Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) Dre_Powell


Dre_Powell
tag

Kész szerencse, hogy élsz még.... :)
Velem is voltak már hasonló helyzetek. Utálom azokat az embereket akik így vezetnek, és ha tehetem meg is mnodom nekik nem éppen tetszetős hangnemben. :) Pedig én sem vagyok egy lassú vezető, dinamikusan közlekedek, sebességhatároakt általában kb. 20%al túllépem :D , de mások életét soha nem veszélyeztetem.
Egyszer egy barátom ölt meg majdnem minket, 5-en ültünk golfba, belement egy felelőtlen előzésbe, szemből iveco "mikro"busz szinte állóra kellett lefékeznie, ez a majom meg kb. 160-al rántotta be a golfot a saját sávunkba. Azóta sem ültem mellette. Meg bevallom kicsit félek is, ha kis autóba kell ülnöm. Pedig nem tartozom a félős emberkék közé :)
Múlt7-en 3-as úton miskolc-szikszó között velem szemben látom, hogy távolban kamionsort előz egy suzu stift. Viszonylag nagy forgalom mindkét irányba, stbstb. Kb 110-el mentem, amikor láttam a jóembert, hogy végigszeretné előzni az összes kamiont, akkor is ha csattan, nem számít....mondonaom sem kell, hogy ezt kb 100-as tempóban tette. Tehát épp, hogy gyorsabban ment a kamionoktól....Mire a közelébe értem már réges régen levettem a gázról a lábam, hírtelen megérkezett mögém a többi autós is, és ez a szerencsétlen még ekkor sem fejezte be az előzést, már villogok meg mnident csinálok neki, lelassultam kb. 50-re. ( Még jó hogy nem szalad belém vki hátúlról....) ÉS micsinál az utlsó pillanatban???? KÉT KÉZZEL(!!!!!!) mindenféle dolgokat mutogat nekem, és még ilyesztés képpen rám húzza a kormányt. :W Komolyan mondom, hihetelen emberek vannak! Anyum ott ült mellettem, szegény jól megijedt.

Érdekes látvány lett vonla az a6 elején...mint egy szétkenődött bogár, vagy hasonló? :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.