalonna, a hülye user is hülye marad. :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#17) Ygg válasza föccer (#16) üzenetére


Ygg
senior tag

Na ez az igazság.
Totálisan hülyebiztos rendszer nincs, vmindig van nagyobb idióta, mit amit feltételeznél,
ha meg kihalnának, akkor meg bejön a véletlen.

(#18) Dany007


Dany007
veterán

Hehe, engem az irreális árak - legyen az új vagy használt - ami felb...nak időnként az aprón.
Rinyáltam is egy sort a múltkor a "hülyétkapokazapróktól" topikban. Úgyhogy nem sírom el újra. :D

Nekem eddig csak pozitív tapasztalatom van a konkrétan megkötött üzletekről itt a PH!-n! Bezonyám. :) Persze ehhez jól meg kell válogatni az embereket akivel üzletel az ember...

(#19) ViZion válasza Dany007 (#18) üzenetére


ViZion
félisten

Igazán engem is inkább csak bosszúság ért, komoly anyagi kár szerencsére nem.

Jogos, válogatni kell. Kevesebbet üzletelek és kerülöm a nagyon-nagyon tuti vételeket, mert ott valami bibi van 99%-ban. Az írás még a megújulás előtt született, sokat javult a helyzet az archiválással szerintem. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#20) djdaniel


djdaniel
senior tag

"FX-8320 garis, 1 Ft én pl; az ilyenekre rá se kattintok...
némelyik ember nem tudja venni a fáradtságot, hogy fel keresse a beárazós topic-ott.

szerk; ezeknél már csak azok a hirdetések rosszabbak, amik isten tudja mióta fent vannak, és a kedves eladó lusta upolni, vagy letörölni.

[ Szerkesztve ]

(#21) ViZion válasza djdaniel (#20) üzenetére


ViZion
félisten

Az utóbbit oldotta meg az új apró, lejárnak a hirdetések. Sokkal jobb ez így, még ha sokaknak esetleg bosszúságot is jelentett. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22) djdaniel válasza ViZion (#21) üzenetére


djdaniel
senior tag

nos ezt nem is tudtam, sajnos jó ideje nem néztem már az apróhirdetéseket, köszönnöm a felvilágosítást. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.