Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Daweee


Daweee
őstag

a 20K még mindig jó ár érte? én úgy háromnegyed éve váltam meg tőle ennyiért :F
Egyébként jó kis mindenes, sok boldogságot hozzá :D

(#2) Wictor


Wictor
senior tag

Most adtam el egy MusicEdition-t 13000-be... :D

A külső hangszóró amúgy nem recseg?

[ Szerkesztve ]

(#3) viktorhmv válasza Wictor (#2) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Szia!
Nem recseg szerencsére:R

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#4) D1Rect


D1Rect
félisten

Nekem is volt, nagyon lassúnyak bizonyult, ezért olyan 2 hét után elbúcsúztunk.

(#5) Samus


Samus
addikt

Ez semmi. Haveromnak is ilyen van. Egy éves. Fél éves korában eltörte a joy-t (ráugrott egy buli közepén a sok marha, ő alul, telefon zsebében, alul...), érdekes témát használt, olyan volt a háttér, mintha egy 9mm-es átlőtt volna rajta. Tíz hónapos korában szerencsétlen módon a telefon kezet fogott a betonnal, a kijelző több helyen megrepedt, csíkos a kép, az alsó fele is alig látszik. Így használja azóta. Persze nem csináltatja meg, mert minek, jó így is, bár sms-t nem tud olvasni, ha hívják, nem tudja ki volt...(nem lehet elolvasni)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) geri| válasza D1Rect (#4) üzenetére


geri|
aktív tag

Dettó! Nekem mondjuk a Music Edition verzió volt, de akkoris...

LiveStrong

(#7) viktorhmv


viktorhmv
senior tag

Varom az eszreveteleket a cikkel kapcsolatban. Mint emlitettem ez az elso irasom, tehat csak kimeletesen:D
Koszonom, hogy elolvastatok!
:R:R

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#8) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

3 napja van nálam egy ilyen teló, és az első vélemény az az hogy: :Y .. Eddigi legjobb... :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9) Daweee válasza gamerkiller (#8) üzenetére


Daweee
őstag

:Y ? Jah, néha rám is rám jött az ásítás míg betöltött egy-egy menüpontot :D

(#10) gamerkiller válasza Daweee (#9) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem tudom mi bajod vele, nálam egyáltalán nem lassú.. 1gigás kártya van benne plafonig pakolva, és kb 2 megám van telefonon is.. Nem panaszkodom, mert nincs okom rá! :U

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#11) viktorhmv válasza gamerkiller (#10) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Nekem ez elott egy E51-es Nokiam volt. Ahoz kepest ez csiga lassu, de szerintem meg belefer.

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#12) gamerkiller válasza viktorhmv (#11) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Lehet felfogás kérdése az egész és én vagyok túl türelmes.. :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#13) máyköl


máyköl
veterán

Múltkor 15-be adtam el az N73-am. Nekem túl lassú volt. :((( Úgy-hogy jött a Kp500. :K

(#14) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Én is 15.000-be vettem 1 gigás kártyával minden tartozékával, stb.. :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.