Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kleinguru


kleinguru
addikt

De jó is lenne, ha valóban visszatérne. Sok szempontból sokkal kényelmesebb volt, mint most a faceid.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#2) Wajk válasza kleinguru (#1) üzenetére


Wajk
addikt

megvan mind2 technikának a maga előnye/hátránya, de +1 TouchID-nak ;)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az a bajom az ultrahangos ujjlenyomatolvasókkal,h nem kedveli az üvegfóliákat mi több válogat köztük. A lenézet optikainak nincsenek ilyen rigolyái. :)

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#4) Narancskoma


Narancskoma
tag

Én az S10-be épített ultrahangos megoldással teljesen meg vagyok elégedve, még kicsit gyerekcipőben jár, de már most látszik rajta, hogy jobb lesz.

(#5) SP!T válasza Narancskoma (#4) üzenetére


SP!T
addikt

Nekem konkrétan tökéletesen működik üvegfóliával is az S10-ben.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#6) pusszycat válasza SP!T (#5) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Tech2 Laci szerint csak a whitestone domeglass üveggel működik. Azért ha mással is, az csak jó hír.

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#7) Bossyy


Bossyy
tag

Még mindig nem értem, mi a jó fene értelme van betenni a szenzort a kijelző mögé? A hagyományos, különálló szenzor könnyen megszokható, sötétben, zsebben is jól kitapintható, megbízható. Max kellene előre egy, hátra is egy és akkor nincs miről beszélni.
Ennek az új haladó hagyománynak szerintem kb. annyi értelme van, mint a Jack elhagyásának.
(de írhattam volna mellette az infra, a memóriakártya, a normál méretű SIM, cserélhető akkumlátor, FM rádió száműzését)

[ Szerkesztve ]

(#8) hhenry válasza SP!T (#5) üzenetére


hhenry
őstag

Nálunk is tökéletesen működik

(#9) SP!T válasza pusszycat (#6) üzenetére


SP!T
addikt

Aliexpress-es UV ragasztós fóliával is megy szerencsére, ami kb 3 USD.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#10) joey04


joey04
titán

Remélem jobb lesz, mint a jelenleg piacon lévő erősen bétás megoldások...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) borand


borand
aktív tag

Amúgy az optikai scannert kb. úgy át lehet játszani (persze jó minőségű fotóval), mint egy 2D arc azonosítást? Gondolom mind az apple, mind a samsung inkább ezért van az UH-s megoldásnál.

Ismerősöm még mindig a home gombe touc ID kettősért sír, szóval sanszos, hogy ennek sokan örülnének.

(#12) pusszycat válasza borand (#11) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az a home gomb elfoglalta a fél telefont,vissza ne sírja... :))

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#13) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Már csak a hókotró méretű noccsot kell csökkenteni és jó is lesz 2. telefonnak.
Végre eszükbe jutott, hogy kell az ujjlenyomat olvasó is.

[ Szerkesztve ]

(#14) forgonati válasza pusszycat (#6) üzenetére


forgonati
őstag

Tech2 Laci néha hogy úgy mondjam felületes és alultájékozott. Nehéz komolyan vennem azt a csatornát. Főleg mióta egyedül van.

Keelah Se'lai!

(#15) pusszycat válasza forgonati (#14) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Gondoltam ha már ő a mobilaréna videósa,csak hihetünk a meglátásaiban. De az a biztos ha rendelkezel a cikkben szereplő eszközzel. Pl. nincs S10-em nem tudhatom milyen fóliával barátkozik.

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#16) Mr.Silkó válasza forgonati (#14) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ez így kicsit erős szerintem, én pont úgy látom, hogy jót tett a Tech2-nek Legendd távozása, Lacinak sokkal inkább fekszik a YouTube felülete, ráadásul szerintem nagy többségében teljesen korrekt szakmai felkészültséggel bír.

On: Én örülnék egy használható megoldásnak az Apple részéről. Nem volt alkalmam kipróbálni egyik kijelzőbe épített ujjlenyomat-olvasóval rendelkező androidos eszközt sem, de nem mindig a legjobbat hallani az eddig megjelent optikai és UH-s szenzorok hatékonyságáról. Mindenesetre egyelőre nekem tökéletesen megfelel a sötétben/zsebben is könnyen kitapintható szenzor a iPhone 8 Plusomon.

(#17) Divinity válasza pusszycat (#15) üzenetére


Divinity
őstag

MKBHD szerint se jó az összes fólia.

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#18) Nandish válasza Divinity (#17) üzenetére

De jó lesz, és majd az üvegfólia miatt alig olvas :s

12 éve vagyok Ph-n! 13 éve szerelek Apple készülékeket...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.