Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moonlight115


moonlight115
tag

Érdekesek a videóhoz fűzött kommentek is.
Nem ismerem ezt a sorozatot, de majd nézni fogom, kösz, hogy felhívtad rá a figyelmet!

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2) vhunor


vhunor
őstag

Hogy visszataláljak.

(#3) Viszlát válasza moonlight115 (#1) üzenetére


Viszlát
addikt

Maga a sorozat is jo, ha bejon a West Wing stilusa, akkor ez is tetszeni fog.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#4) Gergő_


Gergő_
őstag

Az HBO és nézetei mindig is rendben voltak. :D

(#5) Viszlát válasza Gergő_ (#4) üzenetére


Viszlát
addikt

Mondjuk úgy, hogy helyet adnak a "szélsőségesebb" nézőpontoknak is. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#6) Eastman


Eastman
őstag

Akkor nem olyan mint a logout. ;] :P

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Csak egy egyszerű kis angol középfokom van, 3 éve nem is gyakorlom a nyelvet, de amióta angol felirattal nézek angol sorozatot, azóta sokkal jobban rááll a fülem a dolgokra, ez is egész könnyűnek tűnt.

Elég furcsa érzés amúgy a videó, mert nekem Dumb és Dumer ugrik be az arcról azonnal, míg ez egy kicsit más liga :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#8) bullseye


bullseye
addikt

Kicsit fura, hogy a fickó hivatalosan republikánus, miközben Sorkin írja a szövegét :)
De a sorozat jó, és szerintem magyarul is van már.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#9) Viszlát válasza bullseye (#8) üzenetére


Viszlát
addikt

Isten őrizzen meg a magyar szinkronoktól... :N

hoffman: az elején nekem is kissé fura volt, de úgy negyed óra után már csak azon pilláztam, hogy mennyire jól tolja a fickó. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.