Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tommjee


tommjee
senior tag

De ha ajánlott ként küldte akkor ha elveszik a csomag akkor a posta a postaköltség 15x-ét téríti meg

Ha jól tudom ... semmi képp ne hagyd annyimban !

(#2) dízelracer válasza tommjee (#1) üzenetére


dízelracer
senior tag

Nem hinném. :N

(#3) vivike77 válasza dízelracer (#2) üzenetére


vivike77
tag

Valami ilyesmit én is hallottam régebben. Most ezt el is feledtem megkérdezni. Mondjuk ez tök jó lenne mert 4725 Ft-ot adnának a 2000 Ft-os ramért :D ilyen tuti nem lesz. En sajna ezt nem hinném mert 315 Ft a feladás ha csak valami levél lett volna azért amit elküldhetsz újra miért fizetnének majdnem 5000-et. Azt meg hogy mi volt benne nemigen tudod akkor már bizonyítani!

A legdurvább kerestetés az volt amikor egy csekk nem érkezett be anyámnak. Olyat mondtak neki ilyet lehet hamisítani! Majd röpke 3 hónap után meg lett a pénz.........

[ Szerkesztve ]

(#4) #64791808


#64791808
törölt tag

Hogy a posta kurv@, azt régóta tudjuk, minden csak ajánlott, elsőbbségi küldeményként, 20k felett értékbiztosítva.

Ennél még szomorúbb az, hogy már a futárcégek is elkurvulnak. Szinte mindegyikkel volt olyan esetem, ahol az üzlet során a fogadó fél is (nyilván), és én is minden megtettünk, de a futárcég ült a csomagon/pénzen/elvesztette, stb.

A levelekről ne beszéljünk.

(#5) lsebestyen


lsebestyen
addikt

azért az utánvéttel se legyél kibékülve...pont a napokban olvastam, h átcsesztek vlkit, utánvéttel, h a dobozba egy szar mobilt raktak, és ugye azt csak fizetés után látod mi van benne... :W
btw, ma egy tag rámírt, h mehet előreutalással, mert már vásárolt tőlem, és meg van velem elégedve:))ilyenkor azért örül az ember, pláne ennyi csaló közt, h van még becsületem... :C

(#6) vivike77


vivike77
tag

Azért az nem mind1, hogy az embernek mennyi üzlete van itt. Nem tagadom nálam is volt 1-2 hiba, de mindet próbáltam időbe javítani. Meg hát vannak azok akik egy ideje fenn vannak azt 1-2 piros pont akad, de saját magától....... Itt neten úgyis az a baj nem lehet kiszűrni a csalókat.....
Am arról, hogy más kerül a csomagba a csalók ott tudnak lebukni, hogy nem az a súly amit kéne adni, ha ilyen van csak úgy lehet bebizonyítani, hogy a súlya más mint ami az "eredeti" cuccé lenne. Buktattam már le így mobilos csalót rendőrség előtt!!!! Általában annyira nem profik, hogy ezzel foglalkozzanak maximumba csak a méretre mennek.

(#7) sz4blya


sz4blya
csendes tag

Hát vazze, a román postán még sosem hallottam, hogy elveszett volna valami, a kiszállítási idő pedig nem két hét, hanem két, max négy nap!

hogy mi folyik itt gyöngyösön :Y :(

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#8) vivike77 válasza sz4blya (#7) üzenetére


vivike77
tag

A különbségek én sokáig itt is kizártnak tartottam, azt megestek fura dolgok.....

(#9) #64791808 válasza lsebestyen (#5) üzenetére


#64791808
törölt tag

Ó igen, nemrég volt egy ügyfelem, aki szó nélkül írta, hogy no akkor ő utalna előre, kéri a számlaszámot, és majd küldjem a cuccot, ha megérkezett a pénz. Csak néztem... De percre pontosan utalt, ahogy ígérte, itt volt a pénz, élmény volt vele üzletelni!

(#10) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Funny... én is szívtam már a postával. (Magyar, meg USPS egyaránt...)
Itt vett tőlem egy tag cpu-t, 4-5 nap után ért oda hozzá az elsőbbségi ajánlottként, természetesen működésképtelen állapotban. :W És az a poén, hogy én lettem a szargeci mert bizonyára rosszat adtam fel, meghogy legyen bennem annyi gerinc hogy megtérítem a kárát.
Pofám leszakad, és nem a postától, hanem az emberektől... ha a nyomorult nem tudja átvenni személyesen, akkor csak egyértelmű az hogy nem az én felelősségem a csomag eljuttatása...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#11) vivike77 válasza tDr1v3r (#10) üzenetére


vivike77
tag

Ezekkel a dolgokkal is vigyázni kell csak azért mert volt egy olyan eladtam egy psp-t. full jó volt dobozában mindenestől. Utalták a pénzt feladtam. Odaért hív a gyerek, hogy milyen szart adtam el neki mert csikózódik a kijelző meg fagy. Ő ilyeneket szerel és nem 1 nap alatt jönnek ki ezek a hibák.
A vicc az volt hogy szerencsére előtte videót készítettem a gépről valamint képeket és ott nem volt baja! Meg lekérdezte priviben a date code-ot meg minden hülyeséget. Az a mondat meg, hogy ő ilyeneket szerel betette a kaput!
Magyarul vannak olyan emberek akiknek van valami szar cuccuk, direkt messziről vásárolnak jót és utána megjátsszák a rosszat küldtél dolgot..... Ilyenkor mit lehet tenni ha szerencséd van mint nekem akkor, bebuktatja saját magát, ha nincs akkor mehet a vádaskodás minden hol!

(#12) #19708160


#19708160
törölt tag

Ezèrt küldöm inkàbb futàrral a dolgokat.Durva,nekem is volt màr ilyen.

(#13) #19708160 válasza tommjee (#1) üzenetére


#19708160
törölt tag

Èrtèklevèlnèl van a 15x-ös kàrtèritès,ez esetben nincsen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.