Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zuzu000


zuzu000
őstag

Juhúúúú

(#2) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Azért a kedvezményekkel nem igazán erőltettek meg magukat...

(#3) BiP


BiP
nagyúr

"mellőzni a Store-t, a ami nappal visszatért" -> , ami a mai nappal.

(#2) Black Dragon: nem vagy PS-es, de én is keveslem.

(#4) zuzu000: ahány hetet kimaradt a szolgáltatás (tényleg, ezalatt kellett fizetni?), azok után szinte alap a +1hó előfizu.
De én mellécsaptam volna +10$/€ kupont vagy úgy, hogy 1 szabadon választott ingyen játék max. x euróig.

[ Szerkesztve ]

(#4) zuzu000 válasza Black Dragon (#2) üzenetére


zuzu000
őstag

Végülis csak 2 ingyen(!) játék,és egy hónap Plus előfizetés.
A kisujjukat nyújtják de te az egész kezüket akarod ?
Örülj,hogy kapsz valamit,mivel nem tehet róla a sony annyira.

(#5) anulu


anulu
félisten

azt azért meg fogom próbálni, h mivel több accom van, hogy ha lehúzok a kevésbé használttal játékot, akkor az menni fog-e azzal, amit nap-mint-nap használok :)

amúgy meg: \o/ ollé! :D végre be tudom aktiválni a netes passokat, és tudok NFS HP meg NHL 11-ezni :D

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) Black Dragon válasza zuzu000 (#4) üzenetére


Black Dragon
addikt

Már hogy ne tehetne?:)

Egy rés volt a rendszerben, amit ki is használtak. Ez csak a Sony hibája, hogy ez ellen nem tett semmit azelőtt, mert azt hitték, hogy eddig jó volt, ezután is jó lesz. Gondolom neked akkor nem lopták el az adataidat, mert akkor nem írtál volna ilyet.

(#7) zuzu000 válasza Black Dragon (#6) üzenetére


zuzu000
őstag

Ha egy bankba betörnek és ellopják a pénzed amit be akartál éppen tenni,és a 2 biztonsági őrt megölték,akkor a bank nem fog adni semmit :)

(#8) zsigus válasza Black Dragon (#6) üzenetére


zsigus
őstag

Persze, nem is az a hibás aki betört, hanem az akihez betörtek.

Érdekes hozzáállás, biztos csak arra járt éppen egy hacker, és ki volt írva, hogy ha már itt vagy akkor így kell betörni hozzánk: ......

Nem védem őket, mert tényleg hibáztak.
De egy betörésért elsősorban azt kellene okolni aki elkövette.

Nem akarok flamelni, ez az én véleményem.

(#9) tDr1v3r válasza Black Dragon (#2) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Inkább örülni kéne annak, hogy az ingyenesek is kaptak valami kárpótlást...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#10) aya


aya
addikt

De jó, lesz két ingyen játékom.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#11) Sundesz válasza BiP (#3) üzenetére


Sundesz
őstag

A Welcome Back program keretein belül lehet majd választani 2 ingyen játékot (LittleBig Planet, inFamous, Ratchet & Clank, Dead Nation, Wipeout HD/Fury) és jár 30 napos PSN+ minden ingyenes tagnak, az aktív előfizetőknek meg +60 nap. DE a WB program még nem él, csak a Store megy egyelőre.

Hörcsög Powa'

(#12) Black Dragon válasza zuzu000 (#7) üzenetére


Black Dragon
addikt

Mindegy, nem akarok belemenni annyira a témába, mert megint hosszas beszélgetés lenne.:)

[ Szerkesztve ]

(#13) BiP válasza Sundesz (#11) üzenetére


BiP
nagyúr

Akkor nem szóltam.

(#14) dunc válasza zuzu000 (#4) üzenetére


dunc
nagyúr

Akkor én tehetek róla ? Nem a Sonynak kéne a biztonságról gondoskodni ?

(#15) FefeeX válasza zuzu000 (#7) üzenetére


FefeeX
veterán

Csakhogy itt a bankban volt a pénzed, és nem épp betenni akartad. És ilyenkor a banknak ki kell fizetnie amit elloptak, nem terhelheti át rád.

(#16) wikings2 válasza FefeeX (#15) üzenetére


wikings2
őstag

+1
Ahogy olvasom a híreket, és látom a ps3 as ismerőseimet, ez a WB program se fogja visszahozni azokat a játékosokat akik elpártoltak a Sonytól emiatt. WB program... mi a garancia rá ,hogy az ilyen "kis" réseket nem fogják kihasználni az übermensch hackerek újra?
Xbox nak hozott ez picit a konyhára úgy érzem.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#17) zsigus válasza wikings2 (#16) üzenetére


zsigus
őstag

A PS3 eladások még a legfrissebb adatok szerint is növekednek, és nem nagyon hiszem, hogy emiatt olyan sokan elhagynák őket. Persze minden PS3 tulaj "veri a nyálát" emiatt, de az eddigiek nem azt mutatják, hogy olyan sokan elpártolnának tőlük.

Az, hogy ki mit mond és mit csinál, két különböző dolog. :)

(#18) Sundesz válasza zsigus (#17) üzenetére


Sundesz
őstag

Én úgy vettem észre, hogy inkább a nem-PS3 tulajok "verik a nyálukat" emiatt. :)

Hörcsög Powa'

(#19) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Éljen! :DDD

PS4

(#20) james001


james001
veterán

Remélem a "Welcome Back" program is hamarosan beindul.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#21) anulu válasza zsigus (#17) üzenetére


anulu
félisten

nálam annyi változott, h lett a PS3 mellé egy BOX (250GB) Kinecttel. köszönik, teljesen jól elférnek egymás mellett

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22) idkfaiddqd


idkfaiddqd
tag

nekem meg úgyanúgy szar mint volt :( :O

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#23) zsigus válasza anulu (#21) üzenetére


zsigus
őstag

Én a Nintendo felé kacsintgatok mostanában, de természetesen szigorúan a PS3 mellé. Remélem nálam sem fognak összeveszni főleg, hogy mindkettő japó. :)

[ Szerkesztve ]

(#24) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Egyetértek Black Dragonnal, lófasz ez a kedvezmény, a választható játékok meg vicckategória... És igen, rohadtul ők tehetnek róla, de persze ti hunnyatok szemet afelett, hogy több millió user adata el van lopva, gratula...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#25) v!ct0y válasza GeryFlash (#24) üzenetére


v!ct0y
veterán

Akkor te nem fogod letölteni egyiket se ugye ?

(#26) Gebriel


Gebriel
veterán

1 hónap? Nekem egy évnek tűnt. :DDD

(#27) Vladi válasza Gebriel (#26) üzenetére


Vladi
nagyúr

Játszottam egyszer csajommal legot, meg flowerezett.

Jah meg én egyszer alien breedet. Egyedül akkor hiányzott az elmúlt 1 hónapban. :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#28) zuzu000 válasza GeryFlash (#24) üzenetére


zuzu000
őstag

Szerintem te ,meg akik egyetértenek veled,az a szánalomkategória ... :U

[ Szerkesztve ]

(#29) Gebriel válasza GeryFlash (#24) üzenetére


Gebriel
veterán

Köszönjük Emese. ;]

(#30) PHM


PHM
addikt

...közzétették az aktuális tartalom frissítést is, aminek egy igen kimerítő nagyságú felsorolást jelent...
Azt hiszem, így helyesebb lenne a mondat.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#31) GeryFlash válasza zuzu000 (#28) üzenetére


GeryFlash
veterán

azaz személyeskedés (Y) ha érvek nincsenek.... sztem ez NEM számít szánalom kategóriának :C :C :C :U

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#32) zuzu000 válasza GeryFlash (#31) üzenetére


zuzu000
őstag

Ha te este bezarod a lakast(sony vedelme),es egy betoro(hacker) kinyitja egy feltoro eszkozzel az ajtot,es ellopja a szomszed(felhasznalok) penzet,aki nalad hagyta,akkor a szomszed teged fog hibaztatni?ok,elfogadod,hogy hibaztal,a te hibad,hogy a betoro betort,ezert adsz neki 5000ft-ot(jatekok+psn+),akkor a szomszed nem fog karogni(te,es a tobbi elegedetlenkedok),hogy miért csak ennyi.
amugy mi ez a zarojelben levo y?sok helyen lattam,de soha nem ertettem...

(#33) Psychonaut válasza zuzu000 (#32) üzenetére


Psychonaut
addikt

(Y)=

[ Szerkesztve ]

(#34) Slade92 válasza Black Dragon (#2) üzenetére


Slade92
aktív tag

Hmmm???
-Két teljes PS3 játék!(5-ból választható) INGYEN
-Két teljes PSP játék!(4-ból választható) INGYEN
-30 napos PlayStationPlus előfizetés és ezáltal:
-1 db ingyenesen letölthető PS1-es játék
-4 db ingyenesen letölthető mini játék
-2 db ingyenesen letölthető PSN játék
-vagy 8 dinamikus PS3 téma INGYEN
-50 % kedvezményke mindenre a PS+ miatt!!
Azt hitted hogy majd az egész store-t ingyen fogod tölteni???? :DD

(#35) Slade92 válasza Slade92 (#34) üzenetére


Slade92
aktív tag

Jah és még a pár játékhoz ingyenesen le lehet tölteni DLC-ket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.