Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) coleen


coleen
aktív tag

Kedves Django00!

Jól írsz. Ahogy a sorokat olvastam, bennem is felébredtek régi érzések, plátói emlékek.

De! Javaslom, hogy ne átlag srác módjára a négy fal között gubbassz, ha valamelyik lány nem jön össze, hanem annál jobban legyél motivált más lányokkal való kapcsolatfelvételre! Pl játssz olyat, hogy minden héten szerezd meg 5 lány telefonszámát. Hidd el, pár hónapon belül meg sem fog érinteni, ha egy lány nem jön össze, mert ott lesz egy csomó contact a kezedben, akivel elmehetsz randizni!

Szóval ismerkedj lányokkal! Be social!

Sok sikert!

üdv: Coleen

(#2) Laslow


Laslow
senior tag

Hát igen. Nem valami egészséges hónapokig nem megosztani az illetővel, hogy szerelmes vagy belé, sőt, pár lopott pillantást leszámítva nem is ismerni az illetőt. Mindenképp oda kell menni (akár neten is), és meg kell nézni őt "élőben" is, hogy mint embert is lásd, ne csak mint benned néhány váltott szóból vagy rá vetett pillantásból kialakult eszményképet. Elfelejteni úgysem tudod, egy csak benned létező eszményképet pedig nem szabad szeretni. Nem ragozom, mert ezekkel nyilván te is tisztában vagy (és legközelebb már eszerint fogsz cselekedni, akármilyen nyuszi is vagy).

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#3) BobChemistry


BobChemistry
őstag

ismerős helyzet :)
én négy évig voltam szerelmes egy lányba, akibe nem kellett volna
szerencsére túl vagyok rajta :DDD

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#4) dhlepke


dhlepke
csendes tag

Nagyon tetszett az írásod. Teljesen át tudom érezni. Én is átéltem valami hasonlót. Szintén egyetemen megláttam egy lányt, kedvesen mosolygott, de csak ritkán futottunk össze. Eleinte azért nem mentem oda hozzá, mert volt barátnőm, és így azért nincs pofám ismerkedni, egyszerűen csak jólesett, hogy valaki így rám mosolyog. Aztán mikor a kapcsolatomnak vége lett, akármennyire is szerettem volna egyszerűen nem futottam össze vele. Semmit sem tudtam róla. Amikor mégis láttam egy pillanatra, sokan vették körül és nem voltam elég bátor hozzá, hogy így megszólítsam. De persze eljött az én időm. Egy szép tavaszi napon megláttam, ugyanaz a mosoly... nagyon tetszett. Persze most is a barátaival volt, megint nem mertem így odamenni, amíg egyszercsak láttam, hogy elköszön a többiektől. Azonnal ugrottam, hogy na most... Utána mentem, megszólítottam, és elmondtam neki, hogy tetszik nekem és szeretném megismerni. Nagyon kedvesen fogadta és azt mondta, hogy ő is szívesen megismerne, de úgy érzi, hogy akkor korrekt, ha elmondja, hogy van barátja. Hát nem jött össze, de az hogy meg tudtam szólítani, felbátorított.
Kb egy héttel később délelőtt a metrón megláttam egy lányt. Szintén nagyon megtetszett, kerestem a tekintetét, de rám sem nézett. Délután épp egy barátomhoz igyekeztem amikor ugyanezt a lányt megláttam egy aluljáróban, megismertem és ahogy elmentem mellette visszanéztem rá, és észrevett. Nagyon mosolygott. Mint később kiderült, ő is észrevett délelőtt. Most már nem hagytam ki a lehetőséget. Odamentem és már több mint egy éve boldogok vagyunk együtt. :)

Elhiszem, hogy nagyon tud fájni, ha valami nem jön össze, és nem olyan könnyű megtenni az első lépést. De tényleg csak az első nehéz. Ha egyszer elindultál, érezni fogod, hogy már nincs visszaút. Nem sikerülhet mindig, de így még többet ér, amikor mégis sikerül.

(#5) Atos23


Atos23
senior tag

"Fölfelé siettem az iskolába, bár már nem is tudom miért indultam el, semmi kedvem nem volt az öreg unalmas órájához. "

Nooo, hát a suliba csak be kéne járni :D

(#6) fabicska


fabicska
aktív tag

Szia.

Velem is ugyanez a helyzet sajnos, annyi különbséggel, hogy én végül elmondtan neki az érzéseimet. Visszautasított, de az a lényeg, hogy elmondtam neki, és barátok vagyunk.

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#7) danih


danih
addikt

Naszóval.
"Remélem egyszer még egymás felé sodor minket az élet és kimondhatom azt, ami kimondatlanul maradt. Talán egy napon átölelhetem és elmondhatom neki mindazt, amit most leírtam."
Nagyon romatikusan hangzik, de kurvasürgősen felejtsd el. Tönkre fog tenni a dolog érzelmileg, idegileg. Nincs rosszabb, mint amikor arra gondolsz, mi LETT VOLNA, ha összejött volna a "nagy Ő" - és teszed ezt akkor, amikor már szilárd kapcsolatod van valakivel, netalántán házasság, gyerekek (és persze a nagy Ő is kapcsolatban él).
Halál komolyan mondom. Nincs rosszabb annál, mint mikor izzadtan felébredsz egy olyan álomból, melyben Ővele voltál - és mikor felkelsz azt látod, hogy a "másik" kedvesed van melletted - akit egyébként NAGYON szeretsz, de akkor is... mi lett volna, ha
HÁT NINCS HA
Tényleg. Ez nem egy Julia Roberts film. Ez az élet.
Idegroncs leszel, ha nem teszed túl magadat rajta.

(#8) Atos23


Atos23
senior tag

Egyetérek az előttem szólóval.

Szvsz jah, az ilyeneket el kell felejteni mindenképpen. Egyrészt ha már beszéltél vele az érzelmeidről, már nem kezel a csajok 99%-a a későbbiekben férfiként, csak maximum "barátként".
De ez nem azért van, hogy Te lehess a következő kapcsolata, és addig ott légy csendben készenlétben. Nem leszel már sohasem a következő kapcsolata. Tehát amint elmondtad az érzelmeidet, azzal együtt gyengének mutatkoztál, és elvesztetted a titokzatosságod, elvesztetted azt hogy küzdeni kelljen neki érted, hogy megismerjen és kiismerjen. Ha Interneten mondtad el, az a lehető legrosszabb, hiszen az Ő szemszögéből nézve még arra sem voltál képes, hogy bátran kiállj elé.
S Ha már úgy mutatja, hogy barátként kezel, akkor azt is csak azért teszi, hogy ne tűnjön a csaj maga egy szívtelen rib@ncnak, és ne mondj róla bosszúból rosszakat. Tudom, úgysem mondanál. :)

Innentől kezdve elmúltak a kedélyes séták, a kocsmázások, bulizások, netes éjszakába nyúló beszélgetések, és amint tud lekoptat. De mindenképpen olyan ürüggyel koccol le, hogy Te érezd magad szarul. Minden nő ki tudja alakítani úgy a dolgokat, hogy mégis Te cseszted el a fennmaradó barátságot is. Innentől kb. annyit fogsz érni neki, mint számodra a 49 kilóról hirtelen 160 kilóra hízott bájos leányzó. Súlyos teher, akitől gyorsan szabadulni kell.

Van néhány csaj, aki mégis meg akar kapni, ha nem fogadod el a barátságot, sőt, még te akarod hirtelen lekoccolni, de ez nem a többség! Mert ilyenkor a saját magad lelki erejéről, büszkeségedről, határozottságodról teszel tanúbizonyságot, ami vonző a nőnek. Ha elfogadtad a barátságot, akkor egyenlő vagy a csahos kiskutyával, aki lelki biztonságban érzi magát, hogy még nem szakadt el teljesen Úrnőjétől :)

Az a csaj nem azért szemezett veled anno, hogy barátok legyetek :)

Szóval nálam ha bármikor felmerül egy apró jele is annak, hogy max barátság, jelzem neki, h köszönöm, de Barátokkal egész szép számmal rendelkezem, ő már nem illik bele abba a társaságba. S jön a következő, mint a busz.

Bocs a néhol kemény szavakért, de inkább legyen valami őszinte, mintsem szépre formált.

(#9) Django00


Django00
csendes tag

Köszönöm a hozzászólásokat!
Látom mások is átéltek hasonlót. Nem siránkozásnak szántam a fenti sorokat, csak valahogy kikívánkozott. Talán kicsit jobb is lett, hogy kiírtam magamból mindezt.
Már gyógyulok! :)

(#10) Atos23 válasza Django00 (#9) üzenetére


Atos23
senior tag

Két kedvenc mottóm van erre:

- Úgy szép az élet, ha zajlik

- Ami nem öl meg, az megerősít.

;)

(#11) coleen válasza Atos23 (#8) üzenetére


coleen
aktív tag

Ott a pont!

A "legyünk csak barátok" veszett ügy. Nem szabad elfogadni ezt a státuszt!

Természetesen az más, ha vannak lány haverjaid: velük elmehetsz szórakozni, csocsózni, stb stb, így mutatva a többi lánynak, hogy te nem vagy egy befordult lúzer, hanem vannak csaj haverjaid, szociális és nyitott vagy! Szóval ha lányok társaságában látnak más lányok, akkor egyből jobb eséllyel indulsz egy szórakozóhelyen. De ez már megint egy más téma.

A lényeg, hogy ha megtetszik egy lány, akkor úgy kell a szemében kvalifikálnod magad, ahogy Atos23 is mondta: legyél titokzatos, érdekes, férfias ("alfahímes"), mindig kevesebbet mondj magadról, mint amennyit a csaj tudni szeretne. Ne legyél nyomulós, "akarós". Úgy kell mutatni a szemében, hogy neked nem sürgős h közelebbi kapcsolatba kerülj vele, hiszen tucatni lány haverod, ismerősöd van, akik épp elég idődet lefoglalják. Egy kis túlzással élve próbáld meg úgy kezelni a kiszemelt lányt, mintha a kishúgod lenne, aki aranyos meg minden, és akivel te is kedves vagy, de mégis csak a kishúgod, aki ha kell ha nem, feltart, van más dolgod is, nem csak vele foglalkozni. És képzeld el a hangsúlyt, hogyan is beszél az ember a kistestvérével :)

Egyszer olvastam egy jó mondást, kb így hangzik: "Az igazi férfi hegyeket mászik, folyókat úszik át, szinte soha sem elérhető. Te mit csinálsz, spagettit?" :D

(#12) Goose-T válasza Django00 (#9) üzenetére


Goose-T
veterán

Térj be ide, itt garantáltan megkapod a szükséges ismereteket ahhoz, hogy a legközelebbi kiszemelteddel ne kerülj ilyen helyzetbe. ;)

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#13) echterion


echterion
nagyúr

Átérzem a helyzeted. Ott, akkor, amikor először megérezted ezt a különös, felemelő érzést, akkor kellett volna odamenni hozzá. Én annak idején így tettem azzal alánnyal, akit az első igazi munkahelyemen megismertem. Odamentem hozzá, randira hívtam. Azóta is boldogan élünk együtt. Nincs is ennél jobb érzés, az tuti.

**********

(#14) david_95


david_95
csendes tag

Én pont igy volt egy lányal középsuliban(pontosan 2-ik ba jártam).
Pontosan 2 honapja talákoztam vele utoljára de ha rágondolok még mindig felkavarnak az érzések nekem is volt néhány álmatlan éjszakám miatta!
A szerelem nagyonjó és szép dolog de ottvan benne a rossz is (sajnos) :(
Én kivánom neked hogy megtalál a nagy "őt" és további doldogságot :)

[ Szerkesztve ]

(#15) neilszab


neilszab
őstag

Tetszik ahogy írsz, és azt hiszem ilyet, vagy ehhez hasonlót szinte már mindannyian átéltünk egyszer... pláne ha az ember a romantikus lélek kategóriába tartozik. Pedig az nem feltétlenül jó, az ember túl nagy feneket kerít a dogoknak, és mindig a tökéletes pillanatra vagy alkalomra vár... ami pedig - mint tudjuk :B - valamiért sosem fog eljönni.

Nem szabad rá várni, az első pár találkozás után oda kell lépni, megszólítani és beszélgetni vele. A jelszó mindig a csak lazán!... nem feltétlenül kell előadni a hős szerelmest.

Van az a mondás, hogy csak az a lány foglalt, akin fekszenek :DD ...ami persze nyilván (azaz remélem! :DDD ) nem igaz, de attól még hogy valaki kapcsolatban van, az nem jeleni azt, hogy az jó is, vagy hogy a lány szerelmes. Éppen ezért ez nem lehet ok arra, hogy ne beszélgess vele, különben hogy döbbenne rá arra, hogy Te vagy az igazi? ;)

Más kérdés, amit előttem már nagyon bölcsen mondtak, az az eszménykép. Fogalmad sincs róla, hogy milyen a lány valójában, hiszen még csak nem is beszélgettél vele szemtől szemben soha...simán lehet, hogy ha alaposabban megismernéd, és egy hónapig nem bírnád vele... így meg marad gyötrődés egy hamis kép után és amit meg nem ismerünk, az mindig szebb, mint valójában... ;)

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#16) niyabinghi válasza coleen (#11) üzenetére


niyabinghi
tag

Hát én nőként ezt kicsit máshogy látom, ne haragudj.
Ha egy srácot csak több csaj társaságában látok, akkor két dolog jut eszembe: vagy homár az illető, vagy egy önértékelési zavarokkal küzdő balfasz, aki azzal, hogy csak lányokkal haverkodik, leginkább magának akarja bizonyítani, hogy igenis tud nőkkel kapcsolatot teremteni. Aki meg képes belemenni abba, hogy a szárazbarát szerepét játssza, sikeres ember nem lehet, úgy kell neki.
Az, hogy valaki „alfahímes”, számomra nem azt jelenti, hogy a kishúgaként kezel, sokkal inkább azt, hogy meg meri tenni azt a bizonyos első lépést és vállalja a következményeket, függetlenül a dolog pozitív vagy negatív kimenetelétől. Nem nyomul, de egyértelművé teszi, hogy mik a szándékai. Nem kell azonnal lerohanni, de jelezd, hogy szeretnél valamit. Attól leszel alfa, hogy minden szituációban tudsz úgy viselkedni, hogy a nő felnézzen rád (igen, fontos ez is, de nem mindegy, hogy csak a magasságod miatt vagy tényleg van benned valami, amiért lehet) és úgy érezze, jó helyen van melletted. Igenis hallgasd meg, mondd el, amit gondolsz - nem kell egyetérteni, csak kommunikáljatok! Szóval nem tudom, ki mondta neked ezt a kishúgos témát, de vagy át akart b…ni, vagy még nem látott nőt közelről. Paraszt dolog úgy indítani, hogy majd csak akkor figyelsz rá ha épp van kedved. Normális nő úgy áll ehhez, hogy "Ugyan már, ki a f... vagy te, hogy ekkora arcod van? Keress olyan szerencsétlent, akivel ezt megteheted!" - és igaza is van. A vége meg az, hogy tényleg csak valami nyomorultat talál az ilyen magát alfahímnek képzelő hős.
Ha adhatok egy jó tanácsot: küldj egyértelmű jeleket (nem kell azonnal gyűrűt venni, de pl. abba, hogy megdicséred a haját vagy a szemeit, nem halsz bele: egyúttal látod, hogy miképpen reagál) és ne várd meg, amíg a lány összeszedi magát és kezdeményez. Nem mindenki olyan, hogy csak úgy odamegy egy sráchoz, hogy „teccő gyerek, hol alszó ma?” (pedig lehet, hogy pont erre gondol), mert nem akarja, hogy azonnal leírják. Az ilyen nem nézek oda dolognak amúgy több veszélye is van. Egyrészt félreértelmezheti a dolgot, azt hiheti, hogy nem érdekel, másrészt gondolhatja akár azt is, hogy egy töketlen, pózoló kisfiúval van dolga, így hagyja az egészet a francba, ne rajta gyakoroljanak holmi ovisok. :U

(#17) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Nagyon nagyon jó írás :) Alig akartam elkezdeni olvasni, aztán betüről betűre végigolvastam! Tetszik abszolút. Hát kitartást kívánok neked és tényleg jó tanácsokat adnak itt a kollégák :) Fel a fejjel én is ezt mondom magamnak. Nekem azt szokták mondani nem értik hogy állok mindíg talpra, pedig eddig minden hölgyeményben akivel úgy lettem volna hatalmasakat kellett mint eberben is csalódnom. De muszály, az a lényeg legyen ami motiváljon. És amikor csak pár percig nem gondolsz a nőre, hidd el hogy ott fog teremni szinte azonnal. Komolyan először én sem hittem, de nem hazudok ha legalább kétszer bebizonyította nekem az élet, hogy amikor pont nem arra gondolsz, mint a kamion úgy elfog ütni a csaj... És először észre sem veszed, csak fojsz az árral és az a legjobb. Érdemes az öregek tanácsait megfogadni, rengeteg csaj ismerősöm van aki házas és hidd el tudnak olyan tanácsokat adni amitől padlót fog az ember :D És ha csak egy részét betartod vagy egy töredékét már rég nyert ügyed van! És nyugodtan ismerkedj többel egyszerre, az még bűnnek nem minősül. Csak neked lesz jobb!!!

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#18) Lalikiraly válasza niyabinghi (#16) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Hehe pont erre gondoltam. A csajok sokkal drasztikusabban és szárazabban leírják mivan. Jó megfogadni az ilyen tanácsokat. Tényleg nem semmi módon leírtad, de egyet tudok veled érteni. Jel adásba meg nem hal bele az ember. Kommunikálni meg imádok. Ha meg nem értesz valamiben egyet nem kell abból vitának lennie. Hanem további beszélgetés folyik majd ki belőle, amitől lehet egy randi irtó jó és órákig tarthat :)

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#19) Lalikiraly válasza neilszab (#15) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Ezek is igazak. Nem írok én már semmit mert mindent kiveséztek előttem :D Én sem elsőre hanem sokadjára láttam be ezeket a dolgokat. Attól me szép a lány és mindent megtennél érte, aztán kiderül hogy lelkileg meg aztán ájáj. sajnos én is meg mindenki saját bőrén tanulja!!

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#20) Jojo5


Jojo5
őstag

Nagyon jó írás!

Jelen esetben én is egy nő miatt vagyok kiakadva, de az én esetem kicsit más :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#21) coleen válasza niyabinghi (#16) üzenetére


coleen
aktív tag

Látom nagyon magadra vetted.

De nem akarom felvenni a talán el sem dobott balkezes kesztyűdet.

És nem haragszom.

[ Szerkesztve ]

(#22) niyabinghi válasza coleen (#21) üzenetére


niyabinghi
tag

Semmi kesztyűdobálás nem volt, csak leírtam, hogy én mit gondolok a témáról.
Gondolom, mindenkinél más, hogy ki/mi jön be; nekem és az általam megkérdezett nőneműeknek pl. az, ha egy férfi határozott és láthatóan nincsenek kiskamaszos beütései.
Egy kis plusz infó a témához: a Szent Emberrel november óta vagyok együtt, Ő nem rohant le, de nem is adta a lámát, azonnal tudomásomra hozta, hogy tetszés van. Szerencsés eset, hogy a dolog kölcsönös volt, de ezt azonnal vágja az ember, az már csak egy plusz, ha ezt valaki normálisan ki is tudja mutatni. A játszmázásnak semmi értelme, felesleges köröket futni, pózolni csak azok szoktak, akik nem tudják, hogy mit akarnak.
Annak meg külön örülök, hogy nem haragszol. :K

Písz

(#23) benikeith78


benikeith78
újonc

sziasztok

szeretnék egy történetet pár szóban elmesélni, és tanácsokat kérni:

a feleségem kb:2 hónapja megcsalt! Én megbocsájtottam Neki, mert nagyon szeretem!
azóta volt köztünk sex, de azt mondja nem tud dönteni, hogy az egyedüllétet válassza, vagy azt hogy velem marad! Azt mondja jó ember vagyok, és jó férj, de nem tud dönteni, és néha azt is mondja hogy úgy érzi már csak barátként néz rám, néha meg hozzámbújik! adjatok tanácsot illetve véleményt kérek, hogy mit csináljak, hogyan hódítsam meg újra!!!!!

(#24) sagvary válasza benikeith78 (#23) üzenetére


sagvary
aktív tag

Nehéz erre mit mondani. Nem ismerve kettőtöket, marad az általános módszer.

Ki kellene beszélnetek az egész együtt töltött éveket, ki mit hogyan látott, mi volt jó, miről nem adott vehető jelzést, mi bántotta, szóval mi az ami felgyülemlett bármelyikőtökben, de nem került az asztalra.

Mi nem volt/van meg benned, ami kell a párodnak, de nem beszélt róla, azaz miért csalt meg?

A nők gyakran adnak jeleket, vészjeleket amik valójában figyelmeztetések, arról, hogy valami rossz nekik.

Borzasztó nehéz ismeretlenül kibogozni ezt, de ti megtudjátok csinálni. Van aki egy közös barátot bevon a beszélgetésbe, hogy egyik se nyomja el a másikat.

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.