Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 3arnus


3arnus
csendes tag

Köszi, már nagyon vártam :R :R már el se tudom képzelni mi lesz a vége

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hadd csörgedezzen a mese, nekem nagyon tetszik. Ahogy elnézem, van még benne pár rész. Máris elkezdtem várni a folytatást. :)

Papsajt... Biztos sokan nem tudják, hogy mi fán terem. Pedig fincsi, sokat megettem belőle.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Mondom én hogy lesz ebből valami. :) Még ha több rész lesz még akkor ki lehetne adni egy kis történet gyanánt :)
Vakegérke: Csak nem te is vidéki gyerek vagy? :D

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#4) Vakegérke válasza FRENK1988 (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha nem is vagyok vidéki, nem idegen tőlem az illatos föld, a természet, a vadsóska, a papsajt.
Gyerek koromban vándorcirkusszal jártuk az országot, így sokminden ragadt rám a koszon kívül. Értem a tájszólásokat, fordítottam már magyarról magyarra. No meg nem félek megenni a papsajtot, lelegelni a kerítésről a vadsóskát.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Köszönöm a fogadtatást. Ti provokáltok engem;) Itt én be is fejeztem volna. Na, jól van. Beleteszek egy csavart, aztán tovább szövögetem a Zsolti fiú felnőtté válását.

(#6) E-Roby válasza potyautas (#5) üzenetére


E-Roby
csendes tag

Részemről is egy szavazat a folytatás mellett! :R

(#7) Vakegérke válasza potyautas (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez a beszéd! :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Probber


Probber
őstag

Hát nekem ez is tetszett, ismét jó folytatás lett! :C

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#9) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Mikor is készül el a folytatás? Holnapután? :))

(#10) potyautas válasza Teasüti (#9) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Lesz folytatás, de nem holnapután, hanem holnap után ;) Éppen tegnap vettem elő megint a témát, de még írnom kell hozzá legalább egy oldalt. Aztán felrakom és várunk a megjelenésre.

(#11) Teasüti válasza potyautas (#10) üzenetére


Teasüti
nagyúr

:R
Ejj rossz hatással volt rám a tegnap vetített film... :D

(#12) potyautas válasza Teasüti (#11) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Milyen filmre gondolsz? Hogy jön éppen ide?

(#13) Lenry


Lenry
félisten

én is örülnék a folytatásnak... :U :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) Teasüti válasza potyautas (#12) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Holnapután. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.