Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Szerencsésnek érzem ám magam, hogy itt vagy ennek a lapnak, és néha villantasz nekünk pár ilyen képet :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3) Dany007


Dany007
veterán

Elolvastam. Lehetett volna hosszabb is! :) Továbbra is imádom az olyan cikkeket amelyek elsőre nem érdekelnek igazán, majd azt veszem észre, hogy már végig is olvastam és sajnálom hogy nincs tovább.

(#4) moonlight115


moonlight115
tag

"A véletlenek összjátéka folytán"

És még mondja valaki, hogy nincsenek véletlenek... :D

Ez érdekes írás, megérdemelte a narancssárga címet. Nem gondoltam volna, hogy ilyen egy angliai légibázis.

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#5) Huma válasza moonlight115 (#4) üzenetére


Huma
addikt

Én egy magyarban voltam. Az nem érdekel senkit? A légiirányító toronyba is bementem.

Amúgy tényleg fain ez az írás.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#6) Viszlát válasza hoffman_ (#2) üzenetére


Viszlát
addikt

Koszi, ez nagyon kedves toled. :)

Dani: akkor csak azt aruld el, hogy miert nem erdekelt eleinte? :)

moonlight: "eloben" meg inkabb megdobbento volt az egesz... :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#7) Dany007 válasza Viszlát (#6) üzenetére


Dany007
veterán

Nos én úgy vagyok vele, hogyha nem fog meg a cím meg az első pár sor akkor felejtős az egész.
Jó, mondjuk nálad már azért is tovább olvastam a bevezetőn mert van némi tapasztalatom "Viszlátból". Tehát tudtam mire számítsak. :) És be is jött.
Az az igazság a kamionos írást is így kezdtem. Sőt, azt valahol a közepén. Egyáltalán nem mozgatott meg a kamionozás sem a kamionos élet. Lehet azért mert addig fogalmam se volt róla mi is az. Aztán valamelyik oldalra kíváncsi voltam. Abban bele olvastam. Onnantól nem volt megállás. Gyorsan kezdtem az elejéről és végignyomtam az egészet. Munkaidőben! Mert nem bírtam várni hazáig. Olyan volt az egész, mintha valami filmet néztem volna. És ez az írás is kezdte már ezt a feelinget éreztetni csak sajnos véget ért.

[ Szerkesztve ]

(#8) moonlight115 válasza Viszlát (#6) üzenetére


moonlight115
tag

Azt elhiszem. A háttérsztorira is kíváncsi lennék, de gondolom, nem publikus.

Huma Engem érdekel, írd meg egy szép narancsos című bejegyzésben. Hadititkok is jöhetnek! ;)

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#9) Huma válasza moonlight115 (#8) üzenetére


Huma
addikt

Lusta vagyok megírni. A narancs színről meg nem én döntök. Sajnos...
De már készülök a nagy dobásra, életem főművére.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#10) Viszlát válasza Dany007 (#7) üzenetére


Viszlát
addikt

Na igen, a jó cím nehéz ügy, személy szerint nem szeretem a hatásvadász dolgokat, így mindig igyekszem a tartalomra utaló címet választani, a fuvaros írásnál is jó sokat gondolkodtam. :)

moonlight: nem titok, csak semmi izgalmas nincs benne, ezért nem írtam le, de tulajdonképpen annyi történt, hogy egy kolléganőm felhívott munkaügyben, majd udvariasan érdeklődött, hogy mit csinálok éppen és amikor elmondtam neki, hogy merre járok, megkért, hogy hozzak el egy csomagot az édesapjától, aki mint kiderült, ez a parancsnok volt.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#11) hoffman_ válasza Dany007 (#7) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ez akkor elég szubjektív, mert nekem belerobbant a szemembe az old money, mint cím, azonnal rámentem, még mielőtt láttam, hogy Viszlát írta, utána meg gondoltam, hogy nem lesz itt gond.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12) Dany007 válasza Viszlát (#10) üzenetére


Dany007
veterán

Világos. Nem is úgy értettem, hogy hatásvadász cím kell. Csupán beletartozik-e az érdeklődési körömbe vagy sem. A furgonos is olyan volt. Simán lejött a címből, hogy miről szól. De igazán nem mozgatott meg a dolog. De szerencsére beleolvastam. :) Nagy kár lett volna kihagyni.
Ahogy a következőt is az lenne... :U

@hoffman_: Persze, hogy szubjektív. :) Mindenkinek más az alap érdeklődési köre... Van akit ez fog meg van akit meg az.

(#13) hoffman_ válasza Dany007 (#12) üzenetére


hoffman_
nagyúr

úgy hangzott, mintha lehetne nem szubjektív is, nem tudom miért írtam így, a lényeg az akart lenni, hogy engem azonnal megfogott egy ilyen szópáros :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#14) Dany007 válasza hoffman_ (#13) üzenetére


Dany007
veterán

Pedig mindig az.
Mondok egy példát. Ha pl kvantumfizikáról szóló cikket látok, akkor biztos, hogy gondolkodás nélkül rákattintok és megnézem "közelebbről" is. Ellenben ha a többség ilyet lát messziről elkerüli.
Hasonlóan ha pl a Velvetre tennének ki olyan címmel egy cikket, hogy : " a legújabb Core i7 mélylélektana" és mondjuk "Vastag Csabi mekkorát tüsszentett", akkor v.színű az utóbbi 90-90%-kal nagyobb nézettséget kapna. És még csak hatásvadász cím se kell jelen esetben. :)

(#15) moonlight115 válasza Viszlát (#10) üzenetére


moonlight115
tag

Köszi, így máris kerekebb a történet.

A cím szerintem jó, figyelemfelkeltő, hiszen kit nem érdekel a pénz...A kifejezésről nem pont az Air Force jutott volna eszembe - old money: általában családi vonatkozású/eredetű vagyont jelent -, de hát ugye ott a "Royal", ami mégiscsak egy család. :)

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#16) hoffman_ válasza Dany007 (#14) üzenetére


hoffman_
nagyúr

osztom a dolgot, én fogalmaztam rosszul az elején :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#17) Viszlát válasza Dany007 (#12) üzenetére


Viszlát
addikt

Vettem a célzást. :D Nagyjából kész van a folytatás, de az utóbbi időben levegőt venni se nagyon volt időm, félkész munkát meg nem adok ki a kezemből. De érkezik majd. :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#18) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Köszi az írást, jó volt! :K

Először nézem. semmi kép, csak sok szöveg.. Már majdnem tovább lapoztam... De nem! :C Megérte végigolvasni :)

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#19) Pttypang


Pttypang
veterán

Én pl a cím miatt néztem rá, azt hittem, hogy valami gazdasági dolog lesz, de nem bánom, hogy tévedtem ^^
A képek nekem nem hiányoztak, ezt vagy átélni, vagy elképzelni kell :)

Everybody lies.

(#20) Yeffy válasza Pttypang (#19) üzenetére


Yeffy
veterán

Ejjha, ujfent egy "kis" remek szosszenet a tolladbol! :)
Nagyon szep es erdekes hely lehetett, kar, hogy nem lehetett kepeket keszitened. Bar elkepzelni sem volt rossz. Remelem en is eljutok majd itt ilyen helyekre.

Es tenyleg, ahogy fentebb irtak, nagyon olvasmanyosan tudsz irni, nagyon szeretem olvasni oket - megha csak most fogok nekiugrani a blogodnak ujra kb egy ev utan. Elmehetnel szepironak vagy hasonlonak ;)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.