Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ejj de pofásan néz ki, a betyárját!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) #16939776 válasza .LnB (#1) üzenetére


#16939776
törölt tag

Nincs túlbonyolítva a blokk, és a dizájn is összhangban a "nyers erővel" ez tényleg eltalálták zotac-ék.

(#3) Scholes9 válasza .LnB (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez nekem is tetszik, elfogadnám :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4) .LnB válasza Scholes9 (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még ha tettek volna valahova rá egy kis Zotec sárgát mint itt: [link] akkor aztán végképp elájulnék tőle. Pedig ismerőseim mindig kiröhögnek, hogy képes vagyok ilyenkor a kinézetet nézni, mikor mindig a gépen belül lesz és kb sose fogom látni. Az üveg oldalas házak meg nem jönnek be :D Régóta akarok valami fekete pocihűtőt is mert a mostani iszonyat randa. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) Pug


Pug
veterán

Lehet tudni, hogy ki a blokk gyártója?

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#6) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Ez de szep! Vegre nem csillivilli RGB gémer, hanem izleses minimalista! Kar, hogy bekapcsolni sincsen idom a gepet otthon, tehat felejtos :D

[ Szerkesztve ]

(#7) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Hifiknél volt régen nagy divat, hogy egy vastag kábelkorbács egy soktűs csatlakozóval csatlakozott a központi egységhez, és vitte a szekrény mögé a csatlakozókat a hangfalakhoz, antennához, bemenetekhez.
Ilyesmi megoldás nem lenne jó a VGA-kra? Lenne egy 6 centi széles csatlakozó az egyslotos VGA-n és ugyanennyi kimenettel rendelkezhetne...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8) Joshi


Joshi
titán

Csak nekem tűnt fel hogy egy szó se esik az árról? Figyelembe véve hogy a sima 1080-as verzió ~270K, ez nem tudom mennyi lesz de nem lesz olcsó az biztos. ;]

(#9) Wombath válasza Joshi (#8) üzenetére


Wombath
HÁZIGAZDA

Sajnos hivatalos árat nem tettek közzé. Ha addig nem derül ki, a Computexen felteszem a kérdést :)

(#10) Joshi válasza Wombath (#9) üzenetére


Joshi
titán

Tök mind1, mert mindig jobban jön ki az ember egy ref kártya+EK blokkal. A tuning meg mindig is lutri volt. Aki pedig hajlandó várni, az vehet a custom kártyára is EK blokkot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.