Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Linkin1994 válasza Timer (#50) üzenetére


Linkin1994
senior tag

A nord 2-őt is elég jól eltalálták.Szemben mondjuk a 9-es szériával

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#52) Timer válasza Linkin1994 (#51) üzenetére


Timer
veterán

Jepp, kis árkorrekció után kiváló ajánlat lesz.

(#53) #40047616


#40047616
törölt tag

Tény hogy a 8T jelenleg az egyik legjobb ár/érték arányú mobil a piacon de ne felejtsük el hogy megjelenésekor jóval magasabb áron nyitott. Ilyenkor bánom hogy nem vártam és már decemberben megvettem. :)

(#54) pècsimunkás válasza Timer (#50) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Talán az összes telefon között 120 ezer forint felett. Nagy túlzás talán nincs abban amit mondtam.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#55) hajbel válasza prolad (#4) üzenetére


hajbel
addikt

Talán az az értelme, hogy az oppo jóval drágább kísérleti featureökkel.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#56) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Több mint egy ève Oneplus 8 Pro-t használok, így hosszútávon elég vegyes számomra. Bug és egyéb finomság van bőven ami megkeseríti az ember mindennapi èletèt, a szoftverfrissitès elég lassan jön és hogy kijött a 9-es széria, kíváncsi vagyok mikor kapja meg Android 12-t. Egyszer jó volt kipróbálni, de a következő telefonom biztos más gyártótól lesz.

Cikkhez: van hova fejleszteni az OOS-t, szerintem ettől puritább rendszer nincs.

(#57) hajbel válasza FuRiONight (#56) üzenetére


hajbel
addikt

Pont azért a legjobb rendszer, az OOS, mert puritán, pár értelmes featurerrel pl. a screenshotot egyből lehet croppolni, amit naponta használok. Galaxy S7-em volt a OP6T előtt, és a bloatware miatt, gyorsan belassult. Igaz, Samsungnál kevesebb bug volt, de pl. volt olyan, hogy 30%-nál kikapcsolt és nem lehetett újra bekapcsolni, ami London központjában nem jött a legjobban. Írtam a supportnak, erre azt javasolták, hogy mindig 0-ról 100%-ra töltsem :D A frissítések lassabbak voltak, bár annyira nem tűnt fel, mert LG-ről váltottam...

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#58) FuRiONight válasza hajbel (#57) üzenetére


FuRiONight
őstag

Nem az èn rendszerem, és sajnos ennyi buggal sem találkoztam mèg, pedig pár okostelefon megfordult a kezeim között.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.