Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

WQHD 27" monitorok mennyire nem akarnak olcsóbbak lenni. :(

üdv

(#2) Akula


Akula
őstag

Az a thinkpad elég jó. A többi kuka.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#3) Dr. Akula válasza Akula (#2) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

De csak ebből a kínálatból számít jónak. Ha az ember jobban körülnéz, akkor Latitude 5491 (6 magos Coffee Lake, ugyanúgy 16 GB ram, de már DDR4/2666). Kell hozzá még Win10 Pro, ami 40k, valamint a SATA-s SSD-t érdemes lecserélni NVMe-re (én Samu 970 Prot vettem, az 1 terásat, a teljes, 2700 MB/s írással, feleannyi idő alatt felinstallálta a GTA5-öt mint az asztali gépem, pedig az se szar), és még így is olcsóbbra jöttem ki. Lehet hogy nem olyan vékony, de kevesebb baja is lesz egy leejtéstől.

[ Szerkesztve ]

(#4) maximilian4 válasza Dr. Akula (#3) üzenetére


maximilian4
addikt

Élvezetes volt az mx130-on a gta 5?

Maxi

(#5) XuChi válasza maximilian4 (#4) üzenetére


XuChi
addikt

Muhahaha ;] LOW-on 20-40FPS. Ne viccelj mááár megy mint atom!!!! ;]

(#6) Lacika112


Lacika112
aktív tag

PA0162 nem tartanám rossz ötletnek de az ára :(

Veszek akkor inkább egy mátyásért 3as elosztót és le van tudva, természetesen értem hogy van benne ~10W adapter beépítve de egy ilyen fali aljzat ~500 forint annyira nem győzött meg.

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#7) csizo13


csizo13
tag

Rákattintottam a 699990 Ft-os linkre, már 724990 Ft-ért van az X1-es.
Biztos hirtelen megnőtt a kereslet a gépre..
Vagy a hordónkénti olajár, stb.

(#8) Mamuska


Mamuska
őstag

Az a BenQ monitor most nagyon megéri. :)

(#9) erer1000


erer1000
őstag

700k egy U-s laptopért? amiben dGPU sincs? what?

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#10) persil


persil
nagyúr

Valaki mondja már el nekem kérem(nem kötöszködés, tényleg érdekel), hogy egereknél ezek az irgalmatlan felbontások mire jók? Pláne, hogy kiemelten "gamer" egereknél szokás.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#11) maximilian4 válasza persil (#10) üzenetére


maximilian4
addikt

Ez számomra is nagy kérdés. Sok egerem volt már, de a legnagyobb érték amit használtam az 500 cpi (de csak azért, mert annál kisebb nem volt). Jelenleg 250 cpi-n játszok a rival 100-zal és a játékban is abszolót low sens-re van állítva.

Maxi

(#12) Mustaros válasza erer1000 (#9) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Jah mar drágább mint egy videókaris MacBook ...

(#13) Khelben válasza erer1000 (#9) üzenetére


Khelben
nagyúr

Az ugye megvan, hogy ez egy üzleti gép? Kicsit mások a preferenciák ott, ahol munkára használják a laptopokat, mint otthoni környezetben. Egy dedikált vga csak hátrány lenne bele, hiszen a célcsoport nem játszik, ellenben elvinné az akkuidő felét.

Mikor fogják végre különadóval sújtani azokat, akik 2018-ban 1366x768-as felbontással árulnak laptopot?

(#14) Dr. Akula válasza maximilian4 (#4) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Még nem próbáltam ki, a lényeg az SSD tesztelése volt. De minimumra lebutítva fullHD-ban is ad folyamatos képet: [link1], [link2].

(#15) Dr. Akula válasza XuChi (#5) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ez nem egy gémer laptop, de ha már nincs Magyarországon _raktáron_ MX130 néküli verzió, akkor már csak rákerestem mit tud egy ilyen szar. Hát ennyit. Vésztartaléknak megteszi, az asztali gépemmel szemben ez legalább mozgatható. :D

(#16) DarkByte


DarkByte
addikt

Valaki elárulja mekkora kedvezményt jelent az a Digi előfizetés az USAnotebook-nál? Mert azt gondolnám max. 5-10 ezer forintról van szó, amiért nem biztos hogy oda akarom adni nekik az adataimat. :U

(#17) tibaimp


tibaimp
nagyúr

"...Intel Core i3-6006U-t (ég és föld a különbség egy „Celeron Dual Core” változathoz képest),...." -- érdekes, hogy ezt így ki kellett hangsúlyozni, valakinek ez nem tiszta még?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#18) persil válasza tibaimp (#17) üzenetére


persil
nagyúr

Ha tudnád, hogy mennyien képzelik azt az n-es celeron/pentiumokról a mai napig, hogy laptopba való processzor...
Szóval szerintem még jól is tette a cikkíró.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#19) Piftuka


Piftuka
veterán

Az USB-s aljzat jópofa dolog. Szerintem a következő felújításnál ilyenre cserélem a hagyományos aljzatokat. :)

"Aquila non captat muscas."

(#20) tibaimp válasza persil (#18) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nem azt mondom, hogy rosszul tette a cikkíró, hogy kiemelte külön, mert sosem lehet tudni, csak arra gondoltam, hogy az aki a PH-t olvassa, nem valószínű, hogy ezzel még nincs tisztában. De persze attól még jó, hogy odaírta. Az, aki meg nincs tisztában ezzel a dologgal, az meg úgysem ezt az oldalt olvassa.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#21) Joci10 válasza DarkByte (#16) üzenetére


Joci10
őstag

Digi link
Vagyis 5-10% a kedvezmény, és jár még mellé egy választható ajándék (max 5 ezer forint értékben).
Egyébként nem adod oda az adataidat, mert a Digi rendszerén belül megy az azonosítás, így az USAnotebook semmit nem fog tudni rólad (lásd itt).

(#22) Mustaros válasza Joci10 (#21) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Ejha , ez remek akció , köszi a linket és az infot! :)

(#23) NandoXXL válasza XuChi (#5) üzenetére


NandoXXL
senior tag

https://www.youtube.com/watch?v=ObhahKom--U
[link]

(#24) DarkByte válasza Joci10 (#21) üzenetére


DarkByte
addikt

Köszi! :R

(#25) nyunyu


nyunyu
félisten

Úgy kellett már a háttérvilágított numpad az egérre, mint egy falat kenyér.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#26) g@bo


g@bo
nagyúr

dell vostro..... 1366x768 WXGA HD meddig még? :(

(#27) nyunyu válasza g@bo (#26) üzenetére


nyunyu
félisten

Nézd a jó oldalát, arra csak 2 migráns fér ki az origo címlapon, feltéve, hogy feltettél valami reklámblokkolót.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28) erer1000 válasza nyunyu (#27) üzenetére


erer1000
őstag

általában ha az valakinek van már elég esze hogy telepíteni tudjon egy böngésző bővítményt , az már egy olyan szintet képvisel amin már nem olvas az ember origo-t

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#29) Xahsio válasza Khelben (#13) üzenetére


Xahsio
csendes tag

Mikor fogják végre különadóval sújtani azokat, akik 2018-ban 1366x768-as felbontással árulnak laptopot?

Nem tudom, de én is alig várom. Komolyan mondom, a legtöbbjük ipari hulladék. Tudom, tudom, árverseny, de akkor is.

(#30) Vanir


Vanir
veterán

Ventus X-bol ne a Plust, hanem az Opticalt.

(#31) kraftxld válasza g@bo (#26) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Én is épp ezen gondolkoztam, hogy mennyi ilyen szutyok panelt gyártottak le, hogy még van belőle?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#32) erer1000 válasza kraftxld (#31) üzenetére


erer1000
őstag

Szerintem inkább a még gyártják opció van

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#33) #98452736


#98452736
törölt tag

A vissza az iskolába cím után elolvasva a cikket kicsit hiányérzetem lett, ugyanis azt vártam, hogy különböző korosztályoknak (általános iskola, középsuli, egyetem/ főiskola) lesznek összeszedve tanévkezdésre eszközök. Ehhez képest annyira nem éreztem, hogy némelyik cikkben megemlített termék ide illene. pl. a Lenovo ThinkPad X1 Carbon nekem annyira indokolatlan egy ilyen cím után szvsz. Lehetett volna bele összeállításokat rakni PC-ből alap és komolyabb felhasználásra például. Az utolsó egyebek oldal pedig nekem kicsit úgy tűnt, mintha az iromány rövid lett volna még nélküle és az író még próbált volna egy két dolgot belesuvasztani, hogy hosszabb legyen.

(#34) Joci10 válasza #98452736 (#33) üzenetére


Joci10
őstag

Egyre kevesebb a támogató, egyre kevesebb az akciós termék, amiről hírt lehet írni. Bár válogatni lehetett volna, de nem tudom, mennyi ideje volt a cikkírónak megírni ezt.

(#35) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Ryzen--es laptopot miért nem ajánlottak? Azok is 120k körül vannak... és na...

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#36) Dr. Akula válasza Victoryus (#35) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Business class laptopot se ajánlottak.

(#37) erer1000 válasza Dr. Akula (#36) üzenetére


erer1000
őstag

#13 "Az ugye megvan, hogy ez egy üzleti gép? "

most akkor az a 700k-s az üzleti vagy nem üzleti? :))

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#38) Dr. Akula válasza erer1000 (#37) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Jó, az az, átsiklottam rajta, rendszerint nem ezoktak ilyenek lenni ajánlókban.

[ Szerkesztve ]

(#39) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Azt a lyukacsos hátú egeret egy élmény lehet tisztítani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.