Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Azóta megvettem a Bioshock-ot is eredetiben, azzal merőben más a helyzet. Kíváncsiságból nézegettem a torrent oldalakat, mostanra már született egy pár játszhatóvá tévő megoldás, de ez is bizonyítja, hogy azért jobb eredeti progit használni. :K
Az Oblivion utáni rész (Elder Srolls V), már remélem nem ilyen lesz, ha lesz egyáltalán. :U

Ja, és álltam a szavamat: A Tomb Raider - Legend is itt pihen már eredetiben a polcon. :K Nagyon jó játék volt az is, amilyen vége volt, biztosan jön a következő rész.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2) Dr. Romano válasza Vistaboy (#1) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Tök mindegy hogy van e másolásvédelem egy progiban vagy nincs azt biztos feltörik! (max akkor van "gond" ha hardveres a védelem).

A Microsoftnak is milyen nagy szája volt, hogy a Vistát majd nem lehet feltörni erre tessék, még én is használtam így egy darabig.

A lényeg: ha lett volna másolásvédelem az Oblivionhoz azt másnapra már fel is törték volna.
Így a cég jobban jött ki, mert legalább nem kellett felesleges dologra pazarolnia a forrásait! ;] :D
Tehát tök mindegy miféle védelem (vagy a hiánya) vagy egy progiban azt meg kell venni eredetiben. ;)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3) Vistaboy válasza Dr. Romano (#2) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hát igen, de az embernek rosszul esik, hogy megvesz kemény pénzekért egy játékot és kiderül, hogy lazán működik eredeti lemezként a "Biztonsági Másolat" is. :D

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ugyanígy jártam én is, ráadául az esik ebben rosszul, hogy multi sincs benne szal az origi és másolt játék teljes tartalma egy és ugyanaz.
viszont elmondhatjuk, hogy megvan eredetiben, szép csomag, térkép, stb stb ;)
kieget is megvenném, csak már nem érdekel igazán, talán majd valamikor.
(igaz amikor a KotN kijött, azt netől szedtem, mert azon kívül az összes többi kieget már korábban leszedtem hozzá, ugye a hírhedt 500 ft-os addonok, amik nagy felháborodást keltettek), de majd a nagy kieget original fogom megvenni.

(#5) deMarco


deMarco
tag

Erre csak annyit mondanék, hogy az X3-mat akkor vettem meg, amikor kiszedték belőle a másolásvédelmet, meg kijavították a hibáit. Addig crack-elve ment. Majd talán ha már oblivionban sem lesznek hibák, akkor megveszem, de addig nem. Amúgy 1.2-es patch-el van valakinek negatív tapasztalata, vagy csak nekem fagy ki folyton? :(

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#6) Wolverine válasza Vistaboy (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

Pff. Ha tényleg fan vagy - megveszed. (most épp 7k-ért láttam a két kieggel együtt extra kiadásként). Pont azért, mert van doboz, lemez, és extrák.
Ha meg annyira nem vagy fan, akkor másolásvédelem ide vagy oda, úgyis torrentezni fogsz (noha ezt emlegetni már az Alapelvek sem nagyon engedik...) - már csak így működik a kispénzű gamer.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7) deMarco válasza Wolverine (#6) üzenetére


deMarco
tag

Az a vicc, hogy nagyon szeretem, de elvi okokból csak akkor veszek meg egy játékot, ha tényleg jó is. Programozó vagyok, úgyhogy nekem a bugos program csak félkész program. (bár 7k ért lehet mégis megérné :) )

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#8) Vistaboy válasza Wolverine (#6) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ami tényleg tetszik, azt meg is veszem. Igaz, néha megvárom, amíg Budget kategóriás lesz, mert nincsen mindig 12K-m egy játékra.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#9) Vistaboy válasza deMarco (#7) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ugyanígy vagyok én is vele. Van egy pár progi, amit mindenképpen megveszek eredetiben, mert annyira érdekel és tetszik a bemutatók alapján. És persze van olyan is amit előbb kipróbálok, és utána veszem meg, amikor már olcsóbb.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#10) Vistaboy válasza Wolverine (#6) üzenetére


Vistaboy
veterán

Jaja. Pont ezért vettem meg a WoW-ot is. Összvissz 8K volt az alapjáték és a kieg. Mint egy GC. Bár most már a GC vásárlás sem mindig fér bele a keretbe. :O

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.