Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) --ka


--ka
senior tag

Pedig semmi szükség az nvtray-re, én legalábbis mindig kikapcsolatam.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#2) Qkackca válasza --ka (#1) üzenetére


Qkackca
őstag

Most mondanám, hogy de van. Viszont igazából azt hiszem a legelső driver telepítése után (sok évvel ezelőtt) onnan egyszerűbb volt pár alap beállítást elérni, azóta nem nagyon jártam arra felé :))

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#3) core i7


core i7
addikt

Azért durva ,hogy már lassan fél gigabájt lesz 1 driver nem irigylem akiknek gyenge a netjük

(#4) snecy20 válasza core i7 (#3) üzenetére


snecy20
veterán

Gyenge net mit jelent manapság, 5-10 MB/s? Azzal is lent van emberi idő alatt.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#5) r92king


r92king
tag

Én még nem rakom fel most, várom a hotfixet 1-2 nap és itt van :DDD

À tout le monde, à tous mes amis, je vous aime, je dois partir

(#6) FLATRONW válasza snecy20 (#4) üzenetére


FLATRONW
őstag

Ez így van, 8 Mbps net mellett is csak 7 perc. Ettől gyengébb net mellett sem nagy idő.
Amúgy a kis netesek is fullba nyomják a kalózkodást, tehát nem kell őket sajnálni. :)

(#7) hokuszla válasza core i7 (#3) üzenetére


hokuszla
aktív tag

Version: 388.43 WHQL
Release Date: 2017.11.30
Operating System: Windows 7 64-bit, Windows 8.1 64-bit, Windows 8 64-bit
Language: English (US)
File Size: 398.56 MB

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#8) TTomax válasza --ka (#1) üzenetére


TTomax
nagyúr

Szerintem se,de sokak szerint viszont igen.Lázadoztak érte a forumokon ezért visszakerült.Ebböl viszont nekem az következik,hogy azért az nV odafigyel a user feedbackre.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#9) jamez


jamez
senior tag

a 3D vision támogatás? Nekem van és ha nem lennének lelkes peccselők cseszhetnénk az egészet.

[link]

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#10) Cs1csó válasza jamez (#9) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nagy lelkesen feltettem de nem jó, használom az experience optimalizálóját és nem működik, a nvtray jó, hogy visszajött de csak a vezérlőpult érhető el jó lenne ha a experience is elérhető lenne.

(#11) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Nekem kell az nvtray, örülök, hogy visszatették.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#12) b. válasza Trailblazer (#11) üzenetére


b.
félisten

Egyetértek.
Egyébként hibátlan nálam mindkét gépen. MSI GTX 1060, és GTX 1070 gaming.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#13) gabor222


gabor222
tag

Mennyivel volt bonyolultabb, nyomni egy jobb gombot az asztalon és rámenni az nv vezérlőpultra? Menőbb ha ott van az óra mellett?

(#14) #41133696 válasza core i7 (#3) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja 20 évvel ezelőtt 640 MB-os és 1,3 GB-os merevlemezek voltak :D
Az első vinyóm :D

Fujitsu M1636TAU 1,3 GB volt :D Most a driver fel is menne a felére :XD

[ Szerkesztve ]

(#15) nono791


nono791
csendes tag

Sziasztok. Kicsit off, de nem tudjátok mitől van az, hogy ha telepíteni szeretném az új drivert, letörli a régit, de nem tudja telepíteni az újat. Azt írja, hogy sikertelen telepítés. Már az előző kettőnél is ez volt és csak komoly ügyeskedés után tudtam visszaállítani. Bármi javaslat?

(#16) Cs1csó válasza nono791 (#15) üzenetére


Cs1csó
félisten

Esetleg nem rendszergazdaként indult/indítottad a telepítést. Ajánlom, hogy töltsd le a DDU-t (Display Driver Uninstaller) indítsd a gépet csökkentett módban futtasd le és miután eltávolította a driver-t és újraindult a PC dohatod fel az új driver-t.

(#17) TTomax válasza nono791 (#15) üzenetére


TTomax
nagyúr

Mert nincs lefrissitve az operációs rendszered.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#18) b. válasza nono791 (#15) üzenetére


b.
félisten

ne vedd sértésnek, de ha nem friss az oprendszer vagy ha esetleg virágbolti verzió, akkor szokta ezt csinálni.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#19) nono791


nono791
csendes tag

Nem veszem sértésnek, mert tényleg az :D . De eddig is az volt, és nem volt ilyen probléma. De akkor valószínűleg az operációs rendszer lesz a ludas.
Köszönöm a segítséget.

(#20) b. válasza nono791 (#19) üzenetére


b.
félisten

:R :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#21) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Én személy szerint lesz@rom a nvtray-t,inkább az lenne a lényeg, hogy a win update(1709) óta előjött "Green flickering"-et javították e már?
..... :DDD ..... :R ......

(#22) AusWolf


AusWolf
őstag

Jó, hogy visszahozták az nvtray-t, de semmilyen beállítást nem lehet belőle elérni, csak egy linket ad a vezérlőpulthoz és az Experience-hez. Ezzel így adtak egy pofont a ****nak.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#23) Cs1csó válasza AusWolf (#22) üzenetére


Cs1csó
félisten

CSAK az vezélrőpultot lehet vele elérni az Experience-t csak az asztali ikonból. Próbáld már ki, hogy tényleg meg tudod közvetlenül nyitni az experiencet a nvtrayből, ha igen akkor hogyan? Előre is köszi, (most nem tudom tesztelni mert visszaraktam a korábbit a játék optimalizáló hiánya miatt)

(#24) AusWolf válasza Cs1csó (#23) üzenetére


AusWolf
őstag

Meg tudom nyitni. Jobb katt az ikonon ezt hozza elő:

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#25) Cs1csó válasza AusWolf (#24) üzenetére


Cs1csó
félisten

Köszi, ahogy látom win 10, nekem is ez van na majd megnézem. Még egy kérdés, a játékoptimalizálás nálad lehetséges experience-ből?

Valami ilyesmit látsz (ha engeded neki a játékot tartalmazó mappát betallózni és ismeri a játékot akkor mutatja)

[ Szerkesztve ]

(#26) AusWolf válasza Cs1csó (#25) üzenetére


AusWolf
őstag

Nincs mit.
Az optimalizálás lehetséges lenne, ha nem tiltottam volna le. A képernyő nálam is megvan, de a játékok beállítását magam szeretem elvégezni. Az Experience csak a driverfrissítések miatt van fent.

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#27) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Érdekes, de az nvtray folyamatot mégsem hozták vissza - más módon jeleníti meg az ikont a system tray-ben. De tény, hogy újra van.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#28) --ka válasza Trailblazer (#27) üzenetére


--ka
senior tag

Érdekes. Innováció! :C

Remélem, nem csak elrejtették, mert annyit zabál, hogy rossz volt nézni!

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#29) Qkackca válasza core i7 (#3) üzenetére


Qkackca
őstag

Az még hagyján, nézd meg kitömörítve mennyit foglal :(

Szerk: főleg úgy hogy nekem csak a display driver meg a physx kellene talán...

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#30) Trailblazer válasza --ka (#28) üzenetére


Trailblazer
addikt

Szerintem beépítették a feature-t valamelyik másik, mindenképpen elinduló nv folyamatba.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#31) Neovenator válasza AusWolf (#24) üzenetére


Neovenator
senior tag

Különös, nekem hiányzik a menüpont, pedig kábé pont ezért használtam a tray-t eddig...a control panel-t bárhonnan máshonnan meg tudtam nyitni...mi lehet az oka?

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#32) Cs1csó válasza Neovenator (#31) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szia az experience menüpont hiányzik mint nálam? (tálcaikon ugye ott van kilépés és NV control panel de nincs experience.)

Na lőttem róla képet:

Nem omlik össze a világ csak bosszantó.

[ Szerkesztve ]

(#33) GreatL


GreatL
őstag

Dettó nincsen benne.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#34) Departed válasza Cs1csó (#32) üzenetére


Departed
őstag

Nekem sincs Experience, mert telepítéskor mindig kiválasztom hogy ne tegye föl azt a felesleges cuccot.

(#35) Cs1csó válasza Departed (#34) üzenetére


Cs1csó
félisten

Azzal sincs semmi gond, a vezérlőpultban az optimalizációt is ugyanúgy be lehet állítani manuálisan, itt a probléma, hogy én telepítettem még sincs ott, de másnál is előjött úgyhogy ez is csak valami bug. Az a vicc, hogy ráguglizni is nehéz mivel a tálcaikont nemrég tüntette ez az nvidia most meg visszahozta, úgyhogy nem is tudom, hogy keressek rá erre a jelenségre, nem omlik össze a világ csak kiváncsi lennék mi a gond.

(#36) GreatL válasza Cs1csó (#35) üzenetére


GreatL
őstag

Lehet hogy feature és nem bug, próbálják leszoktatni az embereket a trayről.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#37) _Scythe_


_Scythe_
aktív tag

Ó az nvtray. Tényleg ez a legerőforrás igényesebb folyamat ever... Nekem pl pont hianyzik es jó lenne, ha értesítene a driver update-ekről, mint régen. Gondolom a Geforce Experience "kioptimalizálása" nem jutott eszükbe. Vagy a 3d vision. Vagy a többi szar.

(#38) Departed válasza _Scythe_ (#37) üzenetére


Departed
őstag

Úgyis jársz prohardver-re, itt mindig jön hír ha jön új driver. ;)

(#39) Trailblazer válasza _Scythe_ (#37) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nincs már nvtray, ahogy pár hozzászólással előbb írtam. Összevonták valamelyik másik NV taskkal.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#40) _Scythe_ válasza Departed (#38) üzenetére


_Scythe_
aktív tag

Hehe, ez igaz :)

(#41) AusWolf válasza _Scythe_ (#37) üzenetére


AusWolf
őstag

Engem a GF Experience nvtray nélkül is értesített mindig.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#42) _Scythe_ válasza AusWolf (#41) üzenetére


_Scythe_
aktív tag

Félreértesz, én nem telepítem az experiencet, épp ezért nincsenek értesítések az update-ekről. Ez az egy extra feature a driveren kívül, amirt szeretek, ha van. Na meg a vezérlőpult, persze.

(#43) AusWolf válasza _Scythe_ (#42) üzenetére


AusWolf
őstag

Ja már értem, miről van szó! :) Az nvtray-es értesítést szerintem nem hozták vissza az új driverrel. Csak egy linket kapsz a vezérlőpulthoz és az Experience-hez (ha fent van a gépen).

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#44) temerole válasza snecy20 (#4) üzenetére


temerole
csendes tag

Nekem itthon 15 megabites net van amiből 13-mat tud csak... (Frányavitel if you know what i mean)

"Az élet egy játék, eléggé zord, de a grafikája nagyon ott van :D"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.