Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [vilma27:] yeeeee

Hozzászólások

(#1) vilma27


vilma27
újonc

hűűűha... először is 1.hsz (ez tökre megtetszett)
nemrég keresgéltem CD-ket, mert egy művtöris képanyagomat nem találtam, és ráakadtam 2 másikra és nagyon boldog voltam mert olyan képeket találtam rajtuk amikről azt hittem elvesztek. Már jó pár éve készültek, de nem is az a lényeg, hanem hogy annyi régnem látott barátom volt rajta ahogy együtt kirándultunk és beszélgettünk, nem valami profi képek, de hát a nővérem csinálta őket lehetett úgy általános 6.osztályos, de sokat jelent, és most ettől olyan boldog vagyok, mert számomra 2 fontos személy is rajta volt, a nagypapám aki sajnos idén februárban hunyt el, és nem sok emlékem van róla, csak tudom, hogy nagyon fontos része volt az életemnek, mert igaz, hogy az ország 2 felében lakunk és évente 4-5x láttuk egymást de nagyon tetszett a papókás úgymond stílusa, mert soha nem emelte fel a hangját és nagy viccmester volt az biztos, mindig felvidított ha el voltunk kenődve,néztem a képeket róla mikor állt ment dőt van egy fotó amin futás közben lett lekapva...nagyon jó és egyben szomorú volt egyszerre, nem tudom, sose tudtam(...) a másik személy az a nagymamám, papa felesége, ha van valaki az életben akihez kötődöm akkor az ő, és hiába laktak az ország másik végébe, mindig oda vágytam valahányszor úgy éreztem, hogy -héj mi keresnivalóm itt, vagy hogy mit csinálok, elegem van mindenből- de az hogy ők vannak és voltak nekem a mindent jelentette kiskoromban, a karácsonyt nem azért vártam mert hűha ajándék, dvd, barbi, hanem mert 2teljes hét amit nem vehetnek el, (akkor még úgy gondoltam) de az idő mindent elvesz ami fontos nekem...szóval ezek a képek most erőt adnak, és most, hogy nyár van igaz mint tavaly nyáron több mint 1 hónapot voltam mamáéknál nagyon jó volt, még most is visszagondolkozom... de most sajnos nem tehetem meg, sok a tennivalóm itthon, jönnek a vizsgák, és szörnyű hogy ezek miatt...néha olyan tehetetlennek érzem magam, de mind vagyunk így...na el is kanyarodtunk a témától, bocsi csak úgy jött:D
szép nyarat mindenkinek

...és a a fajta álom volt, aminek minden pillanatát elhittem...♥♥♥

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [vilma27:] yeeeee
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.