Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) Puma K


Puma K
veterán

Gratulálok az új gépedhez! Használd sokáig! :))
Elég kemény összeget fogsz fizetni nem kevés ideig de legalább meg van és a tied :) Hajrá-hajrá a fizetéssel ilyen nehéz időkben.

Egyik haverom 360k Ft-t költött gépre kb 1-2 éve (Intel E6750, Kingmax 3Gb/800Mhz DDR2, MSI 8800GTS 640Mb OC, stb...stb...) most ott tart hogy nem fogja eladni hanem majd jó lesz 2. gépnek ha venne egy újat vagy tovább adja eg rokonnak :D

Én az év elején építettem új gépet, amihez már tavaly nyáron elkezdtem megvenni az alkatrészeit és építgettem folyamatosan a régi gépbe majd mikor már nem tudtam integrálni az új alkatrészeket dobozban hagytam öket majd vártam míg össze gyűlik a következő alkatrészre való pénz majd januárban meg lett az utolsó 3 alkatrész is. Összesen a gépre 186.500 Ft-t költöttem. Egy 22"-os (1680x1050) TFT monitor lett rákötve aminek a felbontásával tökéletesen elbír a masina. Procit direkt használtam akartam venni hogy tudjam tuningos legyen a jövőre való tekintettel (FPO száma lapján elég jól megy 4Ghz felett ism jó-jó több magé a jövö, de nekem jó ez most még :) ) VGA-ból nem akartam 9800GTX+-t venni mert elég tré amit már egy jó ideje csinál az Nvidia (lényegében semmit nem csinál (lásd G92) csak a háttérben nevezgeti át a karijait és pusmog) és így lett ATI (életem első ATI GPU-val rendelkező VGA kártyája és nem bántam meg egyáltalán!). Ház meg azért lett az ami lett mert jó a szellőzése, jól szerelhető, jól néz ki, és jó áron volt.

Play hard, go PRO!

:DD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.