Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) arn válasza Cifu (#14) üzenetére


arn
félisten

Igen, ez a gond, hogy azonos szobaban rakotom kabelre, viszont a 40+ cmes falat nem merem megfurni, kulso atalakitast sem engednek a hazon, hogy ott vezessem. De lehet meg kellene biznom vkit, hogy merje fel a terepet ahogy akarja, aztan oldja meg, csak ne csinaljon kart a berlakasban, hogy szetfur vmit a fofalban, es vallalja a javitast, ha megis.

Jo lenne az ax is, csak egyszeruen nincsenek megfelelo nagysebessegu adapterek. Acben ott volt a broadcomos asus, axben egy 2x2 16 euros m2 adapter a “csucs”? Ertem persze, hogy nagyon retegdolog ez, mobileszkozokhoz mar igy is feleslegesen gyors. A jelenlegi broadcomos megoldasnak is gondja, hogy linux ala mar nincs megfelelo tamogatasa, nem megy full sebesseggel, win alol ok.

Probaltam korabban az ac wifi bridget is, de a router klienskent (ket egyformat vettem), hiaba tudta a 4x4et, csak 3x3 modban mukodott. Hasonlora szamitanek ax eseten bridgeben, a mesh valszeg meg lassabb lenne, nem mertem meglepni ennyi penzert.

Szoval itt leakadt a dolog, vagy at lesz vezetve vegre ez a rohadt kabel vhogy, vagy kijonnek olyan formatummal, ahol egyszerubb adapterrel is hozza a nagyobb savszelt, de ez utobbira ugy latom hiaba varok.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.