Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) BITBOYS válasza Lauda (#50) üzenetére


BITBOYS
addikt

Láttam a műved, királyul nézett ki! :K
Megpróbállak felülmúlni :D

Asrock b760m pg riptide, Intel Core i3-12100F heavy overdrive :D

(#52) Lauda válasza BITBOYS (#51) üzenetére


Lauda
félisten

Koszi! Ugy legyen! ;)

(#53) BITBOYS válasza Lauda (#52) üzenetére


BITBOYS
addikt

Igazából nem is volt annyira olcsó az alapanyag, nagyon drága a szarvasgomba :(
:D
Köszi!

Asrock b760m pg riptide, Intel Core i3-12100F heavy overdrive :D

(#54) Lauda válasza BITBOYS (#53) üzenetére


Lauda
félisten

En konzerv csiperket talaltam, az 305 forint volt es netto 22 deka asszem benne a gomba. ;)

(#55) BITBOYS válasza Lauda (#54) üzenetére


BITBOYS
addikt

Én is csiperkét vettem, csak darabosat. Nézd meg mennyi a szarvasgomba ára :D

Asrock b760m pg riptide, Intel Core i3-12100F heavy overdrive :D

(#56) Viszlát válasza BITBOYS (#49) üzenetére


Viszlát
addikt

Combbal még sosem dolgoztam, mert nem szeretem, de erős a gyanúm, hogy nehezebben puhul meg mint a mell, szóval talán érdemes apróbb szeletekre vágni, hogy biztosan megpárolódjon mielőtt még a sajt megégne.

Sok sikert! :)

Szerk: közben kiraktam egy másik receptet ha ezt elrontanád. ;]

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#57) BITBOYS válasza Viszlát (#56) üzenetére


BITBOYS
addikt

Talán akkor többlépcsős megoldást választok, nem rakom rá azonnal a sajtot, csak a végén. Szerencsére a csirkecomb is gyorsan megpuhul, legalább is eddig ezt tapasztaltam. Különben csak azért nem vettem mellfilét, mert nem tűnt valami bizalomgerjesztőnek a csomagolása meg a színe. Combfilét viszont pont akkor pakolták ki, frissnek tűnt.

Köszi, majd lövöm fel a képeket! :)

mod: Nem ronthatom el, mert éhen maradok! :D

Asrock b760m pg riptide, Intel Core i3-12100F heavy overdrive :D

(#58) Viszlát válasza BITBOYS (#57) üzenetére


Viszlát
addikt

Na na na na na? :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#59) 7 válasza Viszlát (#58) üzenetére


7
addikt

Hey Jude, na na na na na na na na BATMAN!

:DDD

Éshamáregyszer: [link] :P

[ Szerkesztve ]

(#60) BITBOYS válasza Viszlát (#58) üzenetére


BITBOYS
addikt

Most alapozás van :D Beállítottak páran, tolódik az esemény :D

Asrock b760m pg riptide, Intel Core i3-12100F heavy overdrive :D

(#61) Kassadin válasza Dany007 (#11) üzenetére


Kassadin
addikt

Jah, meg kb. fogalmad sincsen, hogy miből csinálják az ételeket.

(#62) #24889344


#24889344
törölt tag

Sikert aratott a recept, nagyon ízlett. Sütési idő kb 45 perc volt, mert lassan melegszik be a sütő, az előkészítéssel így egy óra alatt kész lett. Közben készítettem krumplipürét hozzá, mert a rizst nem igazán szeretem, és még sosem főztem. Lett hozzá leves is, zellerkrémleves, ez is gyorsan elkészíthető. Lényegében míg a sütőben sült a csirkemell, addig a leves is és a krumplipüre is elkészült, a szombati ebéd így lett teljes. Valószínűleg gyakrabban is készítek majd. Gombát frisset tettem bele, sokkal jobb mint a konzerv.
Készítettem képeket is, íme 1, 2 .

(#63) BITBOYS válasza #24889344 (#62) üzenetére


BITBOYS
addikt

Lézer, nem sajnáltad a sajtot! :D :C
Kezdek éhes lenni

Asrock b760m pg riptide, Intel Core i3-12100F heavy overdrive :D

(#64) Viszlát válasza #24889344 (#62) üzenetére


Viszlát
addikt

Nagyon guszta lett, gratula! :)

Van másik recept is ha esetleg próbálkoznál még. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#65) #24889344 válasza Viszlát (#64) üzenetére


#24889344
törölt tag

Kösz, igyekeztem. Jó kiadós étel, még vacsorára is maradt. Meglestem a másik receptet is.

BITBOYS
Hát ha már megvettem hozzá, rá is raktam az összes sajtot. Egy kis darabkát kár lett volna a hűtőbe eltenni.

(#66) Lauda válasza #24889344 (#62) üzenetére


Lauda
félisten

Csini lett, grat! :C

(#67) Lauda


Lauda
félisten

Ujabb adag keszult 70 deka mellfilebol. ;] Most nem soztam meg kulon a husit, csak a grill+bazsalikombol kombinaltam egy kevereket es abba forgattam meg a husdarabkakat. Igy nem lett sos szerencsere. ;)

(#68) Viszlát válasza Lauda (#67) üzenetére


Viszlát
addikt

Legközelebb próbáld ki, hogy beáztatod előző este a húst. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#69) Huma


Huma
addikt

Ezt lehet kipróbálom vasárnap. Finomnak tűnik.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#70) Lauda válasza Viszlát (#68) üzenetére


Lauda
félisten

Meg lesz. :R

Huma Nagyon finom!

[ Szerkesztve ]

(#71) Huma


Huma
addikt

Megcsináltam. Finom lett.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#72) MtHq


MtHq
tag

Olvastam pár írásodat. Elgondolkodtató a fuvaros cikked, nézelődtem a blogodban és íme rátaláltam erre. IT szektorban dolgozom én is, de szeretek főzőcskézni. Egyszer kell ráérezni a főzésre és ha ráharapsz.. :D Sodor az ár.. Rövidre fordítva a szót, megcsinálom én is. Küldök majd képet róla :)

(#73) Viszlát válasza MtHq (#72) üzenetére


Viszlát
addikt

Sok sikert hozzá, a beszámolóra feltétlenül számítok. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#74) Viszlát


Viszlát
addikt

Egy kicsit tavasziasra vettem ma a figurát, bár a paradicsom piacról van még, de a hagyma az saját kertbôl, isteni finom lett. :)

Nincs egyébként semmi extra teendô, csak felkockáztam a paradicsomot apró darabokra, ugyanígy tettem az újhagyma zöld részével is (karikázva), majd a gomba után ezekkel is megszórtam a tetejét és ment rá a sajt ugyanúgy.

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#75) Balinov


Balinov
félisten

amanoba, de nyalcsorgatoan jol nez ki! :Y :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#76) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Ez nekem hogy maradt ki? Megy a kedvencekbe. A sajt az alján hogy nem ég le szénné?

[ Szerkesztve ]

(#77) Balinov válasza DeFranco (#76) üzenetére


Balinov
félisten

szvsz nem, mert a hus, zoldseg, meg maga a sajt is "levet ereszt" (hulye kifejezes, jobb nem jut az eszembe), igy nem engedi megegni az aljan se. Nameg fugg a hasznalt taltol, sutotol,stb is.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#78) Viszlát válasza DeFranco (#76) üzenetére


Viszlát
addikt

Vagy teflonos tepsit használok, vagy kikenem az alját és az oldalát vajjal. Nem tudom miért nem ég le, de már sokszor megcsináltam és még egyszer sem égett le. :)

Balinov: amanóba. :D Miben is volt ez? Pumukli? :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#79) DeFranco válasza Balinov (#77) üzenetére


DeFranco
nagyúr

leginkább a sütőtől. hagyományos gázosban lehet alatta egy uszoda is bálnazsírból, akkor is odaég az aljára sajnos, ezért kérdezem

szerk: mármint nálunk mármint a családban

ellenszer: tetőcserép a sütő aljába, hogy jobban oszoljon a delej, ne telibe kapja alulról, de ez emeli a fogyasztást és a sütési időt, valamint csak nagyanyáink tudták precíziósan beállítani

[ Szerkesztve ]

(#80) Viszlát válasza DeFranco (#79) üzenetére


Viszlát
addikt

A mostani az hagyományos gázosban készült és nem égett le, pedig már ezer éves a sütő. Szerintem lehet, hogy túl sokáig sütöd, vagy nem tudom, másféle sajtosat még nem készítettem, ebben meg ahogy Balinov is írta, eresztik a levet az összetevők és csak addig sütöm amíg a teteje megpirul.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#81) Balinov válasza Viszlát (#78) üzenetére


Balinov
félisten

aha, kb abba. de szerettem gyerekkoromban, aztalos battya tiszta telapo kategoriaju

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#82) DeFranco válasza Viszlát (#80) üzenetére


DeFranco
nagyúr

no, akkor megpróbáljuk, hátha :)

(#83) Viszlát válasza Balinov (#81) üzenetére


Viszlát
addikt

En is csiptem, de mar vagy 20 eve nem hallottam ezt a kifejezest. :)

DeFranco: majd ird meg hogy sikerult! :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#84) DeFranco válasza Viszlát (#31) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem tudom kipróbáltad-e már, de ajánlom, egyik kedvencünk lett. (syl orosz hússalátája)

[ Szerkesztve ]

(#85) Viszlát válasza DeFranco (#84) üzenetére


Viszlát
addikt

Mindig elhalasztódik, pedig már régóta tervezem. De mindenképpen ki fogom próbálni, nekem való kajának hangzik. :)

Egyébként meg bizonyíték, nem ígéret:

[link]

Nem tudom mennyire látszik, hogy leves a tál alja. Jénai tál, hagyományos gázos sütő.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#86) DeFranco válasza Viszlát (#85) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Elhiszem én fotó nélkül is. :)

(#87) Lauda


Lauda
félisten

Ma ismet keszitek egy adagot ebbol a mennyei kajabol. :K Egy ideje valahogy el is feledkeztem rola, minap talaltam meg a receptet, gondoltam akkor neki is ugrok. ;)

[ Szerkesztve ]

(#88) Lauda


Lauda
félisten

Hetvegen ismet keszitettem egy jo kis adagot 65dkg mellbol es vagy 40dkg sajtbol. :DDD

Valamikor elkeszitem ezt a kajat is: https://mesterszakacs.eu/recept/gombas-rakott-csirkemell-4438.html ;)

Masik lehetoseg gomba nelkul: http://receptvaros.hu/recept/jenais-csirke-recept/ ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.