Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Vistaboy válasza tkazmer (#2) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ez méginkább elszomorító. :(

Tavaly december és idén március között négy munkahelyem volt, és mind a négy helyen minimálbérért voltam kénytelen dolgozni. Egyiket kiemelem, okulás céljából, persze név nélkül.
A meló reggel 7.00-től 15.50-ig tartott, ugyanis volt két hosszú szünet, amit le kellett dolgozni. Igenám, de a hét négy napján reggel 6.00-ra kellett menni, mert sok volt a meló. Plusz még hozzájön az utazás, így akkor egy napom a következőképpen alakult:
Reggel 4.00-kor keltem, reggeli, wc, ilyesmik.
5.00-kor indult a busz, azzal bent voltam 5.20-ra. (Később már csak 5.50-kor volt busz, azzal már elkéstem (Mert már 6.10-kor beérni nem elfogadható)).
6.00-kor kezdtük a melót, 15.50-kor volt műszak vége.
16.00-kor jött a busz visszafelé, tehát ilyen hogy fürdés, nem volt megvalósítható (Hacsak nem akartam egy órát várni a következő buszra).
16.20-ra értem haza, lefürödtem, megkajáltam, addigra volt kb. 17.00. Este 20.00 körül meg már le kellett feküdnöm, mert akkor nem tudtam kelni reggel.
Összvissz tehát egy nap volt 3 óra szabadidőm.

És kaptam egy hónap után 55.000.Ft.-ot. :(((

Szóval akkor ez a drága miniszter úr szerint sok, és csökkenteni kell? :(((

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.