Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [vilma27:] yeeeee

Hozzászólások

(#1) vilma27


vilma27
újonc

hűűűha... először is 1.hsz (ez tökre megtetszett)
nemrég keresgéltem CD-ket, mert egy művtöris képanyagomat nem találtam, és ráakadtam 2 másikra és nagyon boldog voltam mert olyan képeket találtam rajtuk amikről azt hittem elvesztek. Már jó pár éve készültek, de nem is az a lényeg, hanem hogy annyi régnem látott barátom volt rajta ahogy együtt kirándultunk és beszélgettünk, nem valami profi képek, de hát a nővérem csinálta őket lehetett úgy általános 6.osztályos, de sokat jelent, és most ettől olyan boldog vagyok, mert számomra 2 fontos személy is rajta volt, a nagypapám aki sajnos idén februárban hunyt el, és nem sok emlékem van róla, csak tudom, hogy nagyon fontos része volt az életemnek, mert igaz, hogy az ország 2 felében lakunk és évente 4-5x láttuk egymást de nagyon tetszett a papókás úgymond stílusa, mert soha nem emelte fel a hangját és nagy viccmester volt az biztos, mindig felvidított ha el voltunk kenődve,néztem a képeket róla mikor állt ment dőt van egy fotó amin futás közben lett lekapva...nagyon jó és egyben szomorú volt egyszerre, nem tudom, sose tudtam(...) a másik személy az a nagymamám, papa felesége, ha van valaki az életben akihez kötődöm akkor az ő, és hiába laktak az ország másik végébe, mindig oda vágytam valahányszor úgy éreztem, hogy -héj mi keresnivalóm itt, vagy hogy mit csinálok, elegem van mindenből- de az hogy ők vannak és voltak nekem a mindent jelentette kiskoromban, a karácsonyt nem azért vártam mert hűha ajándék, dvd, barbi, hanem mert 2teljes hét amit nem vehetnek el, (akkor még úgy gondoltam) de az idő mindent elvesz ami fontos nekem...szóval ezek a képek most erőt adnak, és most, hogy nyár van igaz mint tavaly nyáron több mint 1 hónapot voltam mamáéknál nagyon jó volt, még most is visszagondolkozom... de most sajnos nem tehetem meg, sok a tennivalóm itthon, jönnek a vizsgák, és szörnyű hogy ezek miatt...néha olyan tehetetlennek érzem magam, de mind vagyunk így...na el is kanyarodtunk a témától, bocsi csak úgy jött:D
szép nyarat mindenkinek

...és a a fajta álom volt, aminek minden pillanatát elhittem...♥♥♥

(#2) Cthulhu Dawn válasza vilma27 (#1) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Te jóságos ég, ebben a tizensok sorban komolyan nincsen egyetlen pont sem (... nem számít) ?!

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4) sp@rtan válasza Cthulhu Dawn (#2) üzenetére


sp@rtan
senior tag

Az elején van egy a mondat végén. aztán a 6 után, azt van egy ... :DDD

ja van még egy...

még egy ... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Uraim! Semelyikőtök sem volt még úgy, hogy egyszerűen csak kitörtek belőle az érzések? Mert itt most pontosan erről van szó! Kicsit vidám, kicsit szomorú, de szívből jön. Csak ez számít.

Nekem tetszik ez az első hsz. :R

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#7) művésznő4 válasza Geri Bátyó (#6) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Nekem is tetszett! :K
Lényegében, inkább ez maga volt a bejegyzés...;)

Vilmám! Neked is szép nyarat kívánok! :R
De mi még úgyis találkozunk ezalatt!
pusziii ;)

(#8) vilma27


vilma27
újonc

köszönöm művésznőm(L) és a két varjúfejű meg nem nagyon izgat,nem válhatok azzá amit ők mondanak, tudom művésznőm te ismersz szinte a legjobban nálam makacsabbat:P de így szép az élet, és mondjuk az a szerencsé, hogy mindig igazam van:P de ha ez kell nekik adok én pontokat mindjárt:
.
.
.
.
.
elég lesz?vagy írjak még? ha nektek ez hiányzik a szövegből? bár én szívemből beszéltem, és ti kevésbbé abból írtátok a hszeiteket.
Geri Bátyó mindig is akartam egy bratyót köszönöm:)

...és a a fajta álom volt, aminek minden pillanatát elhittem...♥♥♥

(#9) művésznő4 válasza vilma27 (#8) üzenetére


művésznő4
csendes tag

:DDD :C

(#10) Geri Bátyó válasza vilma27 (#8) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Igazán ne köszönd! Ez a legkevesebb! Tényleg tetszik amit írtál! :R

A fiúkat meg jól lepontoztad! ;] :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#11) művésznő4 válasza Geri Bátyó (#10) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Bizony ám, jól leírta őket... ;] :DDD

(#12) vilma27


vilma27
újonc

:D ez Vilma stílus, eztnektek...:P

...és a a fajta álom volt, aminek minden pillanatát elhittem...♥♥♥

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [vilma27:] yeeeee
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.