Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Biztos lehet, max Ők is jókat röhögnek a képeken :D

(#2) sztanozs válasza KaiotEch (#1) üzenetére


sztanozs
veterán

Egyedüli backupnak nem használnám, de kiegészítésnek jól jöhet.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog (1)

Már legalább 3 éve használom, nincs semmi, amit fel tudnék hozni ellene. Maximum azt, hogy nekem csak 4GB van. :D

(#4) Viszlát válasza sztanozs (#2) üzenetére


Viszlát
addikt

Megosztásra szeretném használni, nem biztonsági mentésnek. Megjártam már pár szolgáltatóval, ezt szeretném elkerülni.

aero: köszi, ez jó hír! :)

Ocarina: neked is köszi!!

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#5) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Én is használom már vagy 3 éve, semmi gondom nem volt még vele.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#6) V.Stryker válasza Ocarina (#5) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én is használom sok ideje. Még a Nas-omhoz is hozzá van téve (lásd logout) és szuper. Próbáltam más hasonló tárhelyeket, google drive-ot is, de valahogy mindig maradtam inkább a dropboxnál. Nincs reklám, korrektül, letisztultan működik. Soha semmi gondom nem volt vele.

Egy hiányosság, hogy random saját mappát nem tudok neki megadni. Bár már erre is vannak trükkök, amik jól működnek.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#7) 7 válasza Viszlát (#4) üzenetére


7
addikt

Milyen tekintetben érdekel a megbízhatóság?

- A kliensprogram remekül végzi a dolgát Windowson és Linuxon is, és érezhetően csiszoltabb, mint mondjuk a Sugarsync vagy a Google Drive (kevésbé fogja a gépet, ha sok adatot dobsz rá/módosítasz egyszerre; ha van rá mód, akkor csak egy-egy file részletét tölti fel, nem az egészet, így kevesebb sávszélt zabál; a lokális szinkronizáció remekül működik stb)
- Más Dropboxos felhasználókkal megosztott mappák esetén azért érdemes egy backup-mappát is fenntartani privát használatra, mert az írási jogosultságok (egyelőre) nem állíthatók, valamint volt már, hogy a megosztás eltüntetésekor véletlenül saját magamtól is töröltem a könyvtárat.
- Az egyszeri megosztásos problémámon kívül nem róhatok fel a szolgáltatásnak semminemű adatvesztést.
- Az oldal üzemeltetői fenntartják a jogot, hogy alapos okkal belenézzenek a fiókodon tárolt tartalmakba, épp ezért nem ajánlatos az EULA-ba vagy törvénybe ütköző szaftos dokumentumokat tárolnod ott.
- A szolgáltatást próbálták már feltörni, így legutóbb sikerült is néhány mailcímet elorozni, de az ott tárolt jelszavakhoz nem fértek hozzá.
- Ha nagyüzemben akarsz megosztani, akkor érdemes számolni vele, hogy bár nem említik, de van némi adatforgalmi korlátjuk. Ez hétköznapi felhasználóknál nem tűnik fel, de ha valaki például imageshack-szintű képmegosztóhoz akarja tárhelykent használni, az bizony bele fog futni.

[ Szerkesztve ]

(#8) Иван


Иван
őstag

Édesapám ha jól tudom régóta használja, neki nincs vele gondja.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#9) Viszlát válasza 7 (#7) üzenetére


Viszlát
addikt

Köszi a részletes beszámolót, ezek mind értékes információk. Nem tervezek semmilyen illegális tartalmat megosztani, leginkább amiatt kaptam fel a fejem a lehetőségre, mert ez a méret már lehetővé teszi, hogy fényképeket eredeti formájukban is megosszon az ember (általában 3-5 MB egy kép).

szerk: persze az is fontos lenne, hogy ha egy cikkbe belinkelek egy képet, akkor az 5 év múlva is elérhető legyen, de természetesen jóslást nem várhatok el senkitől. :)

Iván: neked is köszi!

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#10) tildy válasza Viszlát (#9) üzenetére


tildy
nagyúr

Azt tudd, hogy ket evig kaptad azt az ingyenes 25Bos tarhelyet, utana lehet fizetos lesz.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.