Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Még mondja valaki ezek után, hogy nem éri meg Linuxra (is) játékot fejleszteni. Ha egy ilyen csapat képes volt meggondolni magát üzleti érdekek miatt... ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2) Bici


Bici
félisten

"Nagyon valószínű tehát, hogy a Linux iránti ellenszenv a cégen belül nem változott meg csupán három hónap alatt, de az üzleti érdekek ezt egyszerűen felülírták."

Vagy a vezető fejlesztő út megtalálta a gyógyszerét.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#3) lev258


lev258
veterán

A múltkori cikket itt az oldalon már csak némi késéssel olvastam, ezért nem akartam újra előhúzni egy hozzászólással akkor. Csak megemlíteném, hogy akik követték az akkori eseményeket, kicsit árnyaltabb képet kaptak. Az egész abból indult ki, hogy az Nvidia-s gépére (ez lényeges) nem sikerült felraknia valamelyik disztribúciót. Gyakorlottabb Linux felhasználók már tudják, ilyenkor mi a dolog menete, ő úgy tűnt, még csak nem is próbált segítséget igénybe venni (vagy rossz helyen kereste). A próbálkozásai vége lett a kirohanása. A dolognak volt még annyi utóélete, hogy a saját bejegyzései alapján felmerült a hardverhiba lehetősége is. Akárhogy is, eléggé túlreagálta a helyzetet, pedig ismereteim szerint a szoftver felhasználói között bizony nem elhanyagolható a Linux tábor se.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#4) CPT.Pirk válasza lev258 (#3) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nekem erről az angry german kid jutott az eszembe... [link] ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5) qisqaqas


qisqaqas
senior tag

:C

Szerintem Gaben bácsitól tudnak valamit amit a publikum még nem.

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#6) leviske válasza qisqaqas (#5) üzenetére


leviske
veterán

Szerintem ez a banda akkor értesül a dolgokról, amikor a publikum. Másképp nem járatják le magukat egy ilyen bejelentéssorozattal.

Mindenesetre nagyon sok játékot érint ez a lépés, örülhet a linux közösség.

(#7) cskamacska válasza lev258 (#3) üzenetére


cskamacska
addikt

Ismereteim szerint a C4 játékmotor felhasználói között egy Linuxos játék sem akad. Mondok jobbat, C4 játékmotor felhasználói között egy játék sem akad ami az abszolút szemét kategóriát átlépné. ;] World of Subways is amikor kiemelkedett a zs kategóriából, egyből a Havok Vision motorját kezdte el használni a 2011-ben megjelent 3. résztől.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#8) Psych0


Psych0
őstag

Biztos nagy hordereje van t. Lengyel Erik szavanak. Az internet tele van ilyen arcokkal, akik kopkodik a Linuxot. En pl soha se hallottam az urge nevet, a cege nevet se, sot a motor jatekairol se.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#9) Bici válasza Psych0 (#8) üzenetére


Bici
félisten

Itt nézz szét. :U

Egyszerűbb grafikájú játékok használják ezt a motort.

(#7) cskamacska: Nem ismerem ezeket a játékokat, de ha mind szemét kategóriás is, az tuti nem amotortól van. Ugyebár nem a jó grafikától lesz jó egy játék.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#10) dabadab válasza Bici (#9) üzenetére


dabadab
titán

Az azért látszik, hogy itt egy erősen futott még kategóriás engine-ről van szó, nem egy UE vagy Source.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#11) Bici válasza dabadab (#10) üzenetére


Bici
félisten

Persze, ezt én is így látom, de ettől még lehet maga a játék jó.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#12) PetX válasza dabadab (#10) üzenetére


PetX
aktív tag

Ugyan ezt akartam írni, hogy azért ha megnézem a fejlesztő honlapját, valahogy nem vagyok elájulva a képektől, amikre elvileg nagyon büszke a cég. Szerintem szimplán jobban jártak volna ha csendben maradnak, akkor lehet nem emlékszik egy év múlva senki az előző kirohanásra.

[ Szerkesztve ]

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.