Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) #16820480 válasza Synthwave (#35) üzenetére


#16820480
törölt tag

Jaja, miután beléptem Roll20-re, DnD Beyondra meg a chatba, örömteli újraindítgatni a gépet, hátha megjavul :D és még az MS-t szidják, hogy túl sok reboot kell.

Oké, egy csoportban még egye fene legyen karakterlimit, de akár azt is csinálhatnák, mint több más üzenetküldő, hogy bedobod a wall of textet, és az első 3-4 sort mutatja, meg egy "show more" gombot. Még a gagyi Teams is tudja ezt ;) De privátban meg még erre sem lenne szükség, azért ha már valakivel beszélgetek, általában feltételezhető, hogy nem spammelni akarom, ha pedig mégis, akkor letilt aztán cső.
Ja eredetileg arról szólt, hogy gamer chat-csatorna legyen, aztán pár éve már talán volt egy imázsváltás, és elkezdték próbálni szélesebb köröknek reklámozni. Ez teljesen oké, de akkor érdemes szolgáltatásokban is igazítani a többiekhez. Egy Messenger, Whatsapp Telegram meg hasonlók is hány felhasználóval működik? Lényegeseb többel, mégis lehet küldeni hosszabb szöveget, nagyobb képet simán. Sőt, még egyéb fájlformátumokat is, nem akadnak fenn rajta.

Csak referenciaként, minden más üzenetküldőben, amit használok, úgy néz ki a képek küldése, hogy kiválasztom és bedobom a chatbe. Itt úgy nézne ki, hogy tartsak egy külön batch convertert erre a telefonon, amivel először kiválasztom a képeket, leméretezem, elmentem, majd bedobom chatbe, aztán visszamegyek és törlöm a kis képeket, mert pontosan addig volt rájuk szükségem csak, amíg megoszottam őket :U Felhasználóbarát :N
Használom is a többi üzenetküldőt, természetesen. Discordon egy barátom van fent összesen, akivel rendszeresen beszélek, meg kb 1-2 hetente játékra használjuk, de amúgy annyi.

Te kérdezted, hogy mi baj van a Discorddal, leírtam. De mindent is meg lehet magyarázni persze, attól ez még ilyen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.