Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Én nem láttam a filmet, de annak nagyon örülök, hogy nem számítógépes grafikát alkalmaztak, utálom, hogy már minden rajzfilm azzal készül, elveszti a varázsát.

(#2) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Hát nekem az első rész se tetszett ugy igazán, akárhányszor adták a tv be én mindig elaludtam rajta.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3) misanthropy


misanthropy
csendes tag

Az "engemet"-tel csináljunk valamit, rossz nézni.

(#4) Vistaboy válasza misanthropy (#3) üzenetére


Vistaboy
veterán

Módosítva. :P Kösz.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5) Vistaboy válasza (Kolombusz) (#1) üzenetére


Vistaboy
veterán

Akkor fogalmazzunk úgy, hogy kár hogy nem a régi animátorok készítették. Az első rész is kézzel készült, mégis valahogy jobban kimunkáltnak tűnik az, mint a mostani.

Néhol nagyon felületesen vannak megrajzolva a figurák, mint anno a Tom&Jerry-nél is, az eredeti rajzfilm sokkal jobb és szebben vannak megrajzolva ott is a figurák. Az újabbakban semmi árnyékolás és színátmenet, csak a marha nagy kontúrok és az egyszerű fill-ezős színezés.

Persze ez csak személyes észrevétel.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6) Viktor0610 válasza misanthropy (#3) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért?

Ahogy a népdal is mondja: "Te engemet, én Tégedet..." ;)
(Ez a költői szabadság. :D )

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.