Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zolee5016


zolee5016
őstag

szééép darabok...... :K

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#2) macilaci78 válasza zolee5016 (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hát nem tudom, szerintem gányul néz ki. Azok a sok darabból álló hővezető csíkok a borda hátulján olyan olcsó, fillérb@szó megoldásként tekintenek le a kártyára. :N

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#3) IamMenyus


IamMenyus
tag

Krómozott?

Fura hogy nem nikkelt használnak, a króm nem éppen üdvözölt zöld oldalról; úgy tudtam hogy igen erősen korlátozza az Eu a használatát.

Amúgy randa is, az ek blokk nekem jobban tetszik, most is azt venném.

(#4) Asbee válasza macilaci78 (#2) üzenetére


Asbee
veterán

Miért milyennek kellene lenniük a hővezető csíkoknak?

(#5) macilaci78 válasza Asbee (#4) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az egymás mellett párhuzamosan ragasztott csíkok lehetnének egy anyagból. Az L-alakban összeérők is...
Értem én, hogy nem látszik, mint ahogy az autó alváza, de abban sincsenek toldó hegesztések...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6) #06658560 válasza macilaci78 (#5) üzenetére


#06658560
törölt tag

"Értem én, hogy nem látszik, mint ahogy az autó alváza, de abban sincsenek toldó hegesztések..."

Az alvázban is lehet, a padlólemezben meg pláne. :P

(#7) Asbee válasza macilaci78 (#5) üzenetére


Asbee
veterán

Gondolom más a vastagásga mint pl az EK blokknál. Nincs itt semmi fillérb.szó megoldás. Mindenhol több darabból áll, van amikor a usernek kell kivágnia a kis darabokat.

(#8) #16939776 válasza Asbee (#7) üzenetére


#16939776
törölt tag

ja, el lehet vele "lenni", mire minden pozícióba a megfelelő vastagságú, alakú kerül, és biztos-biztos nem csúszott el, amikor levetted a védő fóliát.

(#9) Asbee válasza #16939776 (#8) üzenetére


Asbee
veterán

Elcsúszott az amúgy is, lehet vele játszogatni mire rendesen a helyén van :D

[ Szerkesztve ]

(#10) ledgeri válasza macilaci78 (#2) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Aki használt már valamit ami 3M, annak már a jelenléte is kielégítő... :P

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#11) angel1124


angel1124
csendes tag

Sziasztok,
Valakinek van valami ötlete milyen vízhűtést tudnék tenni a ASUS vga 1080 ti fe kártyámra?
Esetleg valakit aki fel is szereli?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.