Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) talmida válasza Balu12 (#1) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Szívesen! :D

IN GOD WE TRUST!

(#3) Hgovi


Hgovi
aktív tag

Köszi a cikket. :C
Ú de megnézném mindezt élőben!

Üdv Hgovi

(#4) talmida válasza Hgovi (#3) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Kívánom, hogy sikerüljön! ;) Virginia vidéke szerintem nagyon európai jellegű. A domborzat, a növényzet , de még az éghajlat is kicsit ismerős lesz annak, aki idelátogat. Az emberek és az emberi alkotások viszont nagyon különböznek az otthoniaktól. :B

IN GOD WE TRUST!

(#5) Lauda


Lauda
félisten

Vegre uj allam, koszi talmida! :R ;) Holnap olvasom! :B

(#6) talmida válasza Lauda (#5) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Különösen a figyelmedbe ajánlom a Pentagonról szóló csaknem egy órás kisfilmet. (6. oldalon találod) ;)

IN GOD WE TRUST!

(#7) Hgovi válasza talmida (#4) üzenetére


Hgovi
aktív tag

:R

Üdv Hgovi

(#8) McDog


McDog
aktív tag

Nagyon szép leírás volt. :)

(#9) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

A Tide gyakorlatilag egy villamos? :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#10) talmida válasza fi:zi'k (#9) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Olyasmi. :)

Hgovi, McDog, Köszönöm! :D

IN GOD WE TRUST!

(#11) tomab04a válasza talmida (#10) üzenetére


tomab04a
aktív tag

Elképesztő, köszönjük.Csodálatos képek.

Nincs ekezet.

(#12) troland26


troland26
őstag

Tetszett a cikk igazából nem volt még szerencsém az írásaidhoz , de pótolni fogom a többit is . Nem tudom esetleg olyat is csináltál amiben leírod a "te" kis történeted , hogy hogyan s miképp jutottál a tengeren túlra ? :)

(#13) talmida válasza troland26 (#12) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Köszönöm neked is és tomab04a-nak is a figyelmeteket! :) Valahol már leírtam, --talán többször is--, de újból megismételhetem privátban, ha érdekel. :B

IN GOD WE TRUST!

(#14) troland26 válasza talmida (#13) üzenetére


troland26
őstag

Persze , hogy érdekel , de ha nincs kedved pötyögni akkor linkelheted is azt a cikket amiben már leírtad :) :R

(#15) talmida válasza troland26 (#14) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Majd megkeresem. Most sajnos nincs időm. :B

IN GOD WE TRUST!

(#16) Huma válasza fi:zi'k (#9) üzenetére


Huma
addikt

Úgy tűnik ott csak 2011-ben találták fel. :D

Más:
Gyönyörű ország az USA. Jó lett a bejegyzés. Egyedül csak a 700 Club emlegetése nem illik bele. Szerintem egy keresztény TV Társaság nem olyasvalami amire büszkének kellene lenni.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#17) talmida válasza Huma (#16) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Köszönöm a megjegyzésedet! :) Itt híresnek számítanak, és mivel Magyarországon is szokták közvetíteni némelyik adásukat ezért gondoltam megemlíteni. Egyébként a fordítással és a magyar hanggal haza lehet vágni bármilyen műsort. Szerintem a 7oo Klub magyar hangjai idegesítően nyafkák és nem adják vissza az eredeti egyéniségeket.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#18) Tl_


Tl_
tag

Nagyon jó, tetszik az írás. Remélem nem hiába való hogy az angol nyelvből általános iskola 2. osztálya óta 4-5 re sikerül lezárnom minden év végén, mivel én is szeretnék kijutni. Nem a gyerekes álmok miatt, én nem sztár akarok lenni, hanem egy felső közép ismétlem felső közép osztálybeli családos ember... ami itt nem lehetnék mivel Magyarországon van a mély szegénység és dús gazdagság, amiből az utóbbiból elég sok van, de az sem egy normális élet... szerintem egy normális családi környezetet az USA államain belül lehet megteremteni.

Jó kis írás, most fedeztelek fel, figyelmesen végigolvasom az írásaidat. :) Nagyon szépen össze lett szedve, külalakra és megfogalmazásilag is nagyon jó!

Remélem mire betöltöm a felnőtt (tebb) kort akkor sem tompulhat majd el a lelkesedésem, mivel nekem az álmom csak egy normál családi élet :).

[ Szerkesztve ]

(#19) Maegoss válasza talmida (#17) üzenetére


Maegoss
tag

Hi,

Egy kérdésem lenne az aláírásoddal kapcsolatban ("Student of the Word"): szándékosan írtad, hogy (sután lefordítva) a "Szó Tanulója" vagy? Esetleg a "Világ Tanulója"-ra gondoltál inkább ("Student of the World")?

Szerk: az írásaidból kiderült, hogy vallásos vagy, szóval a "Word" ez esetben az "Igére" utal, ugye?

Üdv:
Maegoss

[ Szerkesztve ]

(#20) zs4k0s3mb3r válasza Huma (#16) üzenetére


zs4k0s3mb3r
csendes tag

Szvsz a 700-as klub nem nevezhető "keresztény tv-adás"-nak. Leginkább a hitgyülihez hasonló biznisszekta, nem véletlen, hogy nálunk a SzektATV-n szoktak fertőzni.

Pat Robertson, az ottani Németh Sándor például így magyarázta a 2010-es haiti földrengést:

"Valami történt Haitin már igen-igen régen, amiről az emberek nem akarnak beszélni. A sziget egy időben francia uralom alatt állt. III. Napóleon vagy kicsoda volt az uralkodó. Haiti népe pedig összejött, és szövetséget kötött az ördöggel. Azt mondták, szolgálni fogunk téged – mármint az ördögöt – amennyiben segítesz minket megszabadulni a franciáktól. Ez bizony így történt. Az ördög pedig beleegyezett, és megköttetett a paktum.
Azóta Haiti népe meg van átkozva."

[ Szerkesztve ]

(#21) talmida válasza Tl_ (#18) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Gratulálok a jó tanulmányi eredményeidhez! :R Nagyon szép az álmod is! :K Remélem valóra válik!

Maegoss Igen, a Bibliát Wordnek is szokták nevezni. :B

zs4k0s3mb3r Hát azért az erős túlzás, hogy Pat R. az ottani Németh S. lenne. :DDD Az viszont igaz, hogy néha mond cifrákat. :DDD Ez a Haitis history nem tudom hogy volt, mert nem találtam hozzá dokumentumot.. Azt azért leszögezhetjük, hogy általában igaz az, hogy az okkult dolgokkal foglalkozók nincsenek áldás alatt. :P Én szeretem a haitiieket ( nem tudom, hogy jól írtam-e :B ) Pl itt van egy két videó, ami nekem nagyon tetszik. :B

IN GOD WE TRUST!

(#22) Apika


Apika
Közösségépítő

Gyönyörű képekkel illusztrált, remek cikket írtál! Köszönöm, élmény volt olvasni!

(#23) talmida válasza Apika (#22) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Neked is köszönöm a figyelmedet és a megjegyzésedet is. :D

IN GOD WE TRUST!

(#24) Liberator24


Liberator24
tag

Szia Talmida!
Gratulálok a cikkeidhez, beszámolóidhoz. Tudnál valami olyasmi sorozatot ajánlani, mint amilyen magyar Cadillac drive első pár része volt (nem tudom, hogy ismered-e), amikor autóval túráznak az államokban? Vagy valami hasonó road movie szerű ismeretterjesztő videót youtubeon? Nekem is nagy álmom egy ilyen kaland, mint sokan másoknak. :B

(#25) talmida válasza Liberator24 (#24) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Köszönöm szépen! :B Majd utánanézek, de így hirtelen sajnos nem tudok ajánlani.

IN GOD WE TRUST!

(#26) talmida válasza Liberator24 (#24) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Ezek is jók: 1, 2, és a PBS-nek is vannak természetfilmjei.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#27) Dhampir


Dhampir
félisten

Tetszett a beszámoló. Jó lenne valami személyesebb tapasztalatról is olvasni, a helyiekről és mindenféle "hóbortjaik" felől. :)

Az utolsó mohikán (The Last of the Mohicans) című filmben is láthatjuk a Blue Ridge Mountains-t.

Despite the film taking place in upstate New York, according to the film credits, it was filmed mostly in the Blue Ridge Mountains of North Carolina. Locations used include Lake James, Chimney Rock Park and The Biltmore Estate. Some of the waterfalls that were used in the movie include Hooker Falls, Triple Falls, Bridal Veil Falls, and High Falls located in the DuPont State Forest. Another of these falls was Linville Falls, in the mountains of North Carolina.
Wikipedia: The Last of the Mohicans (1992 film)

A 700-as klub jó műsor. :)

[ Szerkesztve ]

(#28) talmida válasza Dhampir (#27) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Köszönöm szépen a javaslatodat is, meg Az utolsó mohikán c film linkjét is! ! ;)

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.