Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hajbel


hajbel
addikt

A kábelmenedzsment csatorna adja. Custom 24 pines kábelből 1 db se fér el benne :D Vajon itt mere gondolhatot a szerző? :U

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#2) Cifu válasza hajbel (#1) üzenetére


Cifu
nagyúr

Már bocsánat, de aki custom 24 pines kábelt akar, akkor elkerüli ezt a házat. Ennyi.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3) hajbel válasza Cifu (#2) üzenetére


hajbel
addikt

Szerintem aki ilyen kétoldalas edzett üveggel felszerelt házat vesz, az 90%-ban custom 24 pines kábelt is vesz.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#4) Cifu válasza hajbel (#3) üzenetére


Cifu
nagyúr

Elismerem, lehet ott a probléma, hogy nem én vagyok a célcsoport - nem szeretem az edzett üveg vagy plexi oldallapokat, de custom 24 pines kábelért se adnék ki pénzt... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#5) berVi


berVi
senior tag

Jacob-on 45k-ert kaphato, nem is olyan brutalis az ara a 450-hez kepest (30-35k).

(#6) Pug


Pug
veterán

Ez nagyon csecse, ha nem lenne patika allapotbab az 550D-m, akkor ramennek :DDD

(#7) tzolosch


tzolosch
csendes tag

Nagyon tetszik. Kár hogy ugyanúgy meg van fojtva az előlap szellőzése mint a Phanteks Evolv házainak... Amúgy kéne :D

(#8) Just486


Just486
senior tag

USB C! végre... Viszont az biztos hogy én a merevlemezeimet nem kínoznám így, az élükön lógatva...

That unconquered country we call the future.

(#9) #72042496 válasza Just486 (#8) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem kínzás az, jó ideje mit sem számít. Csak működés közben ne forgassa meg az ember. :)

[ Szerkesztve ]

(#10) TaaT válasza tzolosch (#7) üzenetére


TaaT
veterán

Elméletileg nincs lefojtva. [link] Bár az tény hogy a 450D eleje szellősebb.

Give them hell Ukraine!

(#11) Just486 válasza #72042496 (#9) üzenetére


Just486
senior tag

Hát, ez már egy olyan dolog lesz, amit bár elhiszek, sose győzöm meg magam hogy így használjam. :DDD

That unconquered country we call the future.

(#12) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Én mindig csak azt a kevés helyet utálom ami a gépház oldalánál van amikor felrkakja az ember a helyére. Összenyomorgatja a kábeleket.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13) scope2007


scope2007
addikt

Talán talán
Kis konfighoz esetleg megnézném :)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#14) Just486 válasza Ł-IceRocK-Ł (#12) üzenetére


Just486
senior tag

Ja, meg az is vicces amikor térddel-kézzel-lábbal kell felnyomorgatni a gépház oldalát, hogy az összes fül a helyére menjen, de még úgy is kimarad egy és lehet elölről kezdeni :D

That unconquered country we call the future.

(#15) Ł-IceRocK-Ł válasza Just486 (#14) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Jah, és gondold el ezt a "csendesített" házban, ahol plusz zajszigetelő réteg van rajta...
Rémálom.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#16) hemaka


hemaka
nagyúr

Jol nez ki.

(#17) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Szerintem meg ronda. Kanyarban sincs egy Fractallal.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#18) Pug válasza Jim Tonic (#17) üzenetére


Pug
veterán

Izlesek es pofonok... ;)

(#19) Skynet258 válasza Just486 (#14) üzenetére


Skynet258
veterán

Azért a minőségi házaknál ilyennel már marha rég nem találkoztam. Persze volt nekem is pár ezres házam, ahol pont ez volt amit írtál, de mióta 30-40k közötti házakat használok azóta ezt hírből sem ismerem, mondjuk ezt el is várom. Egy jó háznál úgy siklik minden a helyére ahogy kell. De nem megyek messzire, egy Meshify C-t használok most, amit nemrég huszonpár ezerért láttam - na ez is gyönyörűen fel van építve, rengeteg hely a kábeleknek, ésatöbbi. De az emlékek visszajöttek, amikor hiányzott volna egy harmadik kéz, hogy felszenvedjem azt a k*rva oldalát az egyébként összevissza nyeklő nyakló olcsó gépháznak. :D

https://geekpulse.hu

(#20) Zsmester89 válasza tzolosch (#7) üzenetére


Zsmester89
őstag

Azért tegyük hozzá, hogy ebbe 12cm ventik mennek, míg a phanteksbe 14cm. Nyáron nagy melegben sem izzad benne az i7+980 :)
Másik, hogy hogy azok a házak dög nehezek :D hiába szinte üveg+alu az egész, a szerelhetőségük is kényelmesebb. - Tegyük hozzá, hogy árban is annyival magasabban vannak, így viszonylag jó ár-értéket képvisel ez a corsair.

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#21) Fred23


Fred23
nagyúr

Elmegy, de a sokkal olcsóbb SPEC-ALPHA jobban tetszik! :)

(#22) Just486 válasza Skynet258 (#19) üzenetére


Just486
senior tag

Nincs egy drága házam (Carbide 200R - márkásabb házak közül az egyik legolcsóbb) de ennél még valamelyest jelen van. Nyilván attól is függ a helyzet, hogy ki mennyi drótot akar az alaplaptálca mögött húzni. Előtte ennél jóval szarabb házaim voltak, xing-yuo és tsai :DDD . De tény, hogy mióta megvan én is inkább a még drágábbak felé kacsintgatok, nem vissza az olcsóbbakhoz, így is elég jól érezhető a különbség.

That unconquered country we call the future.

(#23) Severen


Severen
tag

Szerintem szép.Elegáns és letisztult.

"Pain is temporary, Honor is forever"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.